Головна arrow Розділи arrow Місцеві новини arrow Район arrow У Чернеччинській громаді розвивають інтерес школярів до застосування математики
У Чернеччинській громаді розвивають інтерес школярів до застосування математики Печать
Автор Админ   
23.09.2023 г.Профільний підхід до організації навчання в старшій школі значно розширює можливості учня у виборі власної освітньої траєкторії і профорієнтації.

Для підсилення рівня математичної підготовки учнів закладів освіти Чернеччинської громади, за ініціативи відділу освіти та сприяння Чернеччинської сільської ради вже вкотре здійснено виїзд школярів до одного із вишів м.Суми.

Учні відвідали унікальну, єдину в Україні лабораторію віртуальної реальності, де розроблено симуляції для конкретних задач: будова людини, екскурсії по віртуальних музеях тощо. Тут можна уявити себе в будь-якому місці, записати прогноз погоди.

Викладачі показали аудиторії, де проводяться вебінари та виходять в ефір, продемонстрували використання робототехніки у житті, як вдало комбінувати отримані знання для вирішення реальних життєвих ситуацій, практично було доведено, що робототехніка – альтернатива смартфону чи планшету, час, який дитина проводить з користю.

Завдяки співпраці із закладами вищої освіти, організації цікавих практичних майстер-класів учні нашої громади мають можливість поглибити власні математичні знання, розвинути математичну компетенцію та вміння застосовувати набуті знання у повсякденному житті.

 

 
kylymy_150523.jpg

Читайте також

bezp_181120.gif

express.gif

pam_100221_02.jpg

bud_250323.jpg

brus_110423_02.jpg

pesok_220823_01.jpg