Главная arrow Разделы arrow Местные новости arrow Город arrow Мер Кузьменко вирішив боротись з блогерами
Мер Кузьменко вирішив боротись з блогерами Печать
Автор Админ   
15.02.2021 г.Сьогодні, 15 лютого, на апаратній нараді при міському голові розглядались різні питання життєдіяльності міста.Серед цих питань було про роботу ТЕЦ та багатомільйонні борги населення.

П.Кузьменко доручив керівнику ТОВ «БРОКЕНЕРГІЯ» Юрку Г.М. підготовити інформацію на сайт міської ради з роз’ясненням, що великі суми у платіжках пов’язані з надто холодною зимою, а не цінами на тепло. На кшталт «не дрова подорожчали, а більше дров спалили».

Також міський голова вважає, що необхідно розібратись з блогерами, які підбурюють не платити. Він запропонував Г.М. Юрку за необхідності написати до міської ради, а тут вже будуть звертатись до правохоронних органів. 

Міський голова наголосив, що ті, хто не може платити, отримують субсидії. Всіх інших ,що не користуються субсидіями і не платять, підбурюють до страйків і неплатежів блогери. Отже багатомільйонні борги не через те, що дорого, а через дописи у фейсбук. 

В Україні вже існують прецеденти судових справ за висловами у фейсбук. Як бачимо, наш міський голова теж не проти прибрати із соцмереж все, що йому не подобається. 


 
oncl_081121.gif

bezp_181120.gif

Реклама
Реклама

express.gif

Реклама
Реклама
pam_100221_02.jpg