Главная arrow Разделы arrow Местные новости arrow Город arrow Дискрімінація в платі за харчування "немісцевих" дошкільнят скасована
Дискрімінація в платі за харчування "немісцевих" дошкільнят скасована Печать
Автор Админ   
20.07.2021 г.Виконком Охтирської міськради встановив однакову плату за харчування в дитсадках для місцевих і жителів інших територіальних громад.

Внесені зміни до рішення виконавчого комітету Охтирської міської ради від 21.12.2020 № 166 «Про розмір плати за харчування дітей у закладах дошкільної освіти Охтирської міської територіальної громади».

Нова редакція рішення:«1. Установити з липня 2021 року плату за харчування дітей в закладах дошкільної освіти в межах затверджених норм  (у грамах), у залежності від фактичної вартості харчування за день у розмірі 60 % – батьківська плата та     40 % –  кошти міського бюджету."

До липня 2021 року діяла норма: “для дітей закладів дошкільної освіти, які зареєстровані в межах інших територіальних громад, встановити батьківську плату в розмірі 100% вартості харчування на день, яка може бути сплачена повністю або частково коштом здійснення міжбюджетного трансферту між Охтирською міською радою та  територіальною громадою чи іншим органом місцевого самоврядування”.

Відповідні зміни прийняті 20 липня на черговому засіданні виконкому Охтирської міської ради.

 

 
on_110221.gif

bezp_181120.gif

Реклама
Реклама

express.gif

Реклама
Реклама
pam_100221_02.jpg