З 5 січня 2015 року первинна профспілкова організація НГВУ "Охтирканафтогаз" ПАТ "Укрнафта" запрошує дітей міста відвідати льодовий майданчик за адресою вул. Київська, 11 9 для гарного і корисного проведення часу. Каток працюватиме безкоштовно щодня з 10.00 до 18.00 години. Отримайте задоволення від зимових канікул.
Дорогие клиенты и партнеры! Спешим с радостью сообщить Вам о том, что с 15 декабря 2015 года открывается сервисный центр по адресу: г. Ахтырка, ул. Красноармейская, 1 (2 этаж).
Добро пожаловать в наш сервисный центр "Реаниматор", в котором на протяжении вот уже более 5 лет производится быстрый и качественный ремонт мобильной и компьютерной техники, а также оргтехники и даже бытовой. Естественно, повод обратиться к нам не самый приятный, но вот результат Вас порадует точно. Потому что наша репутация в городе позволяет говорить о том, что более надежно и качественно выполняющих ремонт мастеров Вы не найдете нигде.
В УПРАВЛІННІ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ ОХТИРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ПРАЦЮЄ ЦЕНТР ПІДТРИМКИ УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ ТА ЧЛЕНІВ ЇХ СІМЕЙ (КАБІНЕТ № 1)
Силами підрядних організацій за кошти міського бюджету продовжується виконання робіт з реконструкції міського парку відпочинку по вул. Жовтневій,31; в стадії завершення виконання робіт з капітального ремонту мережі дворової каналізації по пров. Лісний, 3-5; продовжується виконання робіт з капітального ремонту каналізаційної насосної станції по вул. Снайпера, 48 (заміна насосного обладнання); в стадії завершення виконання робіт з реконструкції мережі водопостачання по провулку Каховський- Салтикова-Щедріна...
Завтра, 31 жовтня о 10:30 стартує «Бліц-конкурс» - вирішальний етап творчого змагання «Дитячий погляд через об'єктив». Усі діти, які надали фотороботи запрошуються до участі у «Бліці», який відбудеться у КЗ «Охтирський міський центр культури і дозвілля» м. Охтирка, вул. Гончаренка, 2 А («Кнєжа»). При собі потрібно мати фотоапарат. Організатори нададуть завдання, тема якого поки тримається в секреті. Протягом години юні митці повинні довести рівень своєї майстерності.
13 жовтня 2015 року Урочисте зібрання. Святковий концерт
Початок о 15.00
Районний Будинок культури 14 жовтня 2015 року Відкриття Алеї пам'яті Героїв
Початок об 11.00.
Сквер на пл. Успенській
Благодійний фонд «ОВЕС» запроваджує всеукраїнську програму збору та утилізації пластикових пляшок та окремо кришок в м. Охтирка для подальшої переробки та виготовленню протезів та їхніх частин для воїнів АТО і інвалідів.Охтирка як і вся Україна збиратиме пластикові пляшки для протезування воїнів АТО.
Кожна хвиля мобілізації проходить з певними особливостями. Основна особливість призову по мобілізації в 2015 році полягає в тому, що першочергова увага приділяється учбовому процесу.Але шоста черга мобілізації проводиться з певними новаціями.
Публікуємо наказ військового комісара Охтирсько-великописарівського ОМВК від 30.06.2015 № 53 "Про призов військовозобов’язаних на військову
службу під час мобілізації, в особливий період"
Згідно з планом шостої черги мобілізації Охтирсько-Великописарівський ОМВК комплектує особовим складом військову частину Національної Гвардії України (м. Шостка) та прикордонний загін Державної Прикордонної Служби України (м. Суми).
Друзі,ГО "Патріоти Охтирщини" знову звертається до Вас із проханням про допомогу!Нашій відважній дівчинці Альоні Дмитренко,яка зараз несе службу у Волновасі,терміново необхідна сумка санітара-стрілка.
22 червня перестало битися серце охтирчанина Дечанського Сергія Івановича, мобілізованого 23.04.2015 року на захист суверенітету і цілісності України.
Похорон відбудеться 24 червня 2015 року на Миколаївському кладовищі. Панахида о 12.00 в Покровському Соборі
12 июня Президент Украины предварительно подвел итоги 5 очереди мобилизации и поставил задачу главам ОГА на проведение 6 волны мобилизации. В соответствии с Указом Президента с 19.06.15 начинается 6 очередь мобилизации.
Охтирсько-Великописарівський об’єднаний міський військовий комісаріат повідомляє про заплановане формування роти охорони та загонів оборони з числа військовозобов’язаних громадян, які проживають на території Охтирського, Великописарівського районів та м. Охтирка.
У травні почала працювати державна програма енергомодернізації. Її мета - скоротити споживання енергоресурсів та знизити витрати на комунальні послуги.
Як вона працює і що потрібно зробити, щоб отримати компенсацію від держави?
Президент Украины Петр Порошенко подписал указ об увольнении в запас военнослужащих (демобилизации) в период с мая по июль 2015 года, призванных на военную службу по мобилизации указом от 6 мая 2014 года.
В Украине продолжается пятая волна частичной мобилизации, подготовка к которой, в условиях значительного напряжения на востоке нашей страны, началась еще до окончания четвертой, а именно 10 апреля.