Головна arrow Розділи arrow Місцеві новини arrow Район arrow Вихованець ШК "Стратег" з Охтирщини успішно виступив на "Кубку Ерудит"
Вихованець ШК "Стратег" з Охтирщини успішно виступив на "Кубку Ерудит" Печать
Автор Админ   
05.06.2024 г.2 червня в м. Полтава вихованець шахового клубу Андрій Сугак був відзначений дипломом за успішний виступ у відкритому обласному дитячо-юнацькому турнірі "Кубок Ерудит"

Змагання проводилися обласною шаховою федерацією (голова Григорій Щербов) за підтримки Юлії Іщейкіної, співзасновниці громадської організації «Фонд захисту і підтримки талановитих дітей» імені Анатолія Кукоби.

Згідно положення змагань допускали до участі з гравців клубів, які не є членами Полтавської федерації шахів тільки при сплаті благодійного внеску у розмірі щорічного внеску ПОШФ.

Для ШК «Стратег», вихованці якого на минулому турнірі, організованому Полтавською Федерацію шахів, зайняли І місце серед хлопців (Артем Левченко), І місце серед дівчат (Аліса Міхєєва) та ІІІ місце серед дівчат (Валерія Солод), було зроблено виключення - цього разу допустили до змагань безкоштовно.

2 червня змагання проводились в комплексі «Optima Collection Галерея Полтава». Його присвятили Дню захисту дітей. Спортсмени грали з 10 до 15 години - всього 9 турів. У віковій категорії Андрія Сугака було 69 учасників, тому пробитися до призової зони було важко.

Андрій продемонстрував зрілу та змістовну гру, був нагороджений Дипломом фонду захисту і підтримки талановитих дітей, а також смаколиками від організаторів та призом (конструктором лего).

 
kylymy_150523.jpg

Читайте також

bezp_181120.gif

express.gif

pam_100221_02.jpg

bud_250323.jpg

brus_110423_02.jpg

pesok_220823_01.jpg