Головна arrow Новий форум
Новый Форум
Добро пожаловать, Гость
Пожалуйста Вход или Регистрация.
Забыли пароль?
В ответ на: МОНОЛОГИ ПРО ВЛАСТЬ Просматривают 1: [гостей - 1]
Вниз Ответить Избранное: 2

Сообщения темы: В ответ на: МОНОЛОГИ ПРО ВЛАСТЬ

#453084
Мастер
Постов: 1234
Пользователь в оффлайне Профиль
В ответ на: МОНОЛОГИ ПРО ВЛАСТЬ 27.02.2017 15:34  
Гм сперва неадекватная реакция на лавочки...
https://youtu.be/JQvYGM5aPuc?t=1m7s
Потом это...
избиратель писал(а):

Прапорщик він і міськраді прапорщик.

АВЦ писал(а):
Если в душе ты прапорщик , то и погоны полковника не помогут!!!!
 
Редактировалось: 27.02.2017 15:35. Редактировал Хитрий.
 
Беда нашего поколения в том, что мы вырастили ваше поколение.
  Для добавления сообщений Вы должны зарегистрироваться или авторизоваться.
#453087
Мастер
Постов: 1423
Пользователь в оффлайне Профиль
В ответ на: МОНОЛОГИ ПРО ВЛАСТЬ 27.02.2017 17:22  
Людина спілкується,принаймні намагається коментувати українською,а тут "избиратель" і "АВЦ".Більш логічно було б "виборець" та "ОВЦ".Решта ніби "совпадєніє".
  Для добавления сообщений Вы должны зарегистрироваться или авторизоваться.
#453091
Мастер
Постов: 1234
Пользователь в оффлайне Профиль
В ответ на: МОНОЛОГИ ПРО ВЛАСТЬ 27.02.2017 18:36  
избиратель писал(а):
Людина спілкується,принаймні намагається коментувати українською,а тут "избиратель" і "АВЦ".Більш логічно було б "виборець" та "ОВЦ".Решта ніби "совпадєніє".
Більш того.
АВЦ писал(а):
АВЦ - Александр Владимирович Цилуйко. Спробуй біля стовпа. якщо є дурість та зайве здоров'я.
тобто людина робить помилку у власному прізвищі. Т.к. насколько я монимаю, если Александр Владимирович, то Целуйко (или Цылуйко х/з я его паспорт не смотрел). А если Цілуйко, то Олександр Володимирович. Но тем не менее ник АВЦ магическим образом был зарегистрирован вне прайм-тайма сразу же как уважаемый Избиратель (доречі чому не "Виборець"?, якщо "Людина спілкується,принаймні намагається коментувати українською") положительно отозвался о лавочках, а я тут же вспомнил ABC рейдерский захват водоканала... Посты от "Избирателя" и ABC появляются примерно друг за другом...
Хотя твое дело, мне без разницы, я общаюсь не с реальными людьми, а с точкой зрения. И если точка зрения принадлежит даже ABC-у, но она совпадает с моей - я её не буду огульно хаять. Ибо я не політик и на елехторат не работаю

 
Беда нашего поколения в том, что мы вырастили ваше поколение.
  Для добавления сообщений Вы должны зарегистрироваться или авторизоваться.
#453092
Писатель
Постов: 157
Пользователь в оффлайне Профиль
В ответ на: МОНОЛОГИ ПРО ВЛАСТЬ 27.02.2017 19:29  
Я наверное лучше знаю как пишется моя фамилия. Я не занимаюсь политикой , мне это пока не интересно , просто я привык открыто вести диалог , а не прятаться в кустах. Я имею полное право , если у меня есть желание , высказывать свое мнение на форуме. Если самая большая проблема как пишется моя фамилия , то я думаю на этом тема теряет смысл который в нее закладывали изначально. Ведь я не есть представитель власти и не горю желанием им становится пока.
  Для добавления сообщений Вы должны зарегистрироваться или авторизоваться.
#453096
Мастер
Постов: 1423
Пользователь в оффлайне Профиль
В ответ на: МОНОЛОГИ ПРО ВЛАСТЬ 27.02.2017 20:18  
Тримайте
 
