Головна arrow Новий форум
Новый Форум
Добро пожаловать, Гость
Пожалуйста Вход или Регистрация.
Забыли пароль?
В ответ на: Чергові вибори Просматривают 1: [гостей - 1]
Вниз Ответить Избранное: 0

Сообщения темы: В ответ на: Чергові вибори

#460066
Irma (Администратор)
Администратор
Постов: 2538
Пользователь в онлайне Профиль
В ответ на: Чергові вибори 12.04.2019 08:20  
Мухомор писал(а):
Доброе утро Irma! Все Вы правильно пишите, и нет желания, переуточнять проезженные темы. Поправьте, если я ошибаюсь, такая Ваша позиция называется - "умеренный консерватизм". Но мне интерессно другое. Почему лично Вы за курс на евроинтеграцию, а не на интеграцию с Россией?

Вам нічого не говорять прізвища Сенцов, Гриб? Для Вас нормально полон українських моряків? Ви що небудь чули про політичних в’язнів Європи? Ви взагалі коли-небудь були в Європі? Бачили як живуть і працюють люди там? Я була і в Росії (не тільки Москва), і в Європі. І чомусь діти російських високопосадовців обирають життя у Європі, США, а не вдома. Не думали чому?
  Для добавления сообщений Вы должны зарегистрироваться или авторизоваться.
#460067
Эксперт
Постов: 689
Пользователь в оффлайне Профиль
В ответ на: Чергові вибори 12.04.2019 08:35  
Irma писал(а):
Мухомор писал(а):
Доброе утро Irma! Все Вы правильно пишите, и нет желания, переуточнять проезженные темы. Поправьте, если я ошибаюсь, такая Ваша позиция называется - "умеренный консерватизм". Но мне интерессно другое. Почему лично Вы за курс на евроинтеграцию, а не на интеграцию с Россией?

Вам нічого не говорять прізвища Сенцов, Гриб? Для Вас нормально полон українських моряків? Ви що небудь чули про політичних в’язнів Європи? Ви взагалі коли-небудь були в Європі? Бачили як живуть і працюють люди там? Я була і в Росії (не тільки Москва), і в Європі. І чомусь діти російських високопосадовців обирають життя у Європі, США, а не вдома. Не думали чому?


Переуточню вопрос. Почему Вы были за евроинтеграцию в 2004г? (если были) И если решающими, на Ваш взгляд, есть где живут чьи дети, попробуйте раскрыть это в проекции, на все государственное устройство.
 
Редактировалось: 12.04.2019 08:36. Редактировал Мухомор.
  Для добавления сообщений Вы должны зарегистрироваться или авторизоваться.
#460068
Irma (Администратор)
Администратор
Постов: 2538
Пользователь в онлайне Профиль
В ответ на: Чергові вибори 12.04.2019 08:51  
Мухомор писал(а):
Irma писал(а):
Мухомор писал(а):
Доброе утро Irma! Все Вы правильно пишите, и нет желания, переуточнять проезженные темы. Поправьте, если я ошибаюсь, такая Ваша позиция называется - "умеренный консерватизм". Но мне интерессно другое. Почему лично Вы за курс на евроинтеграцию, а не на интеграцию с Россией?

Вам нічого не говорять прізвища Сенцов, Гриб? Для Вас нормально полон українських моряків? Ви що небудь чули про політичних в’язнів Європи? Ви взагалі коли-небудь були в Європі? Бачили як живуть і працюють люди там? Я була і в Росії (не тільки Москва), і в Європі. І чомусь діти російських високопосадовців обирають життя у Європі, США, а не вдома. Не думали чому?


Переуточню вопрос. Почему Вы были за евроинтеграцию в 2004г? (если были) И если решающими, на Ваш взгляд, есть где живут чьи дети, попробуйте раскрыть это в проекции, на все государственное устройство.


