Новый Форум
Добро пожаловать, Гость
Пожалуйста Вход или Регистрация.
Забыли пароль?
В ответ на: Чергові вибори Просматривают 1: [гостей - 1]
Вниз Ответить Избранное: 0

Сообщения темы: В ответ на: Чергові вибори

#460088
Мастер
Постов: 1423
Пользователь в оффлайне Профиль
В ответ на: Чергові вибори 13.04.2019 11:55  
Пафосно.А скільки ж тоді у 04 та 14-му піднялося за ідею?Один відсоток,чи два?Куди порох подів ті два відсотки за п"ять років?Чи вшанували пам"ять подвигу тих двох відсотків.Чи можливо я не помітив вулички в нашому місті в пам"ять про подвиги тих двох відсотків.А можливо і нічого не було у 04 та 14-му.А тепер про головне.Не знаю,чи ви помітили різницю між тими непоміченими 1-2 відсотками і рейтингом 60-70.Ще насмілюсь додати,що з розмов з тими 1-2 відсотками до першого туру,було зрозуміло,що вони не підтримували ні першого ні другого кандидатів.
 
Редактировалось: 13.04.2019 13:25. Редактировал избиратель.
  Для добавления сообщений Вы должны зарегистрироваться или авторизоваться.
#460089
Писатель
Постов: 27
Пользователь в оффлайне Профиль
В ответ на: Чергові вибори 13.04.2019 15:03  
ИРМА хорошего же вы мнения о своих соотечественниках.Вокруг вас, по вашему живут одни идиоты
 
Редактировалось: 13.04.2019 15:04. Редактировал prorab.
  Для добавления сообщений Вы должны зарегистрироваться или авторизоваться.
#460090
Эксперт
Постов: 237
Пользователь в оффлайне Профиль
В ответ на: Чергові вибори 13.04.2019 18:13  
результати децентралізації є:в кількох дворах капремонти,і плитка і асфальт/і в моєму теж/за рік ремонтують по 3 дахи на багатоповерхівках/один я бачу у вікні зараз/,памятники.дороги кращі.мости роблять.там хтось матюжив міст климентове:невже не доходе -скільки коштів виділили стільки і зробили!подякуй що взагалі роблять! і за губарівський міст.
 
Редактировалось: 14.04.2019 09:12. Редактировал pavlik 7.
  Для добавления сообщений Вы должны зарегистрироваться или авторизоваться.
#460091
Эксперт
Постов: 237
Пользователь в оффлайне Профиль
В ответ на: Чергові вибори 13.04.2019 18:13  
а про співвітчизників я теж не дуже.правда і сам не ейнштейн.
 
Редактировалось: 13.04.2019 18:20. Редактировал pavlik 7.
  Для добавления сообщений Вы должны зарегистрироваться или авторизоваться.
#460092
Мастер
Постов: 1313
Пользователь в оффлайне Профиль
В ответ на: Чергові вибори 13.04.2019 19:06  
Думка науковця політолога, чому Порошенко програв боротьбу за виборців. Зеленського ця людина не підтримує.
разное говорят, я уже тут часть писала. антикризисное реагирование - нулевое (практически за все 5 лет работы). стратегия предвыборной кампании была выстроена не на тех акцентах, которые хотел бы видеть избиратель.
но я именно аспекты пиара указываю.
  Для добавления сообщений Вы должны зарегистрироваться или авторизоваться.
#460093
Irma (Администратор)
Администратор
Постов: 2538
Пользователь в онлайне Профиль
В ответ на: Чергові вибори 14.04.2019 11:04  
Чомусь пригадала вибори охтирського міського голови. Скільки бруду лилось тоді, особливо на Цілуйка. Які діфірамби співали Алєксєєву. Тепер ті, хто співав діфірамби, ллють на нього помиї. Нічого не зробив, бла-бла-бла....Цікаво, чи зізнаються, що саме за нього голосували? Аргументи були як і тепер на президентських перегонах - нічого не вкрав, не бізнесмен ....В іншу сторону було - огірок, коммерс, барига... Розпинали на стовпі...
Соромно? Огидно?
  Для добавления сообщений Вы должны зарегистрироваться или авторизоваться.
#460094
Мастер
Постов: 1423
Пользователь в оффлайне Профиль
В ответ на: Чергові вибори 14.04.2019 12:36  
З приводу "нічого не зробив" наш мер, думки розбігаються діаметрально.Одні вважають,що дитячі майданчики,пліточка та ямковий ремонт-це вершина сподівань земляків,якщо уникнути вивчення кошторисів тих робіт.Другі акцентують на провалах,типу втрати НГВУ,відсутності реальних інвесторів.Як порівнять не порівнюване.А діфірамби і помиї- вони нероздільні.Спочатку об"їктом був Цілуйко,тепер Алєксєєв.
  Для добавления сообщений Вы должны зарегистрироваться или авторизоваться.
#460095
Мастер
Постов: 1789
Пользователь в оффлайне Профиль
В ответ на: Чергові вибори 14.04.2019 15:03  
pavlik 7 писал(а):
результати децентралізації є:в кількох дворах капремонти,і плитка і асфальт/і в моєму теж/за рік ремонтують по 3 дахи на багатоповерхівках/один я бачу у вікні зараз/,памятники.дороги кращі.мости роблять.там хтось матюжив міст климентове:невже не доходе -скільки коштів виділили стільки і зробили!подякуй що взагалі роблять! і за губарівський міст.Спасибі Вам,Павлику,за місток в Климентовому.Шоб ти так жив,як вони його будують.(Я не про гроші,шо на будівництві крадуть).
 
