Охтирська ЦРЛ ще не встановила надане обладнання. Про це повідомила заступник голови Сумської обласної військової адміністрації Олена Бойко.
За словами Бойко, хорошою новиною є той факт, що Сумщина повністю забезпечена киснем для лікування пацієнтів на COVID-19 з ускладненим перебігом хвороби завдяки місцевому промисловому виробництву. Проте, не всі лікувальні заклади, яким за державний кошт було закуплено кисневі станції, запустили їх в роботу. Нагадаємо, що в область надійшло 11 кисневих станцій.
Під час селекторної наради присутні проаналізували ситуацію в розрізі кожного закладу. Є медустанови, де станції вже введені в експлуатацію. Це Шосткинська центральна районна лікарня, Недригайлівська лікарня, Глухівська міська лікарня. Найближчими днями планується запуск в роботу станції в Сумській обласній клінічній лікарні.
Буринська лікарня, Конотопська центральна районна лікарня, Дитяча клінічна лікарня Святої Зінаїди, Клінічна лікарня № 5 у Сумах провели більшу частину робіт і невдовзі планують завершити усі процеси монтажу обладнання.
Проте є ряд лікарень, які затягли з роботами і ризикують не встигнути до кінця року. Це клінічна лікарня Святого Пантелеймона у Сумах, Охтирська центральна районна лікарня, Роменська центральна районна лікарня.
«Зафіксували озвучені кінцеві терміни завершення робіт. Доручила очільникам громад та головам районних державних адміністрацій - начальникам районних військових адміністрацій на місцях проконтролювати виконання керівниками медзакладів взятих зобов’язань щодо монтажу відповідного обладнання. Не знімаємо питання з контролю, адже це здоров'я і врятовані життя людей», – підкреслила Олена Бойко.
|