Головна arrow Розділи arrow Місцеві новини arrow Область arrow Мешканці прикордоння Сумщини не поспішають з евакуацією
Мешканці прикордоння Сумщини не поспішають з евакуацією Печать
Автор Админ   
23.09.2023 г.Не всі мешканці 5-кілометрової зони хочуть покидати домівки. На прикордонні Сумщини залишаються понад 600 дітей.

Про це розповів під час брифінгу з питань безпеки начальник Сумської ОВА Володимир Артюх.

90% авіаційних та артилерійських ударів приходиться на 5-кілометрову зону прикордоння Сумщини. Найбільше від ворожих ударів потерпають Краснопільська, Середино-Будська, Білопільська та Великописарівська громади.

Для збереження життів мешканців прикордонних територій закликають евакуюватися в безпечні регіони. Як зазначив Володимир Артюх, мешканцям прикордоння пропонувалися Полтава, Київ, Вінниця, Тернопіль, але жодна людина не зголосилася покинути межі області.

За час проведення евакуаційних заходів з 5-кілометрової зони виїхали 500 дітей, понад 600 – залишаються на небезпечних територіях. Найбільше дітей — у Середино-Будській громаді, на долю якої припадає значна кількість обстрілів, хоча її мешканців готові прийняти в Дружбі, Ямполі та Шостці.

Окрім авіаційних, мінометних та артилерійських ударів велику небезпеку несуть диверсійні групи противника. Як зазначив очільник ОВА, збройними силами було проведено відповідні дії, що сприяло збільшенню кількості знищених ворожих ДРГ на Сумщині.

Нагадаємо. Також під час брифінгу Володимир Артюх розповів, що відновлювати електропостачання в 5- км зоні не будуть. Жителі прикордоння на Охтирщині вже кілька місяців виживають без електроенергії.

 
kylymy_150523.jpg

Читайте також

bezp_181120.gif

express.gif

pam_100221_02.jpg

bud_250323.jpg

brus_110423_02.jpg

pesok_220823_01.jpg