Головна arrow Новий форум
Новый Форум
Добро пожаловать, Гость
Пожалуйста Вход или Регистрация.
Забыли пароль?
В ответ на: МОНОЛОГИ ПРО ВЛАСТЬ Просматривают 1: [гостей - 1]
Вниз Ответить Избранное: 2

Сообщения темы: В ответ на: МОНОЛОГИ ПРО ВЛАСТЬ

#453727
Мастер
Постов: 1423
Пользователь в оффлайне Профиль
В ответ на: МОНОЛОГИ ПРО ВЛАСТЬ 20.03.2017 08:43  
Про блокаду ОРДЛО можно було і більше розповісти у дайджесті.Зараз головна інтрига хто більший блокадник,Ахметов,чи Парасюк.Якщо мало інформації,то запитати у партійного шефа Міхо.І ми знатимемо позицію Шайтана.А так але-взагале не дуже цікаво.
  Для добавления сообщений Вы должны зарегистрироваться или авторизоваться.
#453728
ГУРУ
Постов: 10345
Пользователь в оффлайне Профиль
В ответ на: МОНОЛОГИ ПРО ВЛАСТЬ 20.03.2017 09:15  
избиратель писал(а):
Про блокаду ОРДЛО можно було і більше розповісти у дайджесті.Зараз головна інтрига хто більший блокадник,Ахметов,чи Парасюк.Якщо мало інформації,то запитати у партійного шефа Міхо.І ми знатимемо позицію Шайтана.А так але-взагале не дуже цікаво.
Дайджест - это события последней недели, а позиция Shaytan-a не менялась с конца февраля 2014 года, когда он говорил что раша напала на Украину.
 
Я думаю история будет благосклонна ко мне, т.к. я собственноручно собираюсь её писать
( с ) У. Черчиль.
P.S. . . . и наплевать нам, чья берёт в борьбе мерзавцев с негодяями!
  Для добавления сообщений Вы должны зарегистрироваться или авторизоваться.
#453729
ГУРУ
Постов: 10345
Пользователь в оффлайне Профиль
В ответ на: МОНОЛОГИ ПРО ВЛАСТЬ 20.03.2017 09:17  
Кминлат писал(а):
За сколько времени, этот "Усталый дайджест" посмотрел с начала и до конца

Это потому что у тебя наверно хворь душевная какая-то и ты в виду обид или комплексов нервируешься от Ланчака )))
 
Я думаю история будет благосклонна ко мне, т.к. я собственноручно собираюсь её писать
( с ) У. Черчиль.
P.S. . . . и наплевать нам, чья берёт в борьбе мерзавцев с негодяями!
  Для добавления сообщений Вы должны зарегистрироваться или авторизоваться.
#453730
Irma (Администратор)
Администратор
Постов: 2538
Пользователь в онлайне Профиль
В ответ на: МОНОЛОГИ ПРО ВЛАСТЬ 20.03.2017 10:49  
Если кому-то интересно, отчет Благоустрия, который выносится на ближайшую сессию
http://www.omvk.sm.ua/content/view/13278/41/
  Для добавления сообщений Вы должны зарегистрироваться или авторизоваться.
#453731
Мастер
Постов: 1313
Пользователь в оффлайне Профиль
В ответ на: МОНОЛОГИ ПРО ВЛАСТЬ 20.03.2017 11:11  
Irma писал(а):
Если кому-то интересно, отчет Благоустрия, который выносится на ближайшую сессию
http://www.omvk.sm.ua/content/view/13278/41/

Кому вірити? АВЦ чи Басову? АВЦ писав, що, ніби, УЯР працював 2 дні.
12. Поточний ремонт доріг струменевим
способом обладнанням УЯР-01
виконано робіт 396,9 тис грн.

За звітний період було здійснено поточний ремонт доріг струменевим способом обладнанням УЯР-01 по вул. Гоголя,Береста, Слобідській, Снайпера, Київській, Революції Армійськаій Широкій, Перемоги, Сумській., Пушкіна, Шевченка, Батюка, Чкалова, Гончарній, 8-е Березня, А.Шмідта, Індустріальній, Лєбєдєвої, Заозерній, Грабовського, Незалежності, пл..Успенська, Жовтнева, Спортивна та пров. Спортивному, Грушевому, Лісному, Якіра, Я.Майтюренка.
  Для добавления сообщений Вы должны зарегистрироваться или авторизоваться.
#453733
Irma (Администратор)
Администратор
Постов: 2538
Пользователь в онлайне Профиль
В ответ на: МОНОЛОГИ ПРО ВЛАСТЬ 20.03.2017 11:39  
Тар писал(а):
Irma писал(а):
Если кому-то интересно, отчет Благоустрия, который выносится на ближайшую сессию
http://www.omvk.sm.ua/content/view/13278/41/

Кому вірити? АВЦ чи Басову? АВЦ писав, що, ніби, УЯР працював 2 дні.
12. Поточний ремонт доріг струменевим
способом обладнанням УЯР-01
виконано робіт 396,9 тис грн.

