Головна arrow Новий форум arrow Старий Форум

������ �����!!! ��������� �� �����, ����������.

 
������� ����� �����
Слабоженскій
����������
 
Лікарняна каса - 14.02.2007 23:08 Более безглуздого матєріалу,та ще й в сложившейся катастрофіческой обстановкє з нашою ЦРБ ніззя було і придумать.
Друззя!Ето ж мовєтон віщать нам про лікарняну касу,призивать нас здавать кровно заработаниє гроші людям яких ти в глаза не бачив,а потом надіяться на те,що коли ти заболееш то тобі там хтось,шось зробе на халяву,в той час,коли в городі вже которий день нє утіхаєт такий скандал,звязаний з нєпосрєдствєнной діяльносттю больниці.
Представте собі страшний сон врача:
"тіпа приходить він додому з роботи,а там як всігда- замордованая кухньой жена і дітки (двоє).Жінка вопросітельно дивиться йому в руки,как би намікая:"шо приніс сьодні у пещеру",дітвара повисла на штанях:"Папка,папка,канхветів хочем!",а доктор розвів руками,вздохнув і каже:"Ізвіняйте,дорогіє,сьодні на прийомі як подуріли - всі до одного з лікарняної каси-халявщики,блін!"
Отут наш доктор просипається в холодном поту,з гулко бьющімся серцем в горлі,потім понімаєт шо ето сон,устало улибається і беззаботно засипає знов,шоб назавтра з радостью побігти підтюпцем на роботу,добувать харчі для сім*ї.Бо всєм насвєтє ізвестно шо не тот мужик у якого там шось стоїть чі тіліпається,а тот которій в дом всяке добро тягне.
  | | ��� ���������� ��������� �� ������ ������������������ ��� ��������������.
Rus
������������

���������
������: 6
graphgraph
���������: 0  
В ответ на: Лікарняна каса - 09.03.2007 15:58 Нда... написано прикольно, а сама тема болюча бо в лікарню, не те що гроші здавать, туди вже заходити страшно. І звичайно не вірить ніхто, що хтось лікувать його буде, хоча... якщо б я уже здавала ті гроші, то вже б напевне добивалася, щоб мене за них лікували, а то часто виїжджають саме на нашій необізнаності, сором'язливості, чи ще на чомусь... от, а якщоб кожен довів свої права, то все б по іншому було!!
  | | ��� ���������� ��������� �� ������ ������������������ ��� ��������������.
������� ����� �����
kylymy_150523.jpg

bezp_181120.gif

express.gif

pam_100221_02.jpg

bud_250323.jpg

brus_110423_02.jpg

pesok_220823_01.jpg