Головна arrow Розділи arrow Місцеві новини arrow Події arrow В Охтирці бариста –стажерка продовжить стажування на громадських роботах
В Охтирці бариста –стажерка продовжить стажування на громадських роботах Печать
Автор Админ   
05.11.2023 г.Саме так вирішив Охтирський міськрайонний суд щодо обвинуваченої у вчиненні крадіжки.

Мешканка Охтирки проходила стажування в кафе у якості баристи. Але робочий час занадто довгий в порівнянні з тим, як швидко витрачаються гроші.

Стажерка знала, що в кафе на полиці під розрахунковою касою лежить сумка з особистими речами іншої працівниці кафе і вирішила «позичити» з даної сумки гроші

Користуючись відсутністю уваги з боку сторонніх осіб та потерпілої особи, зловмисниця вчинила крадіжку грошових коштів у сумі 2000 грн. Після закінчення роботи залишила кафе та в подальшому розпорядилася вкраденими грошовими коштами на власний розсуд.

Наступного дня на робочому місці в кафе, знаючи, де знаходиться пластикова прозора скринька «Для кави на ЗСУ», встановлена власницею кафе, щоб за рахунок цих коштів-пожертв від відвідувачів кафе можливо було б при потребі пригостити відвідувачів-військових кавою, в якій містились грошові кошти у загальній сумі 1000 грн., та до вмісту якої мався вільний доступ, стажерка вирішила вчинити крадіжку з даної скриньки. 

Користуючись тим, що за її діями ніхто не спостерігає, з вищевказаної скриньки «Для кави на ЗСУ», обвинувачена вчинила крадіжку грошових коштів у сумі 600 грн.,  після чого залишила кафе та витратила гроші на власний розсуд.

Обвинувачена повністю визнала свою вину , добровільно повернула викрадене

Суд визнав  обвинувачену винуватою за ч.4 ст. 185 КК України та призначив їй покарання із застосуванням ст.69 КК України у вигляді 200 годин громадських робіт.


 
kylymy_150523.jpg

Читайте також

bezp_181120.gif

express.gif

pam_100221_02.jpg

bud_250323.jpg

brus_110423_02.jpg

pesok_220823_01.jpg