Головна arrow Розділи arrow Місцеві новини arrow Події arrow Водій, що побив 2-х поліцейських в Охтирці, отримав умовний термін
Водій, що побив 2-х поліцейських в Охтирці, отримав умовний термін Печать
Автор Админ   
13.12.2023 г.Охтирський суд оголосив вирок обвинуваченому за погрози та завдання побоїв працівникам поліції

В кінці листопаду 2023 року у вечірній час в Охтирці поліцейський офіцер громади рухаючись на службовому транспорті побачив автомобіль, що вчинив адміністративне правопорушення, а саме створив аварійну обстановку на перехресті вул.Армійської та вул. Незалежності. 

Зупинивши вказане авто вже на вул.Київській біля багатоповерхівки, працівник поліції встановив, що за кермом перебував 25-річний місцевий мешканець, який був з явними ознаками алкогольного сп’яніння. 

Поліцейський повідомив водію причину зупинки, але останній вів себе агресивно та почав висловлювати погрози застосування насильства, а згодом перейшов від погроз до дій та наніс правоохоронцю декілька ударів по тілу та обличчю. Не реагуючи на зауваження, зловмисник вчинив аналогічні дії відносно іншого працівника поліції, що прибув на місце події для підмоги.

За вчинення вказаних дій слідчі затримали зловмисника і відправили під домашній арешт. 

В судовому засіданні між потерпілими та обвинуваченим  було укладено угоду про примирення, згідно якої  обвинувачений повністю визнав свою вину, щиро розкаявся у вчиненому, потерпілі претензій морального чи матеріального характеру не мають, цивільний позов не заявлено. 

Суд призначив обвинуваченому покарання  у виді одного року шести місяців позбавлення волі з іспитовим терміном два роки.


 
kylymy_150523.jpg

Читайте також

bezp_181120.gif

express.gif

pam_100221_02.jpg

bud_250323.jpg

brus_110423_02.jpg

pesok_220823_01.jpg