Головна arrow Новий форум
Новый Форум
Добро пожаловать, Гость
Пожалуйста Вход или Регистрация.
Забыли пароль?
В ответ на: Війна? Просматривают 1: [гостей - 1]
Вниз Ответить Избранное: 3

Сообщения темы: В ответ на: Війна?

#454132
Irma (Администратор)
Администратор
Постов: 2538
Пользователь в онлайне Профиль
В ответ на: Війна? 06.04.2017 16:12  
Наш мэр типа в военной форме. Кроссовки не в счет - размер редкий

5 апреля главы райгосадминистраций и районных советов, мэры городов и объединенных территориальных громад области во главе с главой Сумской облгосадминистрации Николаем Клочко прошли инструкторско-методические обучение на военном полигоне в с. Стецьковка Сумского района. Больше фото (мэр наш только на одной фотке) http://sm.gov.ua/ru/arkhiv1/11195-kerivnyky-sumshchyny-do-zbroyi.html
  Для добавления сообщений Вы должны зарегистрироваться или авторизоваться.
#454133
Писатель
Постов: 138
Пользователь в оффлайне Профиль
В ответ на: Війна? 06.04.2017 16:25  
ну и рожи на этих фото!
  Для добавления сообщений Вы должны зарегистрироваться или авторизоваться.
#454135
Мастер
Постов: 1423
Пользователь в оффлайне Профиль
В ответ на: Війна? 06.04.2017 18:56  
З такими вояками спати будемо спокійно."Тренаж" в стилі 80-х.
  Для добавления сообщений Вы должны зарегистрироваться или авторизоваться.
#454166
Мастер
Постов: 2655
Пользователь в оффлайне Профиль
В ответ на: Війна? 07.04.2017 22:46  
Сразу видно, кто "своих" из за "поребрика" ждет, от камер прячется.
 
То, что не ясно, следует выяснить. То, что трудно творить, следует делать с величайшей настойчивостью.
Конфуций.
  Для добавления сообщений Вы должны зарегистрироваться или авторизоваться.
#454252
Мастер
Постов: 2655
Пользователь в оффлайне Профиль
В ответ на: Війна? 13.04.2017 06:52  
Стал свидетелем сцены, которая привела меня в замешательство. Полчаса назад к центральному кладовищу подъехала кацаповозка с соответствующими номерами, и остановилась как раз напротив могил наших погибших ребят. Вышел мужик, зашел на территорию, посидел на лавочке возле ребят и через минут двадцать уехал. Это что было? Может я что прозевал? Позвонил отцу погибшего, у них родственников в России нет.
Может грехи отмаливать приезжал?
 
То, что не ясно, следует выяснить. То, что трудно творить, следует делать с величайшей настойчивостью.
Конфуций.
  Для добавления сообщений Вы должны зарегистрироваться или авторизоваться.
#454253
Мастер
Постов: 1423
Пользователь в оффлайне Профиль
В ответ на: Війна? 13.04.2017 07:59  
Там,за поребриком лишилося 14 відсотків людей,які лінію не підтримують.
  Для добавления сообщений Вы должны зарегистрироваться или авторизоваться.
#454263
Эксперт
Постов: 237
Пользователь в оффлайне Профиль
В ответ на: Війна? 13.04.2017 18:40  
чому зразу гріхи?може знайомий?разом учились?
  Для добавления сообщений Вы должны зарегистрироваться или авторизоваться.
#454266
Мастер
Постов: 2655
Пользователь в оффлайне Профиль
В ответ на: Війна? 14.04.2017 10:12  
pavlik 7 писал(а):
чому зразу гріхи?може знайомий?разом учились?
Пишите на родном языке, не напрягайтесь!
 
То, что не ясно, следует выяснить. То, что трудно творить, следует делать с величайшей настойчивостью.
Конфуций.
  Для добавления сообщений Вы должны зарегистрироваться или авторизоваться.
#454268
Эксперт
Постов: 237
Пользователь в оффлайне Профиль
В ответ на: Війна? 14.04.2017 13:26  
я не воздыхатель комуно-рыгов и москалей! просто є різні ситуації!
  Для добавления сообщений Вы должны зарегистрироваться или авторизоваться.
#454291
Мастер
Постов: 2732
Пользователь в оффлайне Профиль
В ответ на: Війна? 15.04.2017 11:15  
 
Редактировалось: 15.04.2017 11:19. Редактировал Pani.
 
Ми не вийдем з цього бою,
Ми не станем на коліна,
Стали ми на смерть з тобою,
Щоб не вмерла Україна.
  Для добавления сообщений Вы должны зарегистрироваться или авторизоваться.
#454302
Писатель
Постов: 28
Пользователь в оффлайне Профиль
В ответ на: Війна? 15.04.2017 19:52  
Біда прийшла і в наше село.Сьогодні ми проводжали в останню путь юнака,Захисника Вітчизни,добровольця-Деркача Юрія Олексійовича. Він пішов із життя у розквіті сил та мрій.Ворожа куля зустріла його у с. Водяне. Йому було лише 19. З словами жалоби виступив Голова Карпилівськоі сільськоі ради Вельбой В.В. Сумують навіть небеса,а нам без тебе не така весна... Сто раз прости,що не змогли тебе спасти... Героі не вмирають!!!Ти назавжди в наших серцях.
  Для добавления сообщений Вы должны зарегистрироваться или авторизоваться.
#454303
Мастер
Постов: 2655
Пользователь в оффлайне Профиль
В ответ на: Війна? 15.04.2017 20:58  
Вечная память! Герої не вмирають!
 
