Головна arrow Розділи arrow Місцеві новини arrow Район arrow Грунська громада висадила 200 троянд завдяки акції на підтримку ЗСУ
Грунська громада висадила 200 троянд завдяки акції на підтримку ЗСУ Печать
Автор Админ   
19.06.2024 г.Грунська сільська рада Охтирського району взяла участь у благодійній акції "Квітни! Допомагай! Перемагай!"

На території громади. висадили 200 саджанців троянд. Ініціативу підтримав Фонд громади «Подільська громада» за підтримки компанії «Декоплант».

Дана благодійна ініціатива спрямована на підтримку військових, які зараз перебувають на службі у Збройних Силах України, а також на озеленення території країни. 

Навчальні заклади, лікарні, ОСББ та неприбуткові організації мають можливість взяти участь у цій ініціативі, долучившись до пожертви для підтримки військових героїв. 

Саджанці було висаджено на території Грунської АЗПСМ, Грунського ліцею, Грунського ІРЦ, ДНЗ "Барвінок", в центрі сіл Грунь, В'язове та Рибальське працівниками зазначених установ та організацій громади.

«Ми вдячні Фонд громади "Подільська громада" @podilska.hromada за допомогу в реалізацію даної акції на території нашої громади та компанії @dekoplant.com.ua за надання саджанців троянд на безоплатній основі! Ми впевнені, що взаємна підтримка в складні часи війни може допомогти перемогти ворога!», - повідомили у фейсбуці громади.

 
kylymy_150523.jpg

Читайте також

bezp_181120.gif

express.gif

pam_100221_02.jpg

bud_250323.jpg

brus_110423_02.jpg

pesok_220823_01.jpg