Мозг состоит на 80 процентов из жидкости, и мало того, что она тормозная, так многим еще конкретно не долили...
  Для добавления сообщений Вы должны зарегистрироваться или авторизоваться.
#460096
Эксперт
Постов: 237
Пользователь в оффлайне Профиль
В ответ на: Чергові вибори 14.04.2019 18:06  
який народ такі й будівельники! і керманичі теж!чого раніш не будували.скільки років аварійний.чи "папереднікі"другим заняті були?мабуть на днях прийде новий-"наведе порядок".через 2 роки побачим "небо в алмазах"
 
Редактировалось: 14.04.2019 18:42. Редактировал pavlik 7.
  Для добавления сообщений Вы должны зарегистрироваться или авторизоваться.
#460097
Эксперт
Постов: 237
Пользователь в оффлайне Профиль
В ответ на: Чергові вибори 14.04.2019 18:06  
це у мене в компі глюки по 2 раза вибива?
 
Редактировалось: 14.04.2019 18:08. Редактировал pavlik 7.
  Для добавления сообщений Вы должны зарегистрироваться или авторизоваться.
#460098
Мастер
Постов: 1313
Пользователь в оффлайне Профиль
В ответ на: Чергові вибори 14.04.2019 18:37  
Хто фінансує кандидатів
https://youtu.be/XKv7nhcaIFs
  Для добавления сообщений Вы должны зарегистрироваться или авторизоваться.
#460100
Эксперт
Постов: 802
Пользователь в оффлайне Профиль
В ответ на: Чергові вибори 15.04.2019 22:47  
Тар писал(а):
Думка науковця політолога, чому Порошенко програв боротьбу за виборців. Зеленського ця людина не підтримує.
разное говорят, я уже тут часть писала. антикризисное реагирование - нулевое (практически за все 5 лет работы). стратегия предвыборной кампании была выстроена не на тех акцентах, которые хотел бы видеть избиратель.
но я именно аспекты пиара указываю.

Та зараз справа не в Порошенку. Всі знають хто він і що зробив і головне що НЕ зробив за 5 років.
Справа в Зеленському.
Зеленський це реванш.
 
Редактировалось: 16.04.2019 08:02. Редактировал uncleden.
 
  Для добавления сообщений Вы должны зарегистрироваться или авторизоваться.
#460101
Irma (Администратор)
Администратор
Постов: 2538
Пользователь в онлайне Профиль
В ответ на: Чергові вибори 16.04.2019 08:44  
uncleden писал(а):

Та зараз справа не в Порошенку. Всі знають хто він і що зробив і головне що НЕ зробив за 5 років.
Справа в Зеленському.
Зеленський це реванш.