То, что не ясно, следует выяснить. То, что трудно творить, следует делать с величайшей настойчивостью.
Конфуций.
  Для добавления сообщений Вы должны зарегистрироваться или авторизоваться.
#454304
Мастер
Постов: 2655
Пользователь в оффлайне Профиль
В ответ на: Війна? 15.04.2017 22:09  
pavlik 7 писал(а):
я не воздыхатель комуно-рыгов и москалей! просто є різні ситуації!
Номерной знак автомобиля - индитификатор личности водителя, для меня россияне - враги убиваюдие наш народ, как физически на Донбассе, так и морально. Меня смущает не только их действия но и присутствие на фактически вражеской для них стороне. И не имеет значения что этот человек бывший ахтырчанин, который приехал к маме, эти люди быстрее распространяют нужную им информацию.
 
То, что не ясно, следует выяснить. То, что трудно творить, следует делать с величайшей настойчивостью.
Конфуций.
  Для добавления сообщений Вы должны зарегистрироваться или авторизоваться.
#454334
Мастер
Постов: 2732
Пользователь в оффлайне Профиль
В ответ на: Війна? 18.04.2017 12:44  
Чепік і ватні маніпуляції

Автор Віктор Бобиренко

Увесь передвеликодній тиждень у сумській гілці Фейсбука жваво обговорювалися два виступи. Перший – це нєкій Іван Дорн і щось, що він казав про відносини України і країни запарєбрікам (слово пишеться разом). Я б ніколи не знав, хто такий Дорн. А тут загуглив і щось дивився хвилин п’ять. Жах. Задумався. Хто його слухає серйозно – треба позбавляти виборчого права.

Щоб боротися з маніпуляціями – треба знати – усі узагальнення неправдиві. Узагальнення – маніпулятивна технологія. Не усі блондинки дури і не усі мужики казли. Але усі, хто васхіщається дорном – дебіли. Це правдиве узагальнення. В загсі: ви впевнені, що хочете одружитись? – А що? – просто ваша обраниця поважає дорна. Ви маєте про це знати. – Що? Йди звідси, дура. Я не хочу з тобою мати дітей. Хух.

Другий анекдот – це висловлення якогось популярного (сам дивуюся, але 134 тисячі переглядів) сєпара. І він там «тіпа стєбьотся» з депутата міськради Володимира Чепіка. Чепік – вождь студентської революції 2004 року. Герой революції і доброволець у війні АТО. Для мене Чепік — синонім слова ПОРЯДНІСТЬ. У депутати йдуть або щоб красти, або щоб не давати красти. Нам би таких депутатів більше – було б щастя.

Якщо хтось наїзжає на Володю – для мене це однозначно падлюка. А тут іще й суть наїзду. Чепік поганий, бо хоче заборонити російську мову викладання в сумських школах. Вихоплюють слова із контексту його виступів. Наче і цитують, але так, щоб виглядало кострубато. А ви, гади, підіть і рік-два повоюйте. Нюхніть рускава міра, а потім стібайтеся з ветерана.

Тепер маніпулятори кричать: ані хатят атнять у нас Пушкіна і Талстова. Ей, дауни! З якого числа? Ніхто не забороняє читати Пушкіна в оригіналі. На уроках російської мови. На уроках зарубіжної літератури. Навпаки. Як говорив сумський філософ Віктор Рог: я руській би виучіл только за то, что нужно дапрашивать плєнних.

Проблема у тому, що у одній гімназії і трьох школах російська – це мова викладання предметів. Математики. Географії. Історії. І Чепік (над чим стєбьотся вата) якраз і говорить мовою статистики. Минулого року 65 сумчан вступили в російські вузи. Олександрівська (імені українофоба царя Олександра ІІІ) гімназія пишається своїми випускниками, які навчаються у московскому університеті імені Баумана. А потім ці випускники працюють в КБ, які роблять росіянам зброю. Зайдіть на сайт вузу і все стане ясно.

