Реклама

влажн.:

давл.:


Главная
Не прошло и полгода... Печать
Автор Данкор   
15.03.2005 г.

Данкор

Облдержадміністрація назвала нових керiвників районiв

Пресс-служба голови облдержадмiнiстрацiх оприлюднила список виконуючих обов'язки голiв райдержадмiнiстрацiй.
Вказанi П.I.Б., рiк народження та мiсце попередньох роботи

1. Бiлопiльський р-н - Баличев Володимир Петрович, 1947, директор ТОВ «Сумимiськбуд».

2. Буринський - Браженко Сергiй Iванович, 1978, заступник начальника головного управлiння економiки облдержадмiнiстрацiх.

3. Великописарiвський - Кривонос Любов Iванiвна, 1957, вчитель математики Великописарiвськох загальноосвiтньох школи. Заступник голови обласного осередку «За Україну! За Ющенка!».

4. Конотопський - Калита Василь Григорович, голова Конотопськох райдержадмiнiстрацiх.

5. Краснопiльський - Бортник Iван Васильович, 1970, менеджер з персоналу фiлiх Сумського регiонального правлiння «Слобожанщина» ВАТ «Комерцiйний банк «Надра».

6. Кролевецький - Бузовський Микола Васильович, 1962, директор сiльгосппiдприумства з обмеженою вiдповiдальнiстю «Полiсся» Кролевецького району.

7. Лебединський - Ткаченко Максим Борисович, 1968. Iнженер-механiк приватного пiдприумства м.Лебедин, голова Лебединського мiського осередку Народного Руху Украхни.

8. Липоводолинський - Гресь Сергiй Петрович, 1964, начальник змiни вiддiлу охорони приватного пiдприумства «Ястреб», голова Липоводолинськох районнох партiйнох органiзацiх ВО «Батькiвщина».

9. Охтирський - Шарай Iгор Станiславович, 1961, директор корпорацiх «Белый город», керiвник Охтирського районного виборчого штабу В.Ющенка.

10. Недригайлiвський - Коваленко Микола Васильович, 1947, голова правлiння ВАТ «Племптахорадгосп «Посольський» (смт Недригайлiв).

11. Путивльський - Шульга Микола Iванович, 1956, заступник директора з економiки та фiнансiв ТОВ «Корабел» (м.Калiнiград).

12. Роменський - Бiловол Олексiй Володимирович, 1960, помiчник-консультант народного депутата Вернигори П.М.

13. Середино-Будський - Нiколаув Володимир Миколайович, 1961, начальник Середино-Будського вiддiлення Сумськох фiлiх комерцiйного банку «Приватбанк».

14. Сумський - Соловей Микола Петрович, заступник директора ТОВ «Спецмонтажпроект».

15. Шосткинський - Синугуб Вiктор Михайлович, 1969, директор ТОВ «Контак-плюс» у Шосткинському районi.

16. Тростянецький - Ромашов Юрiй Борисович, 1963, директор приватного пiдприумства «ВетIмпекс».

В.о. голов райдержадміністрацій Глухівського та Ямпільского районів ще не призначені.