Головна arrow Розділи arrow Місцеві новини arrow Район arrow На ремонті школи на Охтирщині об’єднали зусилля благодійники і Добробат
На ремонті школи на Охтирщині об’єднали зусилля благодійники і Добробат Печать
Автор Админ   
21.06.2024 г.19 червня стало особливим днем для жителів села Солдатське на Охтирщині

Там  нарешті розпочато ремонт внутрішніх приміщень місцевої школи. Ця подія стала можливою завдяки співпраці між Добробатом, Тростянецькою міською радою та благодійним фондом «Open Door Ukraine», які підписали тристоронню угоду про співпрацю.

Шкільна будівля зазнала значних пошкоджень ще на початку війни внаслідок ворожого обстрілу. Відтоді проведення навчального процесу стало неможливим, що значно вплинуло на місцеву громаду. Проте спільними зусиллями відновлення школи стало реальністю. Покрівлю, у яку потрапив снаряд, було відновлено ще минулого року коштом Голландського благодійного фонду «Open Door Ukraine», вікна – завдяки допомозі Данської ради у справах біженців.

Сім волонтерів з Добробату завітали до Солдатського, та почали демонтаж дверних блоків та плінтусів, а також прибрали будівельне сміття. Їхні невтомні зусилля підтримувала Тростянецька міська рада, яка забезпечила волонтерів повноцінним харчуванням. Благодійний фонд "Доброта" надав пальне, а «Open Door Ukraine» закупив необхідні будівельні матеріали для внутрішнього ремонту приміщення школи. Добробатівці взяли на себе зобов’язання по встановленню нових міжкімнатних дверей, заміні підлоги, усуненню пробоїни у стіні від снаряда, а також опорядженню стін кабінетів.

Цей проект є яскравим прикладом того, як об'єднання зусиль громадськості, місцевої влади та благодійників може привести до позитивних змін. Завдяки спільній праці влади, волонтерів та благодійників відновлення школи в Солдатському стало можливим.

 
kylymy_150523.jpg

Читайте також

bezp_181120.gif

express.gif

pam_100221_02.jpg

bud_250323.jpg

brus_110423_02.jpg

pesok_220823_01.jpg