Ви не відповіли на мої питання, перекрутили на свій розсуд мою відповідь. Не маю бажання витрачати час на те, щоб переконати Вас в чомусь. Марна трата часу. Майже на 100 % впевнена, що ви з тих, хто не читає книжок, не аналізує, мислить штампами... Можете не відповідати. Не цікаво.
  Для добавления сообщений Вы должны зарегистрироваться или авторизоваться.
#460069
Мастер
Постов: 1313
Пользователь в оффлайне Профиль
В ответ на: Чергові вибори 12.04.2019 09:01  
Irma, ви по факту написали, що цар хороший, то бояре скотиняки. Президент повинен займатися створенням ефективної системи зовнішньої і внутрішньої безпеки, боротьби з корупцією. В питаннях внутрішньої безпеки тільки показуха і ніяких ефективних дій. На ключові посади призначаються родичі, друзі, бізнес-партнери. Не ідеалізуйте Порошенка, як президента. Він або може/хоче щось робити, або не може/не хоче нічого робити. В обох випадках мене такий президент не влаштовує.
А то, яким чином ви відбілюєте Порошенка вже я десь чув. І було там про Путіна. Він також ніколит не винний, винні клєрки, яких він призначає.
І перестаньте мені розповідати про Зеленського. Він мене НЕ ЦІКАВИТЬ. Він ніхто на даний момент.
Мене цікавлять дії влади.
  Для добавления сообщений Вы должны зарегистрироваться или авторизоваться.
#460070
Эксперт
Постов: 689
Пользователь в оффлайне Профиль
В ответ на: Чергові вибори 12.04.2019 09:53  
- Я не ответил, потому что со всем этим согласен, но не увидел в этом ответа на свой вопрос. - " прізвища Сенцов,
Гриб?" - Наверное хорошие люди, в беде за свои убеждения; " полон
українських моряків" - дай им бог здоровья и сил; " політичних в’язнів Європи?" - нет не слышал, но это не значит, что их нет; " Бачили як
живуть і працюють люди там?" - видел, приколов тоже хватает; " були в Європі? "- немножко был.
Вы конечно в праве не отвечать. Я вроде ответил. Правда про книжки забыл. Не сердитесь!
  Для добавления сообщений Вы должны зарегистрироваться или авторизоваться.
#460071
Эксперт
Постов: 802
Пользователь в оффлайне Профиль
В ответ на: Чергові вибори 12.04.2019 10:30  
Тар писал(а):
Irma, ви по факту написали, що цар хороший, то бояре скотиняки. Президент повинен займатися створенням ефективної системи зовнішньої і внутрішньої безпеки, боротьби з корупцією. В питаннях внутрішньої безпеки тільки показуха і ніяких ефективних дій. На ключові посади призначаються родичі, друзі, бізнес-партнери. Не ідеалізуйте Порошенка, як президента. Він або може/хоче щось робити, або не може/не хоче нічого робити. В обох випадках мене такий президент не влаштовує.
А то, яким чином ви відбілюєте Порошенка вже я десь чув. І було там про Путіна. Він також ніколит не винний, винні клєрки, яких він призначає.
І перестаньте мені розповідати про Зеленського. Він мене НЕ ЦІКАВИТЬ. Він ніхто на даний момент.
Мене цікавлять дії влади.

Останні приблизно 2 роки я, критично налаштована до діючого президента людина, всім зрадойобам/закреслено/ хейтерам задавав одне і те саме питання : "хто замість нього?" У відповідь все стандартно: "..а чє, нєкому? А то Путєн нападьот? Ги-ги.."
Ну от , тепер маємо те шо маємо... І всі нахльобаються по-повній. Але ви і далі продовжуйте вишукувати скільки рошенок продається на росії.
 
