Головна arrow Розділи arrow Місцеві новини arrow Події arrow На Охтирщині чоловіка судили за підроблене водійське посвідчення
На Охтирщині чоловіка судили за підроблене водійське посвідчення Печать
Автор Админ   
11.11.2023 г.6 листопада в Тростянецькому районному суді розглянули кримінальне провадження по обвинуваченню жителя Сумщини у підробленні документів 

Суд визнав доведеним, що обвинувачений з метою набуття права керування транспортними засобами без навчання і здачі заліків у сервісних центрах МВС у листопаді 2022 року в мережі Інтернет придбав посвідчення водія. 

8 вересня 2023 року чоловік  керував автомобілем «Опель Кадет» в с. Боромля Охтирського району та був зупинений інспектором патрульної служби на підставі того, що даний транспортний засіб мав технічні несправності.

На вимогу працівника поліції, обвинувачений надав поліцейському підроблене посвідчення водія.

В подальшому під час перевірки вказаного посвідчення водія, візуально схожого на справжнє, за внутрішніми обліками органів Національної поліції, було встановлено, що посвідчення водія видане іншій особі, не відповідає аналогічним бланкам посвідчень водія, що перебувають в офіційному обігу на території України.

Обвинувачений розумів, що використовує підроблене посвідчення водія.  На даний час він навчається, щоб отримати справжнє посвідчення водія. У вчиненому щиро розкаюється.

За вчинений злочин чоловіку суд призначив  покарання у виді штрафу в розмірі 510 грн. , чоловік сплатить процесуальні витрати, пов`язані із проведенням судової технічної експертизи документів в розмірі 2390 грн. Підроблене посвідчення знищать.


 
kylymy_150523.jpg

Читайте також

bezp_181120.gif

express.gif

pam_100221_02.jpg

bud_250323.jpg

brus_110423_02.jpg

pesok_220823_01.jpg