Головна arrow Новий форум
Новый Форум
Добро пожаловать, Гость
Пожалуйста Вход или Регистрация.
Забыли пароль?
В ответ на: МОНОЛОГИ ПРО ВЛАСТЬ Просматривают 1: [гостей - 1]
Вниз Ответить Избранное: 2

Сообщения темы: В ответ на: МОНОЛОГИ ПРО ВЛАСТЬ

#453114
Писатель
Постов: 157
Пользователь в оффлайне Профиль
В ответ на: МОНОЛОГИ ПРО ВЛАСТЬ 27.02.2017 22:53  
Мені не має потреби виправдовуватися оскільки, я діяв виключно виходячи із власних переконань. Для тих хто читає уважно 2009рік Тимошенко - прем'єр. Януковича обрали в 2010 році, а із ПР я вийшов також інформація відкрита. І на даний час не маю бажання взагалі вступати до партій.
 
Редактировалось: 27.02.2017 22:55. Редактировал АВЦ.
  Для добавления сообщений Вы должны зарегистрироваться или авторизоваться.
#453115
Писатель
Постов: 157
Пользователь в оффлайне Профиль
В ответ на: МОНОЛОГИ ПРО ВЛАСТЬ 27.02.2017 23:01  
А що стосується нинішнього очільника міста , то він 19 лютого 2014 був в кабінеті губернатора і узгоджував мою відставку із посади секретаря і його обрання. Так що не говоріть мені про зраду і порядність. Моя проблема одна - брехати не вмію.
  Для добавления сообщений Вы должны зарегистрироваться или авторизоваться.
#453116
Писатель
Постов: 162
Пользователь в оффлайне Профиль
В ответ на: МОНОЛОГИ ПРО ВЛАСТЬ 27.02.2017 23:02  
АВЦ писал(а):
Мені не має потреби виправдовуватися оскільки, я діяв виключно виходячи із власних переконань. Для тих хто читає уважно 2009рік Тимошенко - прем'єр. Януковича обрали в 2010 році, а із ПР я вийшов також інформація відкрита. І на даний час не маю бажання взагалі вступати до партій.

А нікому і не цікаво, з яких причин люди перефарбовуються, або йдуть під прапорами якоїсь партії, не перебуваючи у її складі.

АВЦ писал(а):
А що стосується нинішнього очільника міста , то він 19 лютого 2014 був в кабінеті губернатора і узгоджував мою відставку із посади секретаря і його обрання. Так що не говоріть мені про зраду і порядність. Моя проблема одна - брехати не вмію.

Мені плювати на всіх очільників і на те, про що і з ким вони домовлялися. Бо не виправдовують вони моїх сподівань. І зараз не бачу гідних претендентів, а лише брехунів.
Щодо особисто Вашої брехні чи небрехні - тут не знаю,за руку не ловила. Але те, як "з'їли" Касьяненка - назавжди відвернуло від Вас.
 
Редактировалось: 27.02.2017 23:11. Редактировал Аленка2.
  Для добавления сообщений Вы должны зарегистрироваться или авторизоваться.
#453117
Писатель
Постов: 157
Пользователь в оффлайне Профиль
В ответ на: МОНОЛОГИ ПРО ВЛАСТЬ 27.02.2017 23:10  
" перефарбовуються" тому що кожні вибори відбуваються по новому закону. А дивитися потрібно не на кольори , а на те крав ,чи ні. І все , а інше то демагогія людини яка ніколи не брала участь у виборчому процесі.
 
Редактировалось: 27.02.2017 23:10. Редактировал АВЦ.
  Для добавления сообщений Вы должны зарегистрироваться или авторизоваться.
#453118
Писатель
Постов: 162
Пользователь в оффлайне Профиль
В ответ на: МОНОЛОГИ ПРО ВЛАСТЬ 27.02.2017 23:19  
АВЦ писал(а):
" перефарбовуються" тому що кожні вибори відбуваються по новому закону. Ні. Це "відмазка". Тому що шукають солодшу дупу для лизання.

А дивитися потрібно не на кольори , а на те крав ,чи ні. Ага. І саме тому Ви перейшли у ПР, очолювану тричі несудимим злочинцем?

І все , а інше то демагогія людини яка ніколи не брала участь у виборчому процесі. Отакої... Звинувачення у демагогії - стандартний крок, коли вже нема аргументів. Але то таке.
Воно і без участі у процесі зрозуміло, хто є хто.
 
Редактировалось: 27.02.2017 23:20. Редактировал Аленка2.
  Для добавления сообщений Вы должны зарегистрироваться или авторизоваться.
#453119
Писатель
Постов: 157
Пользователь в оффлайне Профиль
В ответ на: МОНОЛОГИ ПРО ВЛАСТЬ 28.02.2017 00:02  
Стандартно в популізмі. Але оскільки Ви ніколи не були долучені до політичного процесу тому демагогія.
  Для добавления сообщений Вы должны зарегистрироваться или авторизоваться.
#453120
Major (Модератор)
Модераторы
Модератор
Постов: 13208
Пользователь в оффлайне Профиль
В ответ на: МОНОЛОГИ ПРО ВЛАСТЬ 28.02.2017 08:42  
АВЦ писал(а):
Та не потрібно так перейматися, хто в якій партії був.

 
Самурай без меча - это то же самое, что самурай с мечем, но только без меча.
  Для добавления сообщений Вы должны зарегистрироваться или авторизоваться.
#453125
Эксперт
Постов: 802
Пользователь в оффлайне Профиль
В ответ на: МОНОЛОГИ ПРО ВЛАСТЬ 28.02.2017 13:01  
АВЦ писал(а):
А що стосується нинішнього очільника міста , то він 19 лютого 2014 був в кабінеті губернатора і узгоджував мою відставку із посади секретаря і його обрання. Так що не говоріть мені про зраду і порядність. Моя проблема одна - брехати не вмію.
Вони дивляться на цей комент з підозрою

 
  Для добавления сообщений Вы должны зарегистрироваться или авторизоваться.
#