Редактировалось: 27.02.2017 20:22. Редактировал избиратель.
  Для добавления сообщений Вы должны зарегистрироваться или авторизоваться.
#453097
Мастер
Постов: 1423
Пользователь в оффлайне Профиль
В ответ на: МОНОЛОГИ ПРО ВЛАСТЬ 27.02.2017 20:20  
 
Редактировалось: 27.02.2017 20:21. Редактировал избиратель.
  Для добавления сообщений Вы должны зарегистрироваться или авторизоваться.
#453098
Писатель
Постов: 162
Пользователь в оффлайне Профиль
В ответ на: МОНОЛОГИ ПРО ВЛАСТЬ 27.02.2017 20:37  
Хитрий писал(а):
АВЦ писал(а):
Не переживай, думай о своем.
А, ну т.е. жалко? Да и боюсь в этот раз уже одним крузаком не отделаешься.


А що сталося з крузаком?
  Для добавления сообщений Вы должны зарегистрироваться или авторизоваться.
#453099
Писатель
Постов: 157
Пользователь в оффлайне Профиль
В ответ на: МОНОЛОГИ ПРО ВЛАСТЬ 27.02.2017 20:42  
Проблема українців напевно і не в мові, а перш за все в "ЖАБІ", що там у кого за огорожею. Та яка різниця живи та радуйся. Зрозуміло , що особи місцевого самоврядування та державні службовці повинні звітувати і показувати майновий стан, було б добре як би і психічний. Ще раз наголошую , як би я придбав " крузака" на посаді то так , були б претензії. І до речі , зараз цих " крузаків" як бліх. Купуй і насолоджуйся , мені це вже не цікаво.
  Для добавления сообщений Вы должны зарегистрироваться или авторизоваться.
#453101
Писатель
Постов: 157
Пользователь в оффлайне Профиль
В ответ на: МОНОЛОГИ ПРО ВЛАСТЬ 27.02.2017 20:51  
Та і взагалі , я б порадив би " хитрим " більше придивитися хто і як використовує службовий транспорт міської ради та комунальних підприємств. їздити додому на обід та із дому на роботу , чи навпаки - заборонено, але цим грішать всі посадові особи та керівники КП. Там дійсно прослідковується корупція. Але ж знову виникає риторичне питання , кому це треба?!
  Для добавления сообщений Вы должны зарегистрироваться или авторизоваться.
#453102
Писатель
Постов: 162
Пользователь в оффлайне Профиль
В ответ на: МОНОЛОГИ ПРО ВЛАСТЬ 27.02.2017 20:54  
АВЦ писал(а):
Проблема українців напевно і не в мові, а перш за все в "ЖАБІ", що там у кого за огорожею. Та яка різниця живи та радуйся. Зрозуміло , що особи місцевого самоврядування та державні службовці повинні звітувати і показувати майновий стан, було б добре як би і психічний. Ще раз наголошую , як би я придбав " крузака" на посаді то так , були б претензії. І до речі , зараз цих " крузаків" як бліх. Купуй і насолоджуйся , мені це вже не цікаво.

1. Так що там сталося з крузаком?
2. Якщо у Вас з бізнесом все склалося, навіщо було "травити" Касьяненка, щоб він покинув посаду і цим налаштувати проти себе людей?
3. В декларуванні немає ніякого сенсу - чиновник завжди може сказати, що ці мільйони він нашкрябав за все життя,до приходу у владу.
  Для добавления сообщений Вы должны зарегистрироваться или авторизоваться.
#453103
Писатель
Постов: 162
Пользователь в оффлайне Профиль
В ответ на: МОНОЛОГИ ПРО ВЛАСТЬ 27.02.2017 20:55  
АВЦ писал(а):
Та і взагалі , я б порадив би " хитрим " більше придивитися хто і як використовує службовий транспорт міської ради та комунальних підприємств. їздити додому на обід та із дому на роботу , чи навпаки - заборонено, але цим грішать всі посадові особи та керівники КП. Там дійсно прослідковується корупція. Але ж знову виникає риторичне питання , кому це треба?!

