Головна arrow Розділи arrow Місцеві новини arrow Події arrow 30-річний чоловік постане перед судом за зваблення неповнолітньої
30-річний чоловік постане перед судом за зваблення неповнолітньої Печать
Автор Админ   
27.06.2023 г.На Охтирщині за вчинення розпусних дій чоловік постане перед судом 

Слідчі Охтирського районного відділу поліції за процесуального керівництва Охтирської окружної прокуратури скерували до суду обвинувальний акт відносно 30-річного мешканця одного з сіл району, який вчинив розпусні дії відносно неповнолітньої.

У ході досудового розслідування правоохоронці встановили, що зловмисник на початку квітня цього року спілкувався зі своєю неповнолітньою знайомою через один з популярних месенджерів у мережі Інтернет. Чоловік у переписці вмовляв її переслати йому фото інтимного характеру та висловлював свої сексуальні бажання, хоча знав що дівчині немає навіть 16-ти років. Але на цьому зловмисник не зупинився, він переслав неповнолітній фото свого статевого органу та продовжив вмовляти її переслати інтимні фото та розповідати про бажання з приводу статевих зносин із останньою. 

Це повторювалось неодноразово, зловмисник продовжував чинити розпусні дії, надсилати свої інтимні фото та писати відверті повідомлення, чим психологічно тиснув на дівчину, бажаючи досягти мети. 

Слідчі поліції вже завершили досудове розслідування за вказаними фактами та під процесуальним керівництвом прокуратури скерували до суду обвинувальний акт за ч. 1 с т. 156 (вчинення розпусних дій щодо особи, яка не досягла шістнадцяти річного віку) та ст. 301 (розповсюдження предметів порнографічного характеру) Кримінального кодексу України. Тепер зловмиснику за свої дії доведеться постати перед судом.

Відділ комунікації поліції Сумської області

 
kylymy_150523.jpg

Читайте також

bezp_181120.gif

express.gif

pam_100221_02.jpg

bud_250323.jpg

brus_110423_02.jpg

pesok_220823_01.jpg