Головна arrow Розділи arrow Місцеві новини arrow Легкоатлети Сумщини з медалями чемпіонату України
Легкоатлети Сумщини з медалями чемпіонату України Печать
Автор Админ
23.01.2022 г.

22 січня у Сумах стартував чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юніорів.

Змагання приймав манеж СумДУ. У перший день сумчани здобули 5 золотих і 3 бронзових медалі. Це кращий результат серед усіх команд областей.

Наш земляк, охтирчанин Нікіта Маслюк зайняв 1 місце в стрибках у довжину з результатом 7,30 м. На другий день змагань здобув "золото" у бігу на 200 м.

Чемпіонами стали:

Гончаренко Діана у бігу на 60 м – 7,59 с;Маслюк Нікіта стрибки у довжину – 7,30 м ; Нечипоренко Андрій у бігу на 400 м – 49,60 с;  Рущак Микола – у cпортивній ходьбі на 5000 м – 21:08.80; Торгачов Дмитро у бігу на 1500 м – 4:09.26;

Бронзові призери:

– Кравченко Едуард у c/х на 5000 м – 21:59.14; Криловецька Софія у c/х на 5000 – 25:06.06;  Неровня Денис у бігу на 1500 м – 4:15.26

23 січня сумчани додали ще п’ять нагород – дві «золотих» і три «срібні».

Діана Гончаренко здобула «срібну» медаль у бігові на 200 метрів у юніорок. На цій же дистанції у юніорів Нікіта Маслюк  здобув «золото». Дмитро Тограчов фінішував зі «сріблом» у бігові на дистанції 3 000 метрів.

Сумська команда юніорок (Валентина Авраменко, Анжеліка Рачковска, Інна Рибалка та Єлизавета Землянікіна) виборола «срібні» медалі у бігові 4х200 метрів, команда юніорів (Михайло Ковш, Максим Романов, Нікіта Аверлюков та Андрій Нечипоренко) у естафеті фінішувала першою.