|
Охтирські боксери стали лідерами змагань |
|
Автор Редактор
|
|
29.04.2024 г. |
|

Вихованці Охтирської ДЮСШ взяли участь у відкритій першості Полтавської обласної організації ФСТ "Динамо" України "Юний динамівець" з боксу серед юнаків 2010-2011 р.н.
Спортсмени показали гарні результати та зайняли наступні призові місця:
Купін Даніїл – ІІІ місце;
Саєнко Микита – ІІ місце.
Підготував спортсменів Молонос І.І.
Вітаємо наших юних боксерів та тренера!
|