Головна arrow Розділи arrow Місцеві новини arrow Місто arrow Самотужки відремонтували дорогу
Самотужки відремонтували дорогу Печать
Автор ГородА   
27.12.2021 г.Минулого місяця на одній вулиці нашого міста поменшало калюж.

Мешканцям околиць Охтирки добре відомо, що восени та навесні їм нема на що сподіватися – окрім як на високі чоботи та прорезинені холоші. Люди звиклися - чим далі від центру, тим більше багнюки. 

Про ремонт віддалених вулиць розмова йде тільки під вибори. Потім обрані депутати, посперечавшись між собою, доходять згоди – ремонтувати широкі проспекти, все-таки більш ефективне вкладання коштів. А що робити мешканцям далеких вулиць та провулків? Чекати.

Підприємець Володимир Кучерявий усе життя живе на вул. Короленка. З дитинства пам’ятає калюжі, старші віком за нього. Він з сусідами пробував добиватися змін. Писали, закликали, соромили владу – все марно. Частку дороги якось підсипали гуртом. Однак, коли життя суттєво погіршало, стало зрозуміло, з калюжами не розпрощатися. Бо зайвих коштів ані у держави, ані у пересічних громадян – немає.

Як каже Кучерявий, не було тої останньої краплі, після чого ухвалюється важливе рішення. Просто остаточно дійшло розуміння простого факту. Якщо дорогу не зробити самому, то і його діти проживуть життя серед непрохідних калюж. 

Від рішення до реалізації пройшло не більше тижня. На початку листопада домовився за грейдер. Потім заплатив за доставку більш ніж 100 тон жужелиці. Золу та шлак привіз з Чернеччинського тепличного комбінату. 

Робота проста: висипали машину, розрівняли грейдером і погнали за новою жужелицею. Так покроково дійшли від крайньої хати, до дороги з асфальтовим покриттям. Загалом відремонтували близько 400 м вулиці Короленка.Володимир Кучерявий: 

Чому узявся за ремонт? Я виробляю теплогенеруюче обладнання, яке зараз користується попитом. Родина, діти забезпечені. Автомобіль завжди під рукою. Нібито калюжі мене не повинні лякати. Але насправді соромно розуміти, що живемо у багнюці. Жили й будемо жити. Якщо не робити самому, а сподіватися тільки на державу – зміни не прийдуть. 

Можливо, когось зацікавила моя ідея з дорогою, з радістю підкажу, де дешевше, як швидше і простіше все зробити. Чим більше відремонтуємо вулиць – тим краще. Різниця між тою вул. Короленка, що була і тою, що стала - велика. Дякую друзям та сусідам за підтримку, окрема подяка грейдеристу, від якого безпосередньо залежала якість укладки. 

Підготував Андрій Міхєєв


 
kylymy_150523.jpg

bezp_181120.gif

express.gif

pam_100221_02.jpg

bud_250323.jpg

brus_110423_02.jpg

pesok_220823_01.jpg