Головна arrow Розділи arrow Бізнес та технології arrow Огляд характеристик та функцій кондиціонерів для кухні
Печать
02.01.2023 г.

Огляд характеристик та функцій кондиціонерів для кухніЯкісна кліматична техніка здатна підтримувати певний клімат усередині будинку. Це стосується допустимого рівня температури, вологи. Також деякі моделі кондиціонерів здатні фільтрувати повітря, затримуючи великі частинки пилу. Це корисне придбання для алергіків, чи сімей з маленькими дітьми.

Принципи вибору кондиціонерів для кухні

Для цієї кімнати дуже рідко купують кондиціонер. Це пов'язано з тим, що тут переважно готують їжу, тоді як більшу частину часу сім'я проводить у вітальні чи спальні. Саме для цих житлових приміщень бажають купити кондиціонер. Але вся справа в тому, що господині, які заробляють на життя приготуванням або випіканням тортів, більшу частину часу проводять на кухні, швидко втомлюються через високу температуру влітку. Температура може досягати критичних значень в середині літа, коли на кухні працюють одразу всі конфорки та духовка. Найчастіше це трапляється під час заготівлі салатів та солінь на зиму.

Особливості вибору кондиціонерів для кухні:

  • Щоб забезпечити комфортні умови для приготування їжі, встановлюють кондиціонери. Основна відмінність кухні від інших приміщень у невеликій площі. 
  • Наявність кіптяви та випаровувань вимагає використання особливих систем. В основному це пристрої, що оснащені функцією фільтрування повітря. 
  • Щодо потужності, то її необхідно збільшити вдвічі, порівняно з житловими кімнатами. Це пов'язано з великою кількістю джерел тепла, які нагрівають приміщення. Тому пристрої, розраховані на 30 м ², відмінно підійдуть для кухні з площею 15 м ².

Найкращі моделі кондиціонерів для кухніОсновна проблема кухні - наявність кіптяви та жиру в повітрі. Він осідає на кахлі, стінах та інших поверхнях. У тому числі, шар жиру з часом з'являтиметься і на кондиціонері. Тому рекомендоване встановлення кондиціонера на протилежному боці від того, де знаходиться плита. Додатково приміщення обладнують витяжкою. Звичайні кондиціонери доповнюють стандартними накопичувальними фільтрами, які збирають все сміття, жир та пил. Для кухні такі системи не підходять. Це пов'язано з тим, що незабаром жир перетвориться на клейку масу, яка повністю заб'є сіточки фільтрів. 

Оптимальним варіантом для кухні є пристрій з фотокаталітичними фільтрами. Це техніка, усередині якої розташована ультрафіолетова лампа. Під впливом ультрафіолетового потоку та додаткових реагентів, прискорюються процеси руйнування забруднень. Таким чином, фільтр не накопичує, а розщеплює частинки, що забруднюють повітря. Завдяки цьому внутрішня поверхня пристрою буде абсолютно чистою.

 
kylymy_150523.jpg

bezp_181120.gif

express.gif

pam_100221_02.jpg

bud_250323.jpg

brus_110423_02.jpg

pesok_220823_01.jpg