Главная arrow Разделы arrow Местные новости arrow Город arrow Виконком затвердив скоригований тариф на водопостачання
Виконком затвердив скоригований тариф на водопостачання Печать
Автор Админ   
15.09.2021 г.Сьогодні, 15 вересня, відбулось чергове засідання виконавчого комітету.Два питання порядку денного стосувались підвищення тарифів.

26 серпня ДП «Водоочистка» ТОВ «Водоторгприлад»  надало до Охтирської міської ради заяву про встановлення тарифів на послуги з централізованого водопостачання шляхом коригування до 23,93 грн за 1 м3 з ПДВ .

Нагадаю, на попередньому виконкомі 18 серпня не була прийнята пропозиція  коригування цього тарифу до 21,50 грн. Водовідведення тоді скоригували до  26,26 грн./м3 з ПДВ.

Цього разу не обговорювали якість води. Було зауваження, що підприємство перереєструвалось в Чернеччинській громаді. 

Нагадаємо. Про намір В.Пелеха продати корпоративні права на свої підприємства киянам у фейсбук повідомила В.Меркульцева. Це сталось після виступу у міськраді 27 липня Нацкорпусу, який закінчився домовленістю з міським головою завітати на одне з підприємств В.Пелеха. 

Як бачимо, відбулась перереєстрація підприємств. Охтирка втратила приблизно 10 мільйонів гривень податку на рік. Їх отримає Чернеччинська ОТГ.

При голосуванні за коригування тарифу міський голова і ще один з членів виконкому утримались, 10 членів виконкому проголосували «ЗА».

Отже, після оприлюднення в ЗМІ матимемо нову ціну на водопостачання 23,93 грн.

Тариф на сміття не затвердили. При обговоренні була названа цифра договорів з жителями приватного сектору: 1000. У інших жителів приватного сектору сміття немає. 

Як зауважив П.Кузьменко, сміття можна або закопувати, або вивозити. Він забув про багатоповерхівки, які платять «за себя, і за того парня». 

Міський голова запропонував «Верпу» відмовитись від надання послуги, якщо вони не можуть працювати без збільшення тарифу більше, ніж на 30 %. А поки що до вивчення ситуації залучать робочу групу Громадської ради.


 
oncl_081121.gif

bezp_181120.gif

Реклама
Реклама

express.gif

Реклама
Реклама
pam_100221_02.jpg