Реклама
Головна arrow Розділи arrow Відпочинок та побут arrow Охтирські боксери стали лідерами змагань
Охтирські боксери стали лідерами змагань
Автор Редактор   
29.04.2024 г.



Вихованці Охтирської ДЮСШ взяли участь у відкритій першості Полтавської обласної організації ФСТ "Динамо" України "Юний динамівець" з боксу серед юнаків 2010-2011 р.н.

Спортсмени показали гарні результати та зайняли наступні призові місця:

Купін Даніїл – ІІІ місце;

Саєнко Микита – ІІ місце.

Підготував спортсменів Молонос І.І.

Вітаємо наших юних боксерів та тренера!

 
int_090226.jpg

bezp_181120.gif

express.gif

pam_100221_02.jpg

brus_110423_02.jpg

pesok_220823_01.jpg