До Порошенка дуже багато питань. Але не можна дати розвалити державу. Та і дефолт зовсім не примара, якщо від нас відмовляться у МВФ, та з країни повтікають інвестори.
Завжди може бути гірше. Всі позабували, а молоді і не знали, як воно було у 90-х. Ось тоді дійсно виживали.
  Для добавления сообщений Вы должны зарегистрироваться или авторизоваться.
#460102
Мастер
Постов: 1313
Пользователь в оффлайне Профиль
В ответ на: Чергові вибори 16.04.2019 08:58  
Не вірю я в ці страшилки про дефолти і т.п. Я б залишив такі методи пропаганди для Путіна. Тим більше, що представники Заходу зустрічаються і спілкуються з Зеленським. Значить, вже обговорюють з його командою питання співпраці в разі його перемоги. І ще ніхто з них не висловив свої побоювання щодо розвороту в інший бік. Ви ж тут всі освічені люди. Поясніть мені, як президент одноосібно може розвернути геополітичний вектор? Ніяк. По крайній мірі до тих пір, поки не отримає ручний парламент і уряд. Зараз ми маємо президента, який фактично має значно більше важелів впливу на ситуацію в країні, ніж це дозволено Конституцією. І Порошенко з задоволенням влізає в усі сфери. Мене це на влаштовує. Це безперспективний шлях розвитку. Шлях до повної узурпації влади. Нажаль, багато українців так і не змогли усвідомити, що президент не має тих повноважень, що були у нього до 2014 року. До сих пір громадяни вбачають в президенті особу, яка одноосібно керує країною. Для багатьох це ідол. Не хочемо ми змінюватися і не хочемо звертати увагу на зміни, які юридично оформлені.
Звичайно, хочеться, щоб реальними претендентами на посаду президента були люди, які вже мають досвід в політиці і про яких в суспільстві вже сформована думка.
  Для добавления сообщений Вы должны зарегистрироваться или авторизоваться.
#460103
Мастер
Постов: 1313
Пользователь в оффлайне Профиль
В ответ на: Чергові вибори 16.04.2019 09:00  
Irma писал(а):
До Порошенка дуже багато питань.
Схоже, у вас якраз цих питань немає. Жодної критичної нотки в бік Порошенка від вас не прозвучало.
  Для добавления сообщений Вы должны зарегистрироваться или авторизоваться.
#460104
Эксперт
Постов: 802
Пользователь в оффлайне Профиль
В ответ на: Чергові вибори 16.04.2019 09:51  
Тар писал(а):
Не вірю я в ці страшилки про дефолти і т.п. Я б залишив такі методи пропаганди для Путіна. Тим більше, що представники Заходу зустрічаються і спілкуються з Зеленським. Значить, вже обговорюють з його командою питання співпраці в разі його перемоги. І ще ніхто з них не висловив свої побоювання щодо розвороту в інший бік. Ви ж тут всі освічені люди. Поясніть мені, як президент одноосібно може розвернути геополітичний вектор? Ніяк. По крайній мірі до тих пір, поки не отримає ручний парламент і уряд. Зараз ми маємо президента, який фактично має значно більше важелів впливу на ситуацію в країні, ніж це дозволено Конституцією. І Порошенко з задоволенням влізає в усі сфери. Мене це на влаштовує. Це безперспективний шлях розвитку. Шлях до повної узурпації влади. Нажаль, багато українців так і не змогли усвідомити, що президент не має тих повноважень, що були у нього до 2014 року. До сих пір громадяни вбачають в президенті особу, яка одноосібно керує країною. Для багатьох це ідол. Не хочемо ми змінюватися і не хочемо звертати увагу на зміни, які юридично оформлені.
Звичайно, хочеться, щоб реальними претендентами на посаду президента були люди, які вже мають досвід в політиці і про яких в суспільстві вже сформована думка.

Слухайте, а як у вас так виходить. В одному посту ви спершу кажете що президент одноосібно нічого не може, потім що він усе узурпував, а потім вжух! І прозрєніє що країною він керує не одноосібно !
))))
 
  Для добавления сообщений Вы должны зарегистрироваться или авторизоваться.
#460105
Эксперт
Постов: 802
Пользователь в оффлайне Профиль
В ответ на: Чергові вибори 16.04.2019 09:58  
Irma писал(а):
uncleden писал(а):

Та зараз справа не в Порошенку. Всі знають хто він і що зробив і головне що НЕ зробив за 5 років.
Справа в Зеленському.
Зеленський це реванш.