За звітний період було здійснено поточний ремонт доріг струменевим способом обладнанням УЯР-01 по вул. Гоголя,Береста, Слобідській, Снайпера, Київській, Революції Армійськаій Широкій, Перемоги, Сумській., Пушкіна, Шевченка, Батюка, Чкалова, Гончарній, 8-е Березня, А.Шмідта, Індустріальній, Лєбєдєвої, Заозерній, Грабовського, Незалежності, пл..Успенська, Жовтнева, Спортивна та пров. Спортивному, Грушевому, Лісному, Якіра, Я.Майтюренка.

В отчете не расписано сколько ям заделано. Вполне реально за несколько дней. Это катастрофически мало при стомости УЯРа и не расписано "подработки". Несколько миллионов денег налогоплательщиков ушли на пользу "дядям"
 
Редактировалось: 20.03.2017 11:41. Редактировал Irma.
  Для добавления сообщений Вы должны зарегистрироваться или авторизоваться.
#453738
Мастер
Постов: 1313
Пользователь в оффлайне Профиль
В ответ на: МОНОЛОГИ ПРО ВЛАСТЬ 20.03.2017 11:57  
Irma писал(а):
Тар писал(а):
Irma писал(а):
Если кому-то интересно, отчет Благоустрия, который выносится на ближайшую сессию
http://www.omvk.sm.ua/content/view/13278/41/

Кому вірити? АВЦ чи Басову? АВЦ писав, що, ніби, УЯР працював 2 дні.
12. Поточний ремонт доріг струменевим
способом обладнанням УЯР-01
виконано робіт 396,9 тис грн.

За звітний період було здійснено поточний ремонт доріг струменевим способом обладнанням УЯР-01 по вул. Гоголя,Береста, Слобідській, Снайпера, Київській, Революції Армійськаій Широкій, Перемоги, Сумській., Пушкіна, Шевченка, Батюка, Чкалова, Гончарній, 8-е Березня, А.Шмідта, Індустріальній, Лєбєдєвої, Заозерній, Грабовського, Незалежності, пл..Успенська, Жовтнева, Спортивна та пров. Спортивному, Грушевому, Лісному, Якіра, Я.Майтюренка.

В отчете не расписано сколько ям заделано. Вполне реально за несколько дней. Это катастрофически мало при стомости УЯРа и не расписано "подработки". Несколько миллионов денег налогоплательщиков ушли на пользу "дядям"

Возможно, тем более, что коррупцию у нас так и не отменили. Но я сам видел, как работал УЯР летом в 7 утра несколько дней подряд возле моего места жительства.
  Для добавления сообщений Вы должны зарегистрироваться или авторизоваться.
#453740
Мастер
Постов: 2247
Пользователь в оффлайне Профиль
В ответ на: МОНОЛОГИ ПРО ВЛАСТЬ 20.03.2017 12:02  
Тар писал(а):
Irma писал(а):
Если кому-то интересно, отчет Благоустрия, который выносится на ближайшую сессию
http://www.omvk.sm.ua/content/view/13278/41/

Кому вірити? АВЦ чи Басову? АВЦ писав, що, ніби, УЯР працював 2 дні.
12. Поточний ремонт доріг струменевим
способом обладнанням УЯР-01
виконано робіт 396,9 тис грн.

За звітний період було здійснено поточний ремонт доріг струменевим способом обладнанням УЯР-01 по вул. Гоголя,Береста, Слобідській, Снайпера, Київській, Революції Армійськаій Широкій, Перемоги, Сумській., Пушкіна, Шевченка, Батюка, Чкалова, Гончарній, 8-е Березня, А.Шмідта, Індустріальній, Лєбєдєвої, Заозерній, Грабовського, Незалежності, пл..Успенська, Жовтнева, Спортивна та пров. Спортивному, Грушевому, Лісному, Якіра, Я.Майтюренка.


Нагла брехня
 
Редактировалось: 20.03.2017 12:04. Редактировал Stels.
 