Ну, Вам же не байдуже? Ви вже вернулися з цього питання до прокуратури?
  Для добавления сообщений Вы должны зарегистрироваться или авторизоваться.
#453104
Мастер
Постов: 1234
Пользователь в оффлайне Профиль
В ответ на: МОНОЛОГИ ПРО ВЛАСТЬ 27.02.2017 20:56  
Проблема українців не в ЖАБІ а у короткій пам`яті. Якби "придбав" - то я писав би "Секвоя"бо вона більша Але вона не має ніякісенького відношення до влади. А "крузак" то так - творчисть охтирських байкарів, котра має безпосереднє відношення до призначення ОЦе на посаду секретаря та сходу Кас'яненка за власним бажанням.
 
Беда нашего поколения в том, что мы вырастили ваше поколение.
  Для добавления сообщений Вы должны зарегистрироваться или авторизоваться.
#453105
Мастер
Постов: 1234
Пользователь в оффлайне Профиль
В ответ на: МОНОЛОГИ ПРО ВЛАСТЬ 27.02.2017 21:00  
АВЦ писал(а):
Та і взагалі , я б порадив би " хитрим " більше придивитися хто і як використовує службовий транспорт міської ради та комунальних підприємств. їздити додому на обід та із дому на роботу , чи навпаки - заборонено, але цим грішать всі посадові особи та керівники КП. Там дійсно прослідковується корупція. Але ж знову виникає риторичне питання , кому це треба?!
А навіщо мені це? Я не громадська рада. Якщо Алєксандр Цілуйко це помітив - лист до прокуратури це його громадянський обов'язок!
 
Беда нашего поколения в том, что мы вырастили ваше поколение.
  Для добавления сообщений Вы должны зарегистрироваться или авторизоваться.
#453106
Мастер
Постов: 1234
Пользователь в оффлайне Профиль
В ответ на: МОНОЛОГИ ПРО ВЛАСТЬ 27.02.2017 21:12  
избиратель писал(а):

Головна проблема - це відсутність українського спелчекера на АП та червоне підкреслення всього українського тескту. А так я і на івриті писати можу - мені байдуже.
 
Беда нашего поколения в том, что мы вырастили ваше поколение.
  Для добавления сообщений Вы должны зарегистрироваться или авторизоваться.
#453107
Мастер
Постов: 1234
Пользователь в оффлайне Профиль
В ответ на: МОНОЛОГИ ПРО ВЛАСТЬ 27.02.2017 21:16  
Аленка2 писал(а):
Хитрий писал(а):
АВЦ писал(а):
Не переживай, думай о своем.
А, ну т.е. жалко? Да и боюсь в этот раз уже одним крузаком не отделаешься.


А що сталося з крузаком?

Хтозна мабуть Юрій Павлович продав його вже давно, навіщо йому такий брухт?
Повторюсь - це така байка.
 
Беда нашего поколения в том, что мы вырастили ваше поколение.
  Для добавления сообщений Вы должны зарегистрироваться или авторизоваться.
#453108
Irma (Администратор)
Администратор
Постов: 2538
Пользователь в онлайне Профиль
В ответ на: МОНОЛОГИ ПРО ВЛАСТЬ 27.02.2017 21:42  
Хитрий писал(а):
избиратель писал(а):

Головна проблема - це відсутність українського спелчекера на АП та червоне підкреслення всього українського тескту. А так я і на івриті писати можу - мені байдуже.


Проверь настройки своего браузера
  Для добавления сообщений Вы должны зарегистрироваться или авторизоваться.
#453109
Писатель
Постов: 162
Пользователь в оффлайне Профиль
В ответ на: МОНОЛОГИ ПРО ВЛАСТЬ 27.02.2017 21:47  
Shaytan писал(а):
У нас в гостях руководители двух депутатских фракций Ахтырского горсовета, Николай Данилюк - лидер Ахтырских радикалов и Олег Погорелов - от политической партии Сила Людей.


