Головна arrow Розділи arrow Місцеві новини arrow Сумчани завершили чемпіонат України з легкої атлетики з двома медалями
Сумчани завершили чемпіонат України з легкої атлетики з двома медалями Печать
Автор Админ
20.02.2023 г.

Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих та молоді у приміщенні завершився у Києві.

Сумські спортсмени завершили змагання з двома золотими медалями. Про це розповів перший віцепрезидент Федерації легкої атлетики Сумської області Віталій Корж.

"В естафеті 4 по 400 метрів чоловічий квартет Євген Швець, Максим Романов (Охтирка), Андрій Нечипоренко та Олександр Погорілко показав кращий результат", - сказав він.

Сумчани завершили чемпіонат України з легкої атлетики з двома медалями

18 лютого золото у бігу на 400 м виборов Олександр Погорілко.

Крім того, у жінок сумська четвірка Анна Цибульник, Валентина Авраменко, Діана Гончаренко та Євгенія Мучарова (Охтирка) фінішувала у кроці від медалі – на четвертому місці.

Серед учасників був і вихованець Охтирської ДЮСШ Максим Романов. І хоч за віком Максим тільки з січня перейшов у категорію юніорів, він гідно виступив серед чоловіків. На дистанції 400м у своєму забігу він став другим з результатом 51,27с, а на дистанції 200м його час 23,37с і також друге місце у забігу.  У складі естафетної (4х400 м) четвірки Сумської області він став чемпіоном України серед чоловіків

Джерело: Суспільне