Неочікувані результати виборів у райраду |
Автор Админ
|
06.11.2020 г. |
Охтирська районна ТВК 5 листопада увечері оголосила офіційні результати виборів до Охтирської районної ради.
До райради проходять 8 партій з такою кількістю депутатських мандатів: «Слуга народу» - 8, «Сила людей» - 7, «Опозиційна платформа - За життя» - 6, «Наш край» - 4, «Європейська солідарність» - 4, «За майбутнє» - 3, «Сила і честь» - 3, ВО «Батьківщина» - 3.
Персонально згідно з протоколом комісії проходять:
депутатами в територіальних виборчих округах обрано:
Попович Валентина Іванівна
|
Європейська Солідарність
|
Злепко Володимир Анатолійович
|
Сила Людей
|
Лобода Світлана Петрівна
|
Сила Людей
|
Заяц Юрій Миколайович
|
Сила Людей
|
Мусієнко Олена Юріївна
|
Сила Людей
|
Партала Валерій Ігорович
|
Наш Край
|
Ставицький Андрій
Анатолійович
|
Слуга народу
|
Роженко Павло Петрович
|
Слуга народу
|
Лейба Оксана Миколаївна
|
Слуга народу
|
Зубко Сергій Володимирович
|
Слуга народу
|
Клочко Олександр
Степанович
|
Слуга народу
|
Лебідь Світлана
Олександрівна
|
Слуга народу
|
Єфіменко Леся Іванівна
|
Сила Честь
|
Хатько Сергій
Олександрович
|
ОПЗЖ
|
Гуренко Василь Васильович
|
ОПЗЖ
|
Гонтаренко Віктор Дмитрович
|
ОПЗЖ
|
депутатами в єдиному багатомандатному виборчому окрузі за єдиними виборчими списками місцевих організацій політичних партій обрано:
Дмитриченко Сергій Олександрович
|
Європейська Солідарність
|
Бєлкіна Надія Василівна
|
Європейська Солідарність
|
Іванова Світлана Анатоліївна
|
Європейська Солідарність
|
Котко Олексій Вікторович
|
Сила Людей
|
Фрик Тамара Григорівна
|
Сила Людей
|
Синявін Максим Володимирович
|
Сила Людей
|
Фільова Ольга Вікторівна
|
Наш Край
|
Бондаренко Іван Миколайович
|
Наш Край
|
Голод Євген Сергійович
|
Наш Край
|
Нікулін Мирослав Миколайович
|
Батьківщина
|
Басанець Ігор Миколайович
|
Батьківщина
|
Колодяжний Юрій Іванович
|
Батьківщина
|
Кірічко Сергій Борисович
|
Слуга Народу
|
Коритник Євгенія Панасівна
|
Слуга Народу
|
Масло Костянтин Євгенович
|
Сила і Честь
|
Єфіменко Любомир Олексійович
|
Сила і Честь
|
Слабоспицький Юрій Дмитрович
|
ОПЗЖ
|
Жиленко Назар Віталійович
|
ОПЗЖ
|
Козоброд Лариса Володимирівна
|
ОПЗЖ
|
Сипко Олег Дмитрович
|
За Майбутне
|
Сушко Ольга Іванівна
|
За Майбутне
|
Копил В'ячеслав Вікторович
|
За Майбутне
|
|