Головна arrow Розділи arrow Місцеві новини arrow Нафтовик Охтирка - чемпіони Сумської області 2022
Нафтовик Охтирка - чемпіони Сумської області 2022 Печать
Автор Админ
26.11.2022 г.

Футбольний клуб Нафтовик Охтирка - чемпіон Сумської області 2022

СЬогодні відбувся вирішальний матч чемпіонату , в якому Охтирчани грали з Фк «Віталія» Чернеча Слобода!

З перших хвилин Нафтовик відразу показав своїм настроєм ,самовіддачею та грою,що цей кубок має їхати до Охтирки !

З самого початку гри , Охтирчани почали створювати небезпеку біля воріт суперника, та мали декілька дуже гарних моментів !

✅На 30‘ Сергій Кісіль виграв верхову дуель та скинув м’яч Шавріну Вадиму який віддав гольову передачу на Олександра Васильченка 1:0 ⚽️Чудова гра Охтирчан!!!💪

2й тайм розпочався за тим же малюнком , Нафтовик не хотів зупинятися і прагнули забити 2й м’яч !

Після вимушеної заміни Вадима Шавріна на початку тайму на поле з’явився Іван Биков !

Який і віддав гольову передачу на Васильченка 2:0 ⚽️,  та дубль на рахунку останнього !

Вдала заміна , гарне рішення тренерського штабу !!!💪

І знову Наші футболісти не хотіли зупинятися та створювали і на далі моменти …

Після однієї з таких атак , супернику вдалося провести гарну контратаку, та внести інтригу у фінальну гру , скоротивши рахунок 2:1.

Забитий м’яч додав впевненості гравцям Віталіі ,

Які після забитого м’яча , намагалися зрівняти  рахунок !

Але у захисників Охтирчан була інша думка !!!

Дуже надійно відігравши у захисті , не давши створити більше жодного моменту біля воріт Старченка!

🖤💛Тож 2:1 і Нафтовик-Охтирка чемпіони Сумської області 2022🏆🥇