Головна arrow Розділи arrow Місцеві новини arrow Події arrow Оголошено вирок парочці, що підірвала банкомат в Охтирці
Оголошено вирок парочці, що підірвала банкомат в Охтирці Печать
Автор Админ   
03.10.2023 г.Сумська обласна прокуратура ще в квітні 2021 року направила до суду обвинувальний акт стосовно двох жителів Харківської області – тоді ще 31-річного чоловіка та його 17-річної спільниці, які підривали банкомати для викрадення коштів.

 У ході слідства було зібрано докази їх причетності до пограбувань у м. Ромни на Сумщині, на Харківщині та Полтавщині.

Затримали злочинну парочку  правоохоронці 10 жовтня 2020 року близько 4 год 30 хв ранку в м. Охтирка під час спроби викрасти кошти з банкомата.

Винахідливі крадії діяли за однаковою схемою – у нічний час чоловік за допомогою легкозаймистої газової суміші підривав банкомат, а дівчина спостерігала за навколишньою обстановкою. Щоб замаскувати гучний вибух, чоловік паралельно запускав салют, відтак люди, які чули гучний хлопок, списували це на піротехніку. 

Однак не всі спроби закінчувались вдало, інколи крадіям не вдавалось заволодіти касетою з грошима. 

13 грудня 2022 року о 13:00 в Охтирському суді вже 32-річного злочинця мали судити. Він наважився на втечу. Перед розглядом справи чоловік попросився до туалету. Коли старший конвою відчинив двері камери, злочинець плеснув в обличчя конвоїрам соняшникову олію, яку завчасно закип’ятив у металевій мисці. 

Далі чоловік вибіг з камери в напрямку виходу з підвального приміщення, при цьому рештки олії вилив на інших конвоїрів, а металеву миску кинув в бік жінки-поліцейського. Пробіг не далеко, метрів 3, де в коридорі його затримали наділи кайданки та помістили до камери, в якій він до цього часу утримувався. Від дій рецидівіста опіки отримали чотири конвоїри.

11 лютого 2022 року Охтирський міськрайонний суд за спробу втечі  призначив  обвинуваченому покарання у виді 5 (п`яти) років позбавлення волі.

Вирок  у справі про пограбування банкоматів винесли лише 26 вересня 2023 року.

Чоловіку присудили покарання  у виді семи років семи місяців позбавлення волі. Спільниця отримає покарання у вигляді п`яти років позбавлення волі. Її звільнили від відбування покарання з випробуванням, з іспитовим строком на 1 рік.

Також злочинці мають відшкодувати близько 400 тис. грн. за судові експертизи та 433 тис. грн. майнової шкоди Приватбанку.

 

 
kylymy_150523.jpg

Читайте також

bezp_181120.gif

express.gif

pam_100221_02.jpg

bud_250323.jpg

brus_110423_02.jpg

pesok_220823_01.jpg