  Для добавления сообщений Вы должны зарегистрироваться или авторизоваться.
#460072
Мастер
Постов: 1313
Пользователь в оффлайне Профиль
В ответ на: Чергові вибори 12.04.2019 11:40  
Не ми програли ідейну боротьбу. Розумами народних мас, направляючи їх у потрібне русло, досить легко управляти, маючи необхідні інструменти і ресурси. У президента такі інструменти і ресурси знаходяться в підпорядкуванні. Порошенко з своєю командою не досягли необхідного результату. На мій погляд, просто не захотіли. Їхні думки і розум були направлені на інші цілі. Власний інтерес для них був пріорітетнішим, ніж державний. От і маємо таку ситуацію.
На мій погляд, відповідальність за ситуацію в країні несе влада. Кожна гілка за свій результат. Всі гілки влади зараз фактично знаходяться в ручному управлінні президента, якісь напряму, якісь через більшість в парламенті і представників в уряді. Що Порошенку заважало на сьогодні досягти результату, який би безсумнівно давав йому шанс на другий термін з реальною підтримкою більшості виборців. Думаю, нічого. Все було в його руках.
А тепер бачимо з боку діючого неймовірно дорогу передвиборчу кампанію, місцями брудну і некоректну. Не було б в цьому потреби, якби були досягнуті необхідні проміжні результати і Порошенко мав би реальну підтримку на достатньому рівні.
  Для добавления сообщений Вы должны зарегистрироваться или авторизоваться.
#460073
Эксперт
Постов: 802
Пользователь в оффлайне Профиль
В ответ на: Чергові вибори 12.04.2019 12:10  
Тар писал(а):
Не ми програли ідейну боротьбу. Розумами народних мас, направляючи їх у потрібне русло, досить легко управляти, маючи необхідні інструменти і ресурси. У президента такі інструменти і ресурси знаходяться в підпорядкуванні. Порошенко з своєю командою не досягли необхідного результату. На мій погляд, просто не захотіли. Їхні думки і розум були направлені на інші цілі. Власний інтерес для них був пріорітетнішим, ніж державний. От і маємо таку ситуацію.
На мій погляд, відповідальність за ситуацію в країні несе влада. Кожна гілка за свій результат. Всі гілки влади зараз фактично знаходяться в ручному управлінні президента, якісь напряму, якісь через більшість в парламенті і представників в уряді. Що Порошенку заважало на сьогодні досягти результату, який би безсумнівно давав йому шанс на другий термін з реальною підтримкою більшості виборців. Думаю, нічого. Все було в його руках.
А тепер бачимо з боку діючого неймовірно дорогу передвиборчу кампанію, місцями брудну і некоректну. Не було б в цьому потреби, якби були досягнуті необхідні проміжні результати і Порошенко мав би реальну підтримку на достатньому рівні.

Легко і приємно призначити винуватого і все скинути на нього. Зверніть увагу, зараз кого не спитати ніхто не голосував за Порошенко ))))) . А перед цим ніхто не голосував за Овоча)) , а перед ним за Ющенка)). Так само через якийсь час ви не знайдете голосувавших за Зе!
Инфантилизм , Тар, інфантилизм це те що нас губить.
 
