Реклама
Головна
В Охтирці чоловіку присудили за побиття підлітка півтора року умовно та 40 тис. грн компенсації
Автор Админ   
02.02.2026 г.



Охтирський міськрайонний суд 27 січня 2026 року визнав чоловіка винним в умисному заподіянні легких тілесних ушкоджень неповнолітньому, що спричинили короткочасний розлад здоров'я

Йому призначили пробаційний нагляд строком на 1 рік і 6 місяців та зобов'язали виплатити компенсацію.

За даними суду, увечері 5 лютого 2025 року група підлітків гуляла в одному з районів Охтирки і світила ліхтариком у вікна будинку. Після цього з подвір'я виїхав чоловік на велосипеді та почав наздоганяти дітей. Один із хлопців послизнувся і впав, після чого чоловік кілька разів ударив його по обличчю.

Медики зафіксували в потерпілого перелом кісток носа без зміщення та інші ушкодження обличчя. Обвинувачений провини не визнав, однак суд дійшов висновку, що його вина доведена показаннями потерпілого і свідків, експертизами та іншими доказами.

Крім пробаційного нагляду, суд частково задовольнив цивільний позов матері потерпілого та стягнув з чоловіка 1346,77 грн матеріальної шкоди і 40000 грн моральної шкоди. Вирок може бути оскаржений в апеляційному порядку.