Головна arrow Розділи arrow Місцеві новини arrow Охтирські авіамоделісти стали призерами обласного конкурсу
Охтирські авіамоделісти стали призерами обласного конкурсу Печать
Автор Админ
22.12.2022 г.

З 1 по 15 грудня 2022 року відбулися обласні відкриті змагання учнівської молоді з авіамодельного спорту (заочно).

До участі у змаганнях були запрошені 12 команд закладів позашкільної освіти області. Змагання проходили у трьох вікових категоріях. 36 юних спортсменів-авіамоделістів боролись за першість у класах моделей F-1-N (метальний планер).

🔵 Команда вихованців гуртка «Авіамоделювання» Охтирського міського центру позашкільної освіти – Мала академія наук учнівської молоді у складі: Владислава ЗАЙЦЯ, Євгена КАПУСТИ, Маргарити КУЧЕРЯВЕНКО (ІІ вікова категорія від 13-15 років) керівник команди Валерій ГАРЬКАВЕНКО стала переможцями виборовши два ІІІ місця.

👏 Вітаємо команду і їх наставника і бажаємо нових перемог!