Головна arrow Розділи arrow Місцеві новини arrow Район arrow На Охтирщині розпочали відбудову зруйнованої багатоповерхівки
На Охтирщині розпочали відбудову зруйнованої багатоповерхівки Печать
Автор Админ   
30.11.2023 г.У Тростянці Сумської області розпочали відбудову п’ятиповерхівки по вул. Нескучанська, 9. Тут проживало понад 30 родин. 

Будинок зруйнували окупанти, постійно обстрілюючи місто з мінометів і «градів». Пошкоджені всі поверхи, є квартири, від яких взагалі нічого не залишилося: від прямих влучань снарядів там суцільні руїни. 

Зараз будівельники почали демонтувати цегляну кладку стін та залізобетонні плити перекриття п?ятого поверху та горища, а також покрівлю та внутрішні перегородки. Влаштовують тимчасове підсилення несучих конструкцій. 

Тендер на відбудову цього будинку Служба відновлення оголосила 28 липня. У закупівлі взяли участь 5 компаній. Завдяки проведенню відкритого тендеру очікувана вартість робіт зменшилася на 3,7 млн грн. 

За проєктом передбачена заміна вікон та дверей, утеплення стін фасаду, відновлення зруйнованого покриття. Підрядники також виконують ремонт у кімнатах, відновлять мережі водопостачання та каналізації, електромережі. Обладнають доступ до будинку для маломобільних груп населення. 

Повністю завершити відбудову планують до серпня 2024 року. 

У Тростянці, який близько місяця перебував в окупації, Агентство відновлення працює над відбудовою двох житлових будинків, приміщення лікарні та поліклініки, залізничного вокзалу.

 

 
kylymy_150523.jpg

Читайте також

bezp_181120.gif

express.gif

pam_100221_02.jpg

bud_250323.jpg

brus_110423_02.jpg

pesok_220823_01.jpg