|

28 червня, у День Конституції України, мешканці Тростянецької громади долучилися до екологічних ініціатив, аби зробити місто кращим
Зранку активні тростянчани вийшли на толоку з впорядкування відпочинкової зони біля водойми Червоне. Разом із працівниками міської ради, комунальниками, освітянами, вуличкомами та молоддю працював і міський голова Юрій Бова. Учасники прибирали очерет і коріння, готуючи територію для дитячого відпочинку та майбутнього волейбольного майданчика.
«Ще один крок до якісного місця відпочинку зроблено», – зазначив Юрій Бова, подякувавши всім, хто у святковий день долучився до благоустрою.
Роботи на локації триватимуть: заплановано облаштування пірсу для катамаранів, ігрового майданчика, стоянки для авто та встановлення камер відеоспостереження.
Також цього дня молодь громади взяла участь у Всеукраїнській толоці з БУР, прибравши територію біля пляжного футбольного поля у міському парку. Десятки волонтерів на власному прикладі показали, що любов до України — це не тільки слова, а й дії.
Організатори акції подякували всім небайдужим за ініціативу, самовідданість і внесок у спільну справу. Учасники наголосили: чисте довкілля починається з кожного з нас.
|