Головна arrow Розділи arrow Місцеві новини arrow Події arrow 25 –річний охтирчанин проведе 3 роки за гратами за намір зґвалтування
25 –річний охтирчанин проведе 3 роки за гратами за намір зґвалтування Печать
Автор Админ   
15.03.2023 г.Охтирською окружною прокуратурою підтримано публічне обвинувачення стосовно 25-річного чоловіка, який намагався зґвалтувати жінку.

У ході слідства встановлено та доведено в суді, що у вересні 2022 року на околиці м. Охтирка поблизу лісопосадки обвинувачений побачив незнайому йому жінку, яка з донькою та собакою гуляли вулицею. Чоловік спочатку почав чіплятись до дівчини, а потім до жінки.  Нападник повалив потерпілу на землю, де намагався зґвалтувати. У цей час дівчина покликала на допомогу і місцеві чоловіки зупинили дії нападника.

У суді обвинувачений вигадав справжню детективну історію. Він не заперечував факт нападу на жінку та дівчину, однак пояснив, що наміру вчиняти сексуальне насильство в нього не було – він хотів лише налякати їх. Про це нібито його попросив чоловік на ім’я Артур, який обіцяв йому заплатити 7 тисяч гривень.

Попри озвучену версію, за вироком суду обвинуваченого визнано винним в замаху на зґвалтування та засуджено до 3 років позбавлення волі (ч.3 ст.15/ч. 1 ст. 152 КК України). На вирок суду чоловік чекав за гратами.

 

bezp_181120.gif

Реклама

express.gif

pam_100221_02.jpg