Реклама

влажн.:

давл.:


Главная arrow Разделы arrow Местные новости arrow Происшествия arrow В Ахтырке мужчина ампутировал себе ногу и выбросил ее
В Ахтырке мужчина ампутировал себе ногу и выбросил ее Печать
Автор Редактор   
21.03.2019 г.
ImageВ Ахтырскую ЦРБ Сумской области обратился мужчина с гангреной, который решил обойтись без помощи врачей и сам ампутировал себе ногу. 

20 марта в 15.30 поступило сообщение в полицию от местного жителя о том, что на его огород собака притащил стопу ноги неизвестного человека.

Об этом сообщила начальник отдела коммуникации ГУ НП Украины в Сумской области Эльвира Биганова. Правоохранители начали отрабатывать лечебные учреждения.

Как оказалось, в местную больницу поступил мужчина, часть ноги которого отсутствовала, а часть держалась на сухожилиях. По информации медиков, у пострадавшего была запущенная гангрена, а конечность отгнила из-за некроза тканей. Часть отгнившей стопы была выброшена им на улицу. После проверки уголовное производство в полиции не открывали, так как нет криминала.

На даний час є пояснення від Охтирської міської ради

Про гангрену і про те, як розвивалися події, що до неї призвели...

Адміністрація КЗ «Охтирська ЦРЛ» повідомляє, що хворий Т. був доставлений до відділення екстреної (невідкладної) медичної допомоги 18.03.2019р. близько 18.30 год. машиною ШМ(Е)МД зі скаргами на відсутність правої ступні.

Зі слів пацієнта хворіє з червня 2018р. В липні 2018р протягом 9 діб знаходився на стаціонарного лікуванні в хірургічному відділенні КЗ «Охтирська ЦРЛ». Від подальшого лікування хворий категорично відмовився, більше за медичною допомогою не звертався. У хворого розвинулась суха гангрена правої ступні та нижньої третини гомілки.

18.03.2019р. кухонним ножем відітнув собі праву ступню. Звернувся до ШМ(Е)МД, був госпіталізований до хірургічного відділення КЗ «Охтирська ЦРЛ», де було проведено обстеження його стану та призначено лікування. Після проведеного лікування стан хворого покращився.

Вранці 19.03.2019р. від подальшого лікування та запропонованого оперативного втручання хворий категорично відмовився, написав розписку та покинув стаціонар.

Хворий потребує оперативного лікування. Операція може бути виконана за рахунок лікарні ЛИШЕ ЗА УМОВИ ОТРИМАННЯ ЗГОДИ ВІД ПАЦІЄНТА ГР.Т.

За інформацією газети "Роксолана", хворий - мешканець Охтирки Володимир Григорович Твердохліб не має можливості оплатити лікування. Фото з сторінки фейсбук газети.

 
onclinik_010719.gif

bezp.gif

doma.jpg

Реклама

express.gif

Реклама

buy_091219.jpg

Загрузка...

Реклама