Ветеран про серйозне. Він знає, що гради, які прилітають за нашими хлопцями – хтось робить. І на російських заводах – це випускники цього ж внз. Не видно асоціацій? Постібаємося? А ще. Я і Чепік платимо багато податків у міський бюджет. А кожен учень нам обходиться у 7-8 тисяч гривень в рік. Кожен. Я хочу, щоб за мої податки на уроках історії вчитель українською розповідав дітям про Данила Галицького та Івана Сірка. А не про Данііла Галіцкава і Івашку Сєрка. І про те, що головним героєм українського Севастополя у 1855 році був матрос Петро Кішка. А не пьотр кошка. Я помічаю різницю. А ви? А ще, до речі, у тій війні героями крім вінничанина Кішки – стали охтирчанин Нахімов, роменчанин Заїка (а не Зайка, як вважають за парєбрікам), конотопчанин Гнат Шевченко (прославився раніше Тараса, у 1855 році). Він у Севастополі у 1855 році ціною власного життя врятував лейтенанта Бірюльова, іменем імєнія якого в Масквє названий район, де відзначились прастітуткі з ЛНР/ДНР. Жах. Українці врятували бірюльова, щоб хахлушек можна за бакси знять на бірюльовському ринку. ПРАДєди ваєвалі. Так завжди буває, коли подвиги для інших. А потім якесь пуйло скаже – а ми би і бєз хохлікав пабєділі в атєчєствєннай вайнє. А статистика говорить, що у Кримській війні 60% нагороджених Георгіївським хрестом – вихідці з України. А Сєвастополь чомусь «горад рускай слави». Патаму, чьто матрос кошка.

А усі сєпари хай приходять до мене. Я, випускник україномовної школи, вам хвилин 20-30 буду цитувати лише Євгенія Анєгіна. А ще Колю Рубцова. Чи Іосіфа Бродскаво. І півсотні інших поетів.

Просто для того, щоб читати Толстого, треба хотіти читати. І про війну. І про мир. І не ловитися на маніпуляції. Бережіть свої вуха. Маніпулятори русскава міра поруч. Вони завтра будуть з нами судитися. Щоб курільскіє астрава географи нє назвалі випівальскімі. А то еті украінци могут. А ми можемо. Перемог нам.

http://politanalityk.com/blogs/chepik-i-vatni-manipuliatsii.html
 
Ми не вийдем з цього бою,
Ми не станем на коліна,
Стали ми на смерть з тобою,
Щоб не вмерла Україна.
  Для добавления сообщений Вы должны зарегистрироваться или авторизоваться.
#454342
Мастер
Постов: 2732
Пользователь в оффлайне Профиль
В ответ на: Війна? 18.04.2017 21:19  
Новороссия. Цена проекта — документальный фильм про войну на Донбассе

 
Ми не вийдем з цього бою,
Ми не станем на коліна,
Стали ми на смерть з тобою,
Щоб не вмерла Україна.
  Для добавления сообщений Вы должны зарегистрироваться или авторизоваться.
#454366
Мастер
Постов: 2732
Пользователь в оффлайне Профиль
В ответ на: Війна? 19.04.2017 19:27  
 
Редактировалось: 19.04.2017 19:29. Редактировал Pani.
 
Ми не вийдем з цього бою,
Ми не станем на коліна,
Стали ми на смерть з тобою,
Щоб не вмерла Україна.
  Для добавления сообщений Вы должны зарегистрироваться или авторизоваться.
#454479
ГУРУ
Постов: 10345
Пользователь в оффлайне Профиль
В ответ на: Війна? 26.04.2017 12:51  
особенно про одноразового медведева прикололо )))

 
Я думаю история будет благосклонна ко мне, т.к. я собственноручно собираюсь её писать
( с ) У. Черчиль.
P.S. . . . и наплевать нам, чья берёт в борьбе мерзавцев с негодяями!
  Для добавления сообщений Вы должны зарегистрироваться или авторизоваться.
#454482
Эксперт
Постов: 471
Пользователь в оффлайне Профиль
В ответ на: Війна? 26.04.2017 17:38  
Shaytan писал(а):
особенно про одноразового медведева прикололо )))


ЭТО надо перенести в "позитив для форумчан"
  Для добавления сообщений Вы должны зарегистрироваться или авторизоваться.
#454495
Эксперт
Постов: 802
Пользователь в оффлайне Профиль
В ответ на: Війна? 27.04.2017 11:37  
Pani писал(а):

Недоумки які були в Осетії, брали участь в анексації Криму, та війні на Донбасі переходять до Навального. Це успіх. Навального фтопку.
 
  Для добавления сообщений Вы должны зарегистрироваться или авторизоваться.
#454497
Мастер
Постов: 2732
Пользователь в оффлайне Профиль
В ответ на: Війна? 27.04.2017 13:45  
uncleden писал(а):
Pani писал(а):

Недоумки які були в Осетії, брали участь в анексації Криму, та війні на Донбасі переходять до Навального. Це успіх. Навального фтопку.


А як Вам "опозіционєр" Мальцев?
 
Ми не вийдем з цього бою,
Ми не станем на коліна,
Стали ми на смерть з тобою,
Щоб не вмерла Україна.
  Для добавления сообщений Вы должны зарегистрироваться или авторизоваться.
ВверхОтветить
kylymy_150523.jpg

bezp_181120.gif

express.gif

pam_100221_02.jpg

bud_250323.jpg

brus_110423_02.jpg

pesok_220823_01.jpg