[b]Коли беззаконня стає законом
Супротив стає обовязком
[/b]
  Для добавления сообщений Вы должны зарегистрироваться или авторизоваться.
#453741
Irma (Администратор)
Администратор
Постов: 2538
Пользователь в онлайне Профиль
В ответ на: МОНОЛОГИ ПРО ВЛАСТЬ 20.03.2017 12:02  
Никто не говорит о том, что он не работает.
Он работает неэффективно и мало для города.
  Для добавления сообщений Вы должны зарегистрироваться или авторизоваться.
#453742
Эксперт
Постов: 237
Пользователь в оффлайне Профиль
В ответ на: МОНОЛОГИ ПРО ВЛАСТЬ 20.03.2017 12:54  
по Пушкіна 1 день працював:бачив.
  Для добавления сообщений Вы должны зарегистрироваться или авторизоваться.
#453748
Писатель
Постов: 164
Пользователь в оффлайне Профиль
В ответ на: МОНОЛОГИ ПРО ВЛАСТЬ 20.03.2017 13:39  
Irma писал(а):
Никто не говорит о том, что он не работает.
Он работает неэффективно и мало для города.


ефективність просто захмарна, при покупці в 1,6 млн.грн ми зробили ремонту на 396 тис. грн. і це валовий дохід, скільки коштів ми б добавили за оренду такої машини при 400 тис. грн? Думаю 50-60 тис. не більше. Тепер математика 1 600 000 грн. ділимо на 60 тис.грн. в рік, це 26,6 років щоб ми тільки окупили цю машину, я думаю вона і половини цього строку. Це як мінімум неефективне використання наших з вами коштів.
  Для добавления сообщений Вы должны зарегистрироваться или авторизоваться.
#453757
Мастер
Постов: 1423
Пользователь в оффлайне Профиль
В ответ на: МОНОЛОГИ ПРО ВЛАСТЬ 20.03.2017 15:52  
Якщо окупність любого проекту більша за п"ять років,то він вважається неефективним.Цікаво,коли купляли той модний девайс,хтось звернув увагу на таку дрібницю,як бізнесплан,чи як там по сучасному це зветься.
  Для добавления сообщений Вы должны зарегистрироваться или авторизоваться.
#453761
Мастер
Постов: 1234
Пользователь в оффлайне Профиль
В ответ на: МОНОЛОГИ ПРО ВЛАСТЬ 20.03.2017 18:57  
Тар писал(а):

Кому вірити? АВЦ чи Басову? АВЦ писав, що, ніби, УЯР працював 2 дні.

Никому не верить. Обе стороны заинтересованны. Обе врут.
А вообще ничто так не выходит хорошо у нашего народа, как критиковать чужую работу и мечтать о том как хорошо бы они могли это сделать (или тем паче как следовало бы сделать)... Национальная особенность украинца. Уж поверьте.
 
Редактировалось: 20.03.2017 19:02. Редактировал Хитрий.
 
Беда нашего поколения в том, что мы вырастили ваше поколение.
  Для добавления сообщений Вы должны зарегистрироваться или авторизоваться.
#453763
Мастер
Постов: 1234
Пользователь в оффлайне Профиль
В ответ на: МОНОЛОГИ ПРО ВЛАСТЬ 20.03.2017 19:01  
избиратель писал(а):
Якщо окупність любого проекту більша за п"ять років,то він вважається неефективним.
Ваш окупився? Чи 4 роки не термін?
Цікаво,коли купляли той модний девайс,хтось звернув увагу на таку дрібницю,як бізнесплан,чи як там по сучасному це зветься.
Вопрос до АВЦ: коли купляли отой компрессор-краскопульт по ціні шкоди Басова, бізнесплан був? Він був реалістичний і його хтось розраховував?
 
Редактировалось: 20.03.2017 19:13. Редактировал Хитрий.
 
Беда нашего поколения в том, что мы вырастили ваше поколение.
  Для добавления сообщений Вы должны зарегистрироваться или авторизоваться.
#453764
Мастер
Постов: 1234
Пользователь в оффлайне Профиль
В ответ на: МОНОЛОГИ ПРО ВЛАСТЬ 20.03.2017 19:07  
OVEL писал(а):
ми зробили ремонту на 396 тис. грн. і це валовий дохід, скільки коштів ми б добавили за оренду такої машини при 400 тис. грн? Думаю 50-60 тис. не більше. Тепер математика 1 600 000 грн. ділимо на 60 тис.грн. в рік, це 26,6 років щоб ми тільки окупили цю машину, я думаю вона і половини цього строку. Це як мінімум неефективне використання наших з вами коштів.
Що таке "і це валовий дохід" ? Депутату слід не тільки думати ( в сенсі "мріяти"), а бажано ще й знати та бути реалістом і не вводити в оману виборців. Бо язиком ляпати воно таки не цеглу грузити.
 
Редактировалось: 20.03.2017 19:08. Редактировал Хитрий.
 
