Главная arrow Разделы arrow Местные новости arrow Город arrow Виконком не зміг підняти тариф на водопостачання. Водовідведення здорожчає
Виконком не зміг підняти тариф на водопостачання. Водовідведення здорожчає Печать
Автор Админ   
21.08.2021 г.Виконком 18 серпня  розглянув  питання коригування тарифу на централізоване водопостачання та водовідведення, але не прийняв рішення щодо водопостачання.

Згідно з розрахунками було запропоновано встановити ТОВ «Водоторгприлад» тариф на централізоване водопостачання в розмірі 22,50 грн/м3 з ПДВ та ДП «Водоочистка» ТОВ «Водоторгприлад» на централізоване водовідведення – 26,26 грн/м3 з ПДВ.

Попри всі аргументи керівника підприємства Олексія Шейка щодо необхідності коригування тарифів, а саме:

- 2 л води з супермаркету рівноцінно 100 л водопровідної;

- постійне зростання вартості енергоносіїв, витрат на оплату праці, податків може призвести до погодинної подачі води у місті.

Рішення прийнято частково. Встановлені тарифи за результатами коригування тільки на централізоване водовідведення. Проєкт рішення щодо тарифу на водопостачання повернуто на доопрацювання.Один із запропонованих П.Кузьменком варіантів – обговорити це питання з депутатами міської ради. Жителі міста не зможуть сприйняти підвищення тарифу при неналежній якості надання послуги. У соцмережах постійно публікують фото з водою, якою не можна прати і яку неможливо пити.


 
on_110221.gif

bezp_181120.gif

Реклама
Реклама

express.gif

Реклама
Реклама
pam_100221_02.jpg