Реклама

влажн.:

давл.:


Главная arrow Разделы arrow Жизнь и люди arrow Звернення лікарів Комунального закладу «ОБЛАСНА СПЕЦІАЛІЗОВАНА ПСИХІАТРИЧНА ЛІКАРНЯ №2»
Звернення лікарів Комунального закладу «ОБЛАСНА СПЕЦІАЛІЗОВАНА ПСИХІАТРИЧНА ЛІКАРНЯ №2» Печать
20.04.2017 г.
Звернення лікарів Комунального закладу Сумської обласної Ради «ОБЛАСНА СПЕЦІАЛІЗОВАНА ПСИХІАТРИЧНА ЛІКАРНЯ №2» до колишнього головного лікаря Неофітної Лілії Павлівни

Ми нещодавно дізналися, що Ви через суд намагаєтесь поновитись на посаді головного лікаря закладу.

Не треба! Вас тут ніхто не чекає! Без Вас краще!

Лікарня ще не оговталась від Вашого «керування», яке, майже, призвело до ліквідації закладу. Ви ж не займались проблемами лікарні, не жили її життям. Не організовували її роботи. Ви займались розбудовою партії «Батьківщина», вели прийом, як помічник депутата. Зустрічалися з виборцями, брали участь у засіданнях міської Ради. Ви на роботі більш НЕ були, ніж були, Ви приїздили на кілька годин 2-3 рази на тиждень, а іноді були відсутні місяцями.

Ви «викатували» пальне, роз'їжджаючи на службовому автомобілі у важливих, тільки для вас, справах, а ми не мали змоги звозити на консультацію до спеціаліста тяжкохворих.

Ви протягом свого «правління» звели нанівець авторитет та репутацію закладу, котрі будувались десятиліттями не одним поколінням лікарів.

Ми бажаємо спокійно працювати, надавати якісну допомогу хворим у нормальних умовах, отримувати за це заробітну плату на утримання своїх сімей.

З вами цього не буде, тому що, як тільки Ви вийдете на роботу, всі ми подамо заяви на звільнення, так як не зможемо працювати з Вами з морально-етичних міркувань.

Бариленко І.О., Богомол А.І., Горєлов В.М., Грицай А.В., Доманова Г.В., Котова В.І., Мельник Л.Г., Міщенко О.О., Назарова А.Р., Нечай О.І., Тимошенко В.І., Шор М.О., Щома Я.В.

 
gem-620120.gif

bezp.gif

Реклама

doma.jpg

express.gif

Реклама
Реклама
Загрузка...

Реклама