Беда нашего поколения в том, что мы вырастили ваше поколение.
  Для добавления сообщений Вы должны зарегистрироваться или авторизоваться.
#453766
Писатель
Постов: 157
Пользователь в оффлайне Профиль
В ответ на: МОНОЛОГИ ПРО ВЛАСТЬ 20.03.2017 19:11  
Що стосується тої інформації , що я надав. Вона взята із засідання комунальної комісії, вулиці ті що зараз перераховуються робилися автомобілями облавтодору і всі ями давно на поверхні. В Інтернеті є інформація про виробничу потужність даного агрегата і та інформація яка звучала лише підтверджує , що об'єм роботи на два дні. Скільки гралися по місту ? Я не знаю!!! Але те що він із такими об'ємами ніколи не окупиться це 100%> доречі , активістів багато , поїдьте гляньте на його колеса , вони встановлені були із іншої (сільгосп) техніки і в цьому році взагалі не придатні до використання. І ще одна інформація для роздумів : він сам не працює , потрібен трактор!!! А Басов і буде говорити , що все добре , він працює по контракту .
 
Редактировалось: 20.03.2017 19:13. Редактировал АВЦ.
  Для добавления сообщений Вы должны зарегистрироваться или авторизоваться.
#453767
Мастер
Постов: 1234
Пользователь в оффлайне Профиль
В ответ на: МОНОЛОГИ ПРО ВЛАСТЬ 20.03.2017 19:16  
АВЦ писал(а):
Але те що він із такими об'ємами ніколи не окупиться це 100%> доречі
Зрозуміло що жодна аналогічна покупка міською владою не окупиться.Такі речі повинні працювати 24 години на добу у спеціалізованих установах, щоб окупатися. До речі краскопульт по ціні УЯРа (по курсу дійсно ) окупився?
 
Беда нашего поколения в том, что мы вырастили ваше поколение.
  Для добавления сообщений Вы должны зарегистрироваться или авторизоваться.
#453769
Писатель
Постов: 162
Пользователь в оффлайне Профиль
В ответ на: МОНОЛОГИ ПРО ВЛАСТЬ 20.03.2017 19:18  
OVEL писал(а):

ефективність просто захмарна, при покупці в 1,6 млн.грн ми зробили ремонту на 396 тис. грн. і це валовий дохід, скільки коштів ми б добавили за оренду такої машини при 400 тис. грн? Думаю 50-60 тис. не більше. ... це 26,6 років щоб ми тільки окупили цю машину


1,6 млн.грн / 450 тис.грн = 3,5 років.
  Для добавления сообщений Вы должны зарегистрироваться или авторизоваться.
#453771
Писатель
Постов: 157
Пользователь в оффлайне Профиль
В ответ на: МОНОЛОГИ ПРО ВЛАСТЬ 20.03.2017 19:20  
Краскопульт закуплений по прозорій ціні , і всі хто хотів тоді це читали. Як доречі і два трактори ( які працюють і нині) .Період окупності в нього був три роки. Те що запрошують інші організації для нанесення розмітки ( із Лебедина наприклад) , то не до мене питання.
  Для добавления сообщений Вы должны зарегистрироваться или авторизоваться.
#453773
Мастер
Постов: 1234
Пользователь в оффлайне Профиль
В ответ на: МОНОЛОГИ ПРО ВЛАСТЬ 20.03.2017 19:25  
Paliu писал(а):
Кминлат писал(а):
это http://www.okhtyrka.net/content/view/7203/274/ ни как не связанно с высказыванием Палия? А то демократия-свобода слова и бац, все пропало Шеф?

Никак не связано.
А обвинять меня в стукачестве или чем-то подобном может только воспалённый мозг недалекого кретина. Ему невдомёк, что если бы я его, дурачка, вложил в своё время, то сейчас бы он, в лучшем случае, баланду жрал уже третий год.

Скажи, а прежде чем обливать дерьмом Игоря, тебе не приходило в голову, что ты дебил? Ты не задумывался, что я тебя видел только на твоей фото в ФБ, а ты меня вообще никогда не видел и даже не догадываешься, с кем общаешься? Зато ты обосрал Игоря. Не, оно конечно смешно представить, как о тебе стал думать человек, который вероятно считал тебя относительно нормальным... Но с другой стороны т.к. я пишу не всегда приятные вещи, и некоторые тут со мной не согласны, то теперь они будут и с Игорем не согласны. Лично мне их согласие похрен, т.к. моя работа не зависит ни от кого в городе и даже в стране, а вот Игорю ты мог и насрать, особенно если статья на главной о его бизнесе... Т.е. человек пострадал из-за чьих то домыслов.
 
Беда нашего поколения в том, что мы вырастили ваше поколение.
  Для добавления сообщений Вы должны зарегистрироваться или авторизоваться.
ВверхОтветить
kylymy_150523.jpg

bezp_181120.gif

express.gif

pam_100221_02.jpg

bud_250323.jpg

brus_110423_02.jpg

pesok_220823_01.jpg