Головна arrow Розділи arrow Місцеві новини arrow Область arrow Сумська ОВА попросила передати об’їзну Охтирки в її управління
Сумська ОВА попросила передати об’їзну Охтирки в її управління Печать
Автор Админ   
15.09.2023 г.Начальник Сумської обласної військової адміністрації Володимир АРТЮХ зустрівся з заступником директора, директором Дирекції з сервісів ПАТ «Укрнафта» Миколою ГОНЧАРЕНКОМ.

У ході зустрічі обговорювались перспективи подальшої співпраці, зокрема, у економічній та соціальній сферах.

Представники «Укрнафти» ознайомились з можливостями області щодо виготовлення обладнання, яке використовується у технологічному процесі підприємств нафтогазовидобувної кампанії.

Також розглядались питання щодо передачі двох між промислових доріг (об’їзна Охтирки) з балансу НГВУ «Охтирканафтогаз» до сфери управління Сумської обласної державної адміністрації, ремонту ряду промислових доріг. 

Окрім цього під час зустрічі обговорювались проєкти Меморандуму про співпрацю між Сумською обласною державною адміністрацією та Публічним акціонерним товариством «Укрнафта», участь кампанії в економічному і соціальному розвитку Сумської області на 2023-2024 роки.

Сторони дійшли згоди у ключових моментах щодо напрямків співпраці. 

«Дякую керівництву «Укрнафти» за підтримку та взаєморозуміння. Наша співпраця переходить на новий етап і вже наповнюється практичним змістом. Основна мета – допомога людям, громадам області, розвиток економічного потенціалу Сумщини. Тільки об’єднавшись ми зможемо втіли все заплановане в життя, зробити значно більше для перемоги України», - сказав Володимир Артюх, підсумовуючи зустріч.

Нагадаємо. Голова Сумської ОВА у серпні в Охтирці на нараді за участю представників східного підрозділу «Укрнафти» пообіцяв попрацювати над питанням об’їзної дороги для міста.  

 
kylymy_150523.jpg

bezp_181120.gif

express.gif

pam_100221_02.jpg

bud_250323.jpg

brus_110423_02.jpg

pesok_220823_01.jpg