Цікаво, що Погорєлов каже, що раніше ні в яких партіях, крім Сили Людей, не перебував.



http://omvk.sm.ua/content/view/3700/135/ - а тут є цікавий факт, що у 2010 році він вказував про наявність у нього вищої освіти, але у 2015 році вона зникла: http://cvk.gov.ua/pls/vm2015/PVM058?PID112=30&PID102=2959&PF7691=2959&PT001F01=251&rej=0&pt00_t001f01=

Щось тут не так.
 
Редактировалось: 27.02.2017 22:16. Редактировал Аленка2.
  Для добавления сообщений Вы должны зарегистрироваться или авторизоваться.
#453111
Писатель
Постов: 157
Пользователь в оффлайне Профиль
В ответ на: МОНОЛОГИ ПРО ВЛАСТЬ 27.02.2017 22:22  
Та не потрібно так перейматися , хто в якій партії був. Я теж був у ВО" Батьківщина" і вийшов доречі в 2009 роц, Юля Тимошенко- прем'єр . А вийшов після підписання нею договору на газ. що стосується місцевих депутатів , чи міських голів , то вони були кожен мінімум в трьох , а дехто і більше партіях. І ті хто мені закидав ,то і ще в більшій кількості. А що стосується "крузака " , так він був і є службовим на підприємстві. Це так , щоб деяких, ( дуже хитрих) черговий раз в їхню брехню мокнути.
 
Редактировалось: 27.02.2017 22:23. Редактировал АВЦ.
  Для добавления сообщений Вы должны зарегистрироваться или авторизоваться.
#453112
Писатель
Постов: 162
Пользователь в оффлайне Профиль
В ответ на: МОНОЛОГИ ПРО ВЛАСТЬ 27.02.2017 22:32  
АВЦ писал(а):
Та не потрібно так перейматися , хто в якій партії був. А ніхто й не переймається. Йде мова про те, що на відео нам депутати вішають локшину. Цинічно брешуть, як про партії, як про освіту, як і про те, що нібито Шнайдер збрехав і ніхто ніяких підписів не збирав і про те, як вони категорично проти голосування за бюджет, але на сесії їх "проти" десь зникає.

що стосується місцевих депутатів , чи міських голів , то вони були кожен мінімум в трьох , а дехто і більше партіях. З цікавості проаналізувала склади минулих скликань. Ви кажете неправду. Дехто скакав по партіях, шукав, яку дупу буде солодше лизати, але не всі - це точно, так що не рівняйте по собі.

І ті хто мені закидав - так не треба було зраджувати/продаватися, тоді й не закидали б.
 
Редактировалось: 27.02.2017 22:51. Редактировал Аленка2.
  Для добавления сообщений Вы должны зарегистрироваться или авторизоваться.
#453113
Писатель
Постов: 164
Пользователь в оффлайне Профиль
В ответ на: МОНОЛОГИ ПРО ВЛАСТЬ 27.02.2017 22:42  
Аленка2 писал(а):
Shaytan писал(а):
У нас в гостях руководители двух депутатских фракций Ахтырского горсовета, Николай Данилюк - лидер Ахтырских радикалов и Олег Погорелов - от политической партии Сила Людей.


Цікаво, що Погорєлов каже, що раніше ні в яких партіях, крім Сили Людей, не перебував.



http://omvk.sm.ua/content/view/3700/135/ - а тут є цікавий факт, що у 2010 році він вказував про наявність у нього вищої освіти, але у 2015 році вона зникла: http://cvk.gov.ua/pls/vm2015/PVM058?PID112=30&PID102=2959&PF7691=2959&PT001F01=251&rej=0&pt00_t001f01=

Щось тут не так.


Все так, по першому питанню я не був членом партії ХДС, а просто від неї пішов на вибори по мажоритарці, а по другому питанні то помилка окружної комісії в заяві на участь в виборах було написано все вірно.
  Для добавления сообщений Вы должны зарегистрироваться или авторизоваться.
ВверхОтветить
kylymy_150523.jpg

bezp_181120.gif

express.gif

pam_100221_02.jpg

bud_250323.jpg

brus_110423_02.jpg

pesok_220823_01.jpg