Головна arrow Розділи arrow Місцеві новини arrow Місто arrow В присутності поліції в міській раді обрали секретаря
В присутності поліції в міській раді обрали секретаря Печать
Автор Админ   
27.01.2022 г.Сьогодні, 27 січня, міський голова на засідання чергової сесії міської ради запросив поліцію. Павло Кузьменко пояснив, що боїться провокацій на сьогоднішньому засіданні. 

Першим в порядку денному питання про обрання секретаря. Міський голова оголосив свою кандидатуру. Це Булах Вікторія Володимирівна (раніше Самонова), член фракції ОПЗЖ. Але більшості охтирчан Вікторія Володимирівна відома як очільниця  Охтирського міського комітету Компартії України. Була народним депутатом від КПУ в 7 скликанні Верховної Ради(2012 -2014).

В своїй біографії сама Вікторія Володимирівна зазначила, що була з 2007 року по 15.07.2020 року  членом ЦК Компартії України, членом бюро обласного комітету Комуністичної Партії України, першим секретарем Охтирського міського комітету Комуністичної Партії України.

19 голосами "За" В.В.Булах обрали секретарем міської ради.

Нагадаємо. 14 січня, на позачерговій сесії міської ради міський голова П.Кузьменко запропонував додати до порядку денного питання про звільнення секретаря міської ради М.Нікуліна. 18 голосами "За" рішення про звільнення М.Нікуліна було прийняте.

ImageImage 


 

bezp_181120.gif

Реклама
Реклама

express.gif

pam_100221_02.jpg