  Для добавления сообщений Вы должны зарегистрироваться или авторизоваться.
#460074
Мастер
Постов: 1313
Пользователь в оффлайне Профиль
В ответ на: Чергові вибори 12.04.2019 13:08  
Так, це досить легко, але нічого приємного в цьому немає. Це необхідність. Я дуже хочу бути більше задоволеним, ніж розчарованим. Але поки що розчарування перевершує.
Кожен несе відповідальність за свою частину роботи. Якщо я не справляюсь мене ніхто не жаліє, з мене вимагають працювати краще. А якщо я не можу працювати так, як з мене вимагають, мене звільнять.
Президент підпорядковується таким же правилам. Якщо взявся за відповідальну справу, повинен бути готовий в разі успіху бути героєм, в разі провалу бути винуватим. І це нормальна схема роботи в будь-якій дієздатній системі. Якщо давати людині, що не здатна досягати поставлених задач, шанс знову і знову, то в результаті отримаємо крах.
У президента є фактично 5 років недоторканості, на протязі яких суспільство спостерігає за його діяльністю і оцінює цю діяльність. Мало у кого є такі гарантії.
Прийшов час робити підсумки. Більшу частину суспільства результати не влаштували.
  Для добавления сообщений Вы должны зарегистрироваться или авторизоваться.
#460075
Мастер
Постов: 1423
Пользователь в оффлайне Профиль
В ответ на: Чергові вибори 12.04.2019 13:52  
Президент зробив все можливе,щоб народ ці п"ять років не бунтував,а спокійно спостерігав.Всі вже забули де подівся Шустер,нагніталося,що "Путін нападе" і таке подібне.Майдан взагалі закинули в довгий ящик.Це не могло лишитися без відповіді того народу і вона не забарилася.Особисто я,як і половина з тих 71-го відсотків по рейтингам останнім буду голосувати не за Зелю,а проти Пороха.Його час минув.Не вийшов з нього український ДеГоль.
  Для добавления сообщений Вы должны зарегистрироваться или авторизоваться.
#460076
Irma (Администратор)
Администратор
Постов: 2538
Пользователь в онлайне Профиль
В ответ на: Чергові вибори 12.04.2019 14:02  
Тар писал(а):
Так, це досить легко, але нічого приємного в цьому немає. Це необхідність. Я дуже хочу бути більше задоволеним, ніж розчарованим. Але поки що розчарування перевершує.
Кожен несе відповідальність за свою частину роботи. Якщо я не справляюсь мене ніхто не жаліє, з мене вимагають працювати краще. А якщо я не можу працювати так, як з мене вимагають, мене звільнять.
Президент підпорядковується таким же правилам. Якщо взявся за відповідальну справу, повинен бути готовий в разі успіху бути героєм, в разі провалу бути винуватим. І це нормальна схема роботи в будь-якій дієздатній системі. Якщо давати людині, що не здатна досягати поставлених задач, шанс знову і знову, то в результаті отримаємо крах.
У президента є фактично 5 років недоторканості, на протязі яких суспільство спостерігає за його діяльністю і оцінює цю діяльність. Мало у кого є такі гарантії.
Прийшов час робити підсумки. Більшу частину суспільства результати не влаштували.


Візьми і хоч раз у житті прочитай в Конституції повноваження Президента, Уряду.... Прочитай в законодавчих документах, що таке коаліція. Прочитай про призначення, звільнення урядовців. Ти нічого не знаєш достовірно, а повторюєш пургу з телебачення і статей не зовсім порядних журналістів. Інформаційна війна дійсно програна. Так багато тих, хто стомився від війни, НІЧОГО НЕ ЗРОБИВ ДЛЯ УКРАЇНИ. Мені вперше за часи незалежності було не соромно за Президента на міжнародному рівні. Він освідчена людина, володіє англійською. Невже ми не достойні кращого? Було 39 претендентів... І такий п..здць...
  Для добавления сообщений Вы должны зарегистрироваться или авторизоваться.
#460077
Мастер
Постов: 1376
Пользователь в оффлайне Профиль
В ответ на: Чергові вибори 12.04.2019 14:36  
избиратель писал(а):
Президент зробив все можливе,щоб народ ці п"ять років не бунтував,а спокійно спостерігав.Всі вже забули де подівся Шустер,нагніталося,що "Путін нападе" і таке подібне.Майдан взагалі закинули в довгий ящик.Це не могло лишитися без відповіді того народу і вона не забарилася.Особисто я,як і половина з тих 71-го відсотків по рейтингам останнім буду голосувати не за Зелю,а проти Пороха.Його час минув.Не вийшов з нього український ДеГоль.

