Головна arrow Розділи arrow Місцеві новини arrow Гирьовики з в/ч А0563 завоювали 2 місце на обласному чемпіонаті
Гирьовики з в/ч А0563 завоювали 2 місце на обласному чемпіонаті Печать
Автор Админ
27.11.2022 г.

26 листопада в місті Тростянець відбувся чемпіонат ОТУ Суми з гирьового спорту

26.11 в місті Тростянець відбувся чемпіонат ОТУ Суми з гирьового спорту в якому приймали участь команди із Сумщини та Полтавщини(всього 9 команд - представники були з різних силових та військових формувань ВСУ, НГУ, ДПС, ТРО).

Для чоловіків змагання проводились в шести вагових категоріях(до 68 кг, до 73 кг, до 78кг, до 85 кг, до 95 кг, понад 95 кг), також в абсолютній ваговій категорії були троє жінок.

В командному заліку першою була потужна команда полтавської частини нацгвардії в/ч 3052 до складу якої входили один майстер спорту міжнародного класу(виконав 299 ривків гирі 24 кг за 12 хв), два заслужених майстри спорту(282 та 298), майстер спорту та два кандидати в майстри спорту.

Друге місце зайняла команда в/ч А0563 з досить непоганим результатом(всі учасники команди посіли призові місця): до 68 кг - ст.с-т Отич Віталій (233 ривків гирі - КМС, посів друге місце у ваговій категорії), до 73 кг - солд Стаднік Владислав (89 ривків, друге місце), до 78 кг - майор Чут Сергій (266 разів-КМС, друге місце в категорії),до 85 кг- солд Євтушенко Максим (152 ривка - 3 місце), до 95 кг - капітан Ушаков Сергій(239 ривків, 3 місце в категорії), понад 95 кг - ст.с-т Михайленко Євген(233 ривка - 2 місце). В абсолютній ваговій категоріі серед жінок перше місце виборола -  мол.с-т Степанова Ніна (результат- 140 підйомів гирі 16 кг)