Головна arrow Розділи arrow Місцеві новини arrow Область arrow Громади Сумщини отримали ще 8 новеньких шкільних автобусів
Громади Сумщини отримали ще 8 новеньких шкільних автобусів Печать
Автор Админ   
16.09.2023 г.Ключі від автотранспорту представникам Боромлянської, Бочечківської, Миколаївської, Садівської, Кириківської, Буринської, Чернеччинської та Кролевецької громад вручив начальник Сумської обласної військової адміністрації Володимир Артюх

«Попри воєнні дії, ми всі разом – дбаємо про найголовніше – наших дітей. Це вперше за останній час вдалося залучити в область таку кількість автобусів. Ми зробили важливу справу для наших діточок. Для забезпечення комфортного та безпечного перевезення учнів до місць навчання та у зворотному напрямку в громадах області налічується 277 шкільних автобусів, у тому числі 13 – спеціальних, для перевезення маломобільних груп населення, – зазначив Володимир Артюх. – У цьому році ми збільшили кількість автотранспорту. Загалом, у серпні 14 територіальних громад Сумщини вже отримали 15 шкільних автобусів, ще у 8 громадах –  поповниться автопарк сьогодні».

Один автобус було передано Боромлянській громаді, чий транспортний захід було викрадено агресорами. Крім того, по одному автобусі отримують заклади загальної середньої освіти Бочечківської, Миколаївської, Садівської Кириківської, Буринської громад, чиї автобуси залучено для військових потреб. Ще 2 автобуси поїдуть до Чернеччинської та Кролевецької громад, що потребують розвантаження маршрутів шкільних автобусів у зв’язку з їх розгалудженістю та значною кількістю здобувачів освіти.

«Освіта не чекатиме, поки закінчиться війна. Наші діти, попри надскладні умови, повинні повернутися до нормального навчального процесу, якісного і безпечного. Я дякую громадам, що навчальний рік було розпочато, як і планували. Впевнений, що наступного року ми будемо теж збільшувати кількість транспортних засобів для наших діток. Аби школярі мали можливість їздити на навчання в комфортних умовах і ми були за них спокійні. Працюємо разом – на Перемогу»,– зазначив Володимир Артюх.

 
kylymy_150523.jpg

bezp_181120.gif

express.gif

pam_100221_02.jpg

bud_250323.jpg

brus_110423_02.jpg

pesok_220823_01.jpg