Давай, давай..вйо на граблі
 
I'm answering for my market
  Для добавления сообщений Вы должны зарегистрироваться или авторизоваться.
#460078
Мастер
Постов: 1313
Пользователь в оффлайне Профиль
В ответ на: Чергові вибори 12.04.2019 15:24  
Irma писал(а):
Візьми і хоч раз у житті прочитай в Конституції повноваження Президента, Уряду.... Прочитай в законодавчих документах, що таке коаліція. Прочитай про призначення, звільнення урядовців. Ти нічого не знаєш достовірно, а повторюєш пургу з телебачення і статей не зовсім порядних журналістів. Інформаційна війна дійсно програна. Так багато тих, хто стомився від війни, НІЧОГО НЕ ЗРОБИВ ДЛЯ УКРАЇНИ. Мені вперше за часи незалежності було не соромно за Президента на міжнародному рівні. Він освідчена людина, володіє англійською. Невже ми не достойні кращого? Було 39 претендентів... І такий п..здць...
Давайте так. Спочатку перестанете мені писати, як наставник. Не маєте ви підстав вважати себе зверхньо. Я дуже мало дивлюся, щоб емоційна складова картинки не впливала на моє сприйняття інформації, і багато читаю і спілкуюся з людьми. Потім перечитайте все, що я писав в цій темі. Все, в чому ви мені докоряєте, я вже писав. І останнє, нарешті, зверніть увагу на зміст того, що я пишу. Я акцентую і акцентував увагу на провалах ВНУТРІШНЬОЇ політики. І ніякі естетичні, ідеологічні і міжнародні успіхи не посприяли Порошенку в цій передвиборчий кампанії. І це не моя позиція. Це факт, який вже стався. Мене абсолютно не радує, що так сталося. І я не відношусь до принципових песимістів. ПрограЄ той, хто не зміг проявити себе. При цьому виграє не завжди той, хто є краще і буде краще.
На рахунок кращих претендентів не можу нічого сказати. У нас вже мінімум 20 років при владі одна і та сама група людей, які змінюються по черзі. Ось це реально розчаровує.
 
Редактировалось: 12.04.2019 15:29. Редактировал Тар.
  Для добавления сообщений Вы должны зарегистрироваться или авторизоваться.
#460080
Irma (Администратор)
Администратор
Постов: 2538
Пользователь в онлайне Профиль
В ответ на: Чергові вибори 12.04.2019 16:10  
Тар, ніякої зверхньості. Це все. Дякую за бесіду.
Що стосується внутрішньої політики, то при Порошенко зроблено міні-революцію в децентралізації. На місцях залишається більше грошей. Раніше мери на поклон їздили у Київ за кожною копійкою. Ну і величезний плюс -Об’єднані громади, їх фінансування.
 
Редактировалось: 12.04.2019 16:31. Редактировал Irma.
  Для добавления сообщений Вы должны зарегистрироваться или авторизоваться.
#460081
Эксперт
Постов: 689
Пользователь в оффлайне Профиль
В ответ на: Чергові вибори 12.04.2019 16:16  
избиратель писал(а):
Президент зробив все можливе,щоб
народ ці п"ять років не бунтував,а
спокійно спостерігав.Всі вже забули де
подівся Шустер" - Что-то подобное, я здесь писал, уже недели через четыре, после избрания Пороха, правда не против него, а вообщем. Что как-то быстро начали редактировать новости в желанном направлении... Андерс, тогда написал, что мне при Яныке, свобода слова, наверное больше нравилась. Я был за Пороха, до ряда моментов. И сейчас не отрицаю, что он относительно, много сделал. Но ему, усё пора на пеньсию, заметьте не в тюрьму!
Надеюсь мы здесь все вместе и все за одного.
  Для добавления сообщений Вы должны зарегистрироваться или авторизоваться.
#460082
Andreas (Администратор)
Администрация
Администратор
Постов: 24683
Пользователь в оффлайне Профиль
В ответ на: Чергові вибори 12.04.2019 17:14  
Нет.
Клоун - это пиздец и новые смерти.
 
