Головна arrow Новий форум arrow Старий Форум

������ �����!!! ��������� �� �����, ����������.

 
������� ����� �����
<< [Первая] < [Предыдущая] 1 2 [Следующая] > [Последняя] >>
NO RUSSIA
avatar ������������

������
������: 1237
graphgraph
���������: 8  
В ответ на: Грабители в Ахтырке - 26.07.2007 15:02 Читай сначала - это было на НТН (украинский канал). Тыб еще про CNN спросил...:whistle: "People who produce results rise to the top"
Patricia Russo, CEO "Alcatel-Lucent"
  | | ��� ���������� ��������� �� ������ ������������������ ��� ��������������.
Koshmar
����������
 
В ответ на: Грабители в Ахтырке - 26.07.2007 17:23 Подорож до Криму завершилися для групи молодиків у СІЗО
У Охтирці ті зупинилися, щоби поліпшити фінансове становище. За дві години парубки скоїли 4 пограбування, але невдовзі були затримані місцевими міліціянтами.

Четвірка відпочивальників виїхала з Глухова. Близько 23-ї вони вже були в Охтирці. Там вирішили перепочити і водночас розжитися грішми в місті нафтовиків.

Парубки зупиняли водіїв і перехожих начебто для допомоги. Питали, як виїхати на трасу, й грабували необачного гіда. З невеликим інтервалом до міліції почали надходити дзвінки від постраждалих. Люди в деталях розповіли прикмети грабіжників і навіть запам’ятали номерний знак автівки, якою ті пересувалися.

Володимир Малікін, дізнавач Охтирського МРВ міліції: «Ориентирован личный состав подразделений, которые были на смене – ГАИ, уголовного розыска - и начались поиски данных лиц. Через некоторое время поступило сообщение, что данный автомобиль, который находился в розыске, подразделениями был обнаружен неподалеку от Ахтырки в селе Климентово».

Правоохоронці знайшли в затриманих поцуплені мобільні телефони та близько 5 тисяч гривень. Двох гастролерів раніше вже судили. 22-річний Володимир тричі посидів у в’язницях. Каже: вже готовий до чергового терміну, адже на волі йому дуже тяжко – забагато спокуси.

Володимир, затриманий: «Нет у меня на свободе жизни вообще. Все меня провоцируют. А тут спокойно, нормально, относятся хорошо, питание хорошее. Вот это мне нравится. Тут все есть, подстригут, накормят, напоят, что еще надо. А там только одна провокация. Ходишь и смотришь, чтоб никого не убить».

Нині грабіжники перебувають в ізоляторі тимчасового утримання і вже зізналися у скоєних нападах. Єдине, про що жалкують: не встигли поніжитися у комфортних шезлонгах на морі. Тепер їх доведеться змінити на тюремні нари. // Оксана Солодовник, Олександр Лєвін, Сумська область, НТН.
Источник:
http://ntn.tv/news/kriminal/07/07/25/18/43.html
  | | ��� ���������� ��������� �� ������ ������������������ ��� ��������������.
стрелок
avatar ������������

������
������: 373
graphgraph
���������: 3  
В ответ на: Грабители в Ахтырке - 27.07.2007 07:38 Гастралеры облюбовали славный городишко. Одно радует райотдел стремно охраняет местных жителей...
  | | ��� ���������� ��������� �� ������ ������������������ ��� ��������������.
<< [Первая] < [Предыдущая] 1 2 [Следующая] > [Последняя] >>
������� ����� �����
kylymy_150523.jpg

bezp_181120.gif

express.gif

pam_100221_02.jpg

bud_250323.jpg

brus_110423_02.jpg

pesok_220823_01.jpg