Головна arrow Розділи arrow Місцеві новини arrow Важливо arrow У рамках пілотного проєкту МВС складено понад 3 тисячі іспитів
У рамках пілотного проєкту МВС складено понад 3 тисячі іспитів Печать
Автор Админ   
21.09.2023 г.У рамках пілотного проєкту МВС із прозорого складання іспитів складено понад 3 тисячі теоретичних та практичних іспитів

Починаючи з 3 серпня сервісні центри МВС Сумщини беруть участь у пілотному проєкті із прозорого складання іспитів. Нагадуємо, що теоретичні та практичні іспити в регіоні доступні у двох екзаменаційних хабах:

№ 5946 (м. Суми, вул. Білопільський шлях, 18/1);

№ 5942 (м. Конотоп, вул. Вирівська, 19а).

Екзаменаційні класи обладнані 4-ма камерами для «перехресного» запису. Також відбувається повна аудіофіксація, що унеможливлює будь-яке втручання в екзаменаційний процес сторонніх осіб та підказки «збоку».

В авто відтепер ведеться аудіо-відеозапис не лише вулично-шляхової мережі, а й усіх рухів рук та ніг особи, яка складає іспит, та екзаменатора. Це забезпечує прозорість складання та дає можливість більш ефективно відстоювати свої інтереси при спірних ситуаціях.

«Важливим нововведенням є відкриття онлайн-запису на практичний іспит. Це скорочує кількість візитів до сервісного центру МВС для отримання цієї послуги з 2 разів до 1. Раніше ця опція була доступною тільки безпосередньо в сервісному центрі МВС через термінал самообслуговування. Щоденно у вільному доступі є в наявності понад 400 талонів на отримання послуг сервісних центрів МВС Сумської області» - зазначає начальник РСЦ ГСЦ МВС в Сумській області Олександр Рибалко.

Для більш ефективної роботи в сервісних центра МВС, які беруть участь у проєкті, розширили штат екзаменаторів та автопарк, а також збільшили кількість маршрутів для прийому практичних іспитів.

Запровадження пілотного проєкту не означає закриття інших сервісних центрів МВС області – вони продовжують надавати реєстраційні послуги та послуги із заміни й відновлення посвідчення водія.


 
kylymy_150523.jpg

bezp_181120.gif

express.gif

pam_100221_02.jpg

bud_250323.jpg

brus_110423_02.jpg

pesok_220823_01.jpg