До Порошенка дуже багато питань. Але не можна дати розвалити державу. Та і дефолт зовсім не примара, якщо від нас відмовляться у МВФ, та з країни повтікають інвестори.
Завжди може бути гірше. Всі позабували, а молоді і не знали, як воно було у 90-х. Ось тоді дійсно виживали.




То далеко, зараз є приклад Венесуели , але схоже що це нікого не вчить.
 
Редактировалось: 16.04.2019 09:59. Редактировал uncleden.
 
  Для добавления сообщений Вы должны зарегистрироваться или авторизоваться.
#460106
Мастер
Постов: 1313
Пользователь в оффлайне Профиль
В ответ на: Чергові вибори 16.04.2019 10:27  
uncleden писал(а):
Тар писал(а):
Не вірю я в ці страшилки про дефолти і т.п. Я б залишив такі методи пропаганди для Путіна. Тим більше, що представники Заходу зустрічаються і спілкуються з Зеленським. Значить, вже обговорюють з його командою питання співпраці в разі його перемоги. І ще ніхто з них не висловив свої побоювання щодо розвороту в інший бік. Ви ж тут всі освічені люди. Поясніть мені, як президент одноосібно може розвернути геополітичний вектор? Ніяк. По крайній мірі до тих пір, поки не отримає ручний парламент і уряд. Зараз ми маємо президента, який фактично має значно більше важелів впливу на ситуацію в країні, ніж це дозволено Конституцією. І Порошенко з задоволенням влізає в усі сфери. Мене це на влаштовує. Це безперспективний шлях розвитку. Шлях до повної узурпації влади. Нажаль, багато українців так і не змогли усвідомити, що президент не має тих повноважень, що були у нього до 2014 року. До сих пір громадяни вбачають в президенті особу, яка одноосібно керує країною. Для багатьох це ідол. Не хочемо ми змінюватися і не хочемо звертати увагу на зміни, які юридично оформлені.
Звичайно, хочеться, щоб реальними претендентами на посаду президента були люди, які вже мають досвід в політиці і про яких в суспільстві вже сформована думка.

Слухайте, а як у вас так виходить. В одному посту ви спершу кажете що президент одноосібно нічого не може, потім що він усе узурпував, а потім вжух! І прозрєніє що країною він керує не одноосібно !
))))

Уважніше читайте, що я написав. Виділив жирним, як це можливо. Ключова фраза ще й підкреслена. По закону не може. Порошенко, який мав на увазі будь-який закон, це робить і з задоволенням втручається в усі сфери. Зеленський, якщо стане президентом, цього робити не зможе, адже більшість в парламенті його партія навряд чи буде мати в найближчі 5 років.
  Для добавления сообщений Вы должны зарегистрироваться или авторизоваться.
#460107
Мастер
Постов: 1313
Пользователь в оффлайне Профиль
В ответ на: Чергові вибори 16.04.2019 11:35  
Схоже, я був неправий, коли висловлював думку про те, що Зеленський зіллється і є договорняк між Порошенком і Коломойським. Після вчорашнього звільнення з-під варти людей, які звинувачуються в держзраді, тероризмі і заколоті, вже більше схоже, що Порошенко зливається.
  Для добавления сообщений Вы должны зарегистрироваться или авторизоваться.
#460108
Irma (Администратор)
Администратор
Постов: 2538
Пользователь в онлайне Профиль
В ответ на: Чергові вибори 16.04.2019 11:38  
Тар писал(а):
Irma писал(а):
До Порошенка дуже багато питань.
Схоже, у вас якраз цих питань немає. Жодної критичної нотки в бік Порошенка від вас не прозвучало.

Порошенко на більшість питань відповів. Сам.От Зеленський - голограма. Відповідають за нього незрозуміло хто.
  Для добавления сообщений Вы должны зарегистрироваться или авторизоваться.
ВверхОтветить