Главная arrow Разделы arrow Местные новости arrow Город arrow Богдан в Сен - Тропе, а мер Алєксєєв І.Ю. не відомо де. Або як отримати опозицію на рівному місці.
Богдан в Сен - Тропе, а мер Алєксєєв І.Ю. не відомо де. Або як отримати опозицію на рівному місці. Печать
Автор Админ   
02.09.2019 г.
ImageПублікуємо лист міському голові від Охтирської спілки ветеранів російсько-української війни ГО «Охтирський захисник» щодо проведення Дня Прапора та Дня Незалежності в м.Охтирка. Стилістика та граматика збережені. 

Ми не будемо у цій статті розповідати про відпочинок голови Офісу Президента України, залишимо це для оцінки широкої верстви населення держави, а поділимося враженнями від організації проведення заходів до Дня Прапора і Дня незалежності України.

Сказати, що ми шоковані - це нічого не сказати, такої «імпотенції» у роботі мера Охтирки і його команди, такого бездушшя у проведенні заходів шанування Прапора і Дня Незалежності України ми не очікували. Таке враження, мов ми на іншій, не на нашій території і на нас, ветеранів російсько - української війни, більшість людей дивилося як на незрозуміле явище.

Керівництво міста Охтирки на такі знаменні дні вирішило провести торгівельне свято, демонстрацію птахів, кролів та інше. Здійснюючи такі «пріоритетні» заходи, Охтирським головою і його оточенням керували тваринні інстинкти. Замість шанування пам'яті загиблих воїнів в російсько - української війні, урочистого підняття прапору держави, гімну України, люди слухали звуки вищевказаних істот (тварин).

Пане Охтирський голова, на превеликий жаль вимушені Вам нагадати, що до нашої країни зайшло горе, сльози, страждання від війни. І з Вашої позиції видно, що це Вас не стосується. Ми не вправі говорити що повинні були робити Ви, але як голова міської ради, Ви мали бути поруч з тими, хто постраждав від війни, надати допомогу, у скорботі схилити голову, біля Стелли Небесної сотні і загиблих воїнів. На сьогоднішній день в місті Охтирка восьмеро дітей сиріт, воїнів Охтирчан загиблих за нас з вами!

Дивлячись на Ваш жалюгідний виступ на Успенській площі з нагоди Дня Прапора України, нам було соромно за тих людей, які віддали свої голоси за Вас.

Під державним та бойовими стягами наші воїни віддавали життя, співаючи Гімн України. Це не патетика, так дійсно було при захисті ДАП, під Іловайськом, Дебальцевим, Марїнкою, Широкіним, Горлівкою, Зайцевим, Кримським...(можна продовжувати дуже довго, хай простять нас ветерани), хоча Вас, як видно, це не турбує по лише Вам відомими причинам.

Ви представляєте місто України, у якому достатньо військових частин і ветеранів російсько - української війни. Ми у Вас питаємо: де заходи з військово - патріотичного виховання, де запрошені військові, адже серед них багато учасників бойових дій на Донбасі?

Ваша діяльність повинна бути направлена на міць, захист, шанування традицій і символів Держави.

Так де ж був Охтирський голова 24-го серпня? Чому наш обранець обмежився лише безталанним виступом на Дні Прапора України?

Охтирська спілка ветеранів російсько-української війни

ГО «Охтирський захисник»

 
Onclinic

bezp_181120.gif

Реклама
Реклама

express.gif

Реклама
Реклама

voda_230320.jpg

Реклама

kovrolin_201020.jpg

Загрузка...

Реклама