Реклама

влажн.:

давл.:


Главная arrow Разделы arrow Местные новости arrow Город arrow Підвищення тарифу до шести гривень винесуть на виконком
Підвищення тарифу до шести гривень винесуть на виконком Печать
Автор Ірина Шор   
30.10.2018 г.
Перевізники підтвердили свій намір підвищити тариф до шести гривень.

Це вони озвучили на відкритому засіданні у форматі "круглого столу", що відбулося з метою обговорення проектів рішень виконавчого комітету Охтирської міської ради: «Про встановлення тарифів на перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування в режимі маршрутного таксі» та «Про встановлення тарифів на перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування в звичайному режимі руху».

Нажаль, як зазначив заступник міського голови Сергій МАРТИМ'ЯНОВ, до обговорення долучилося не багато представників громадськості, але процедура витримана у законодавчому полі, а отже обговорення відбувається в правовому полі.

Проекти рішення про встановлення тарифів доводилися до відома споживачів послуг у відповідності до процедури, визначеної вимогами Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності».

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань під час оприлюднення проектів регуляторних актів не надходили.

У зв’язку з прийняттям Меморандуму про співпрацю між Охтирською міською радою, Громадською радою та суб’єктами господарювання щодо застосування громадського аудиту у сфері надання послуг розрахунки коригування тарифу по кожному маршруту були перевірені незалежним аудитором. Звіт аудитора підтвердив економічну обґрунтованість розрахункового тарифу окремо по кожному маршруту. Проекти рішень будуть виноситися на розгляд виконавчого комітету.

P.S.   Крім перевізників та чиновників, у залі були кілька осіб з багатостраждального В.Озера, депутат О.Погорєлов з помічником та голова Громадської ради.

Від «АП» зауважила б пану Мартим’янову, що у вівторок о 10 ранку люди, що користуються громадським транспортом, працюють. Вони зовсім не раді підвищенню тарифу, а особливо, що чиновники не виконують якісно свою роботу.

Де обіцяна оптимізація роботи транспорту? Що чиновники зробили для цього? Відбулася реорганізація кількох управлінь, позбавились від тих, хто заважав, а що в результаті? 

ImageImage 

 

 
on-620120_pro_mar.gif

bezp.gif

doma.jpg

Реклама

express.gif

Реклама

pas.jpg

Загрузка...

Реклама