Мы рождены, чтоб сказку сделать былью!
  Для добавления сообщений Вы должны зарегистрироваться или авторизоваться.
#460084
Мастер
Постов: 1423
Пользователь в оффлайне Профиль
В ответ на: Чергові вибори 13.04.2019 09:13  
Дякую.Допомогли розібратися з вибором.Що там свинарчуки?Вже сидять у буцигарні,чи в Іспанії з нашими грошима,що по копійкам народ збирає.
  Для добавления сообщений Вы должны зарегистрироваться или авторизоваться.
#460085
Эксперт
Постов: 689
Пользователь в оффлайне Профиль
В ответ на: Чергові вибори 13.04.2019 10:29  
избиратель писал(а):
Дякую.Допомогли розібратися з вибором.Що там свинарчуки?Вже сидять у буцигарні,чи в Іспанії з нашими грошима,що по копійкам народ збирає.

Вопрос, конечно серьезный. Я недавно прикинул, приблизительно 2млрд. военного сбора ежемесячно платим. Но думаю главное, не начать опять гоняться за "ведьмами", почти пустая трата времени.
  Для добавления сообщений Вы должны зарегистрироваться или авторизоваться.
#460086
Irma (Администратор)
Администратор
Постов: 2538
Пользователь в онлайне Профиль
В ответ на: Чергові вибори 13.04.2019 10:34  
избиратель писал(а):
Дякую.Допомогли розібратися з вибором.Що там свинарчуки?Вже сидять у буцигарні,чи в Іспанії з нашими грошима,що по копійкам народ збирає.

Всі ж такі зубожілі. В кого тоді гроші вкрали? В тих, хто ні копійки податків не платив?


Звідки в чесного кандидата вілла? Чому свою декларацію не покаже?

Зеленський об’єднав населення України.

Населення з рівнем IQ нижче 50, викормлене на примітивних серіалах, гуморі 95 кварталу та "розсміши коміка" побачило "свого" президента.
Це помста за 2004-2005, 2014.
Помста тим, хто піднімався за ідею, хотів бути гордим за країну.
Ось вам, зауки, ботани! Ваше діло робити роботу за себе і тупіших, писати програми для смартфонів, щоб електорат міг дивитись картинки та відосики. Зубожіння чомусь поєднується з наявністю смартфонів не дешевше "мінімалки".
Всі вони кажуть, що гірше не буде. Забули новітню історію, а історію в цілому ніколи і не вчили. Ленін пообіцяв народу зупинити війну 1914 року. Далі було ....
  Для добавления сообщений Вы должны зарегистрироваться или авторизоваться.
#460087
Мастер
Постов: 1313
Пользователь в оффлайне Профиль
В ответ на: Чергові вибори 13.04.2019 11:52  
Irma писал(а):
Тар, ніякої зверхньості. Це все. Дякую за бесіду.
Що стосується внутрішньої політики, то при Порошенко зроблено міні-революцію в децентралізації. На місцях залишається більше грошей. Раніше мери на поклон їздили у Київ за кожною копійкою. Ну і величезний плюс -Об’єднані громади, їх фінансування.

Адмінреформа - це хіба президентська компетенція? Мене відправляли почитати. Всеж таки, як вам фактичні якісні показники децентралізації? Я якості не бачу. Ідея хороша, а реалізація шкульгає. І це м'яко кажучи. І так по всім реформам. Раніше дерибанили бюджет централізовано, тепер на місцях з носінням передач вгору по владній вертикалі. Обласні адміністрації не ліквідовані, як обіцялося. Президент так і не зміг залишити себе від князьків на місцях. І зрозуміло чому.
  Для добавления сообщений Вы должны зарегистрироваться или авторизоваться.
ВверхОтветить
kylymy_150523.jpg

bezp_181120.gif

express.gif

pam_100221_02.jpg

bud_250323.jpg

brus_110423_02.jpg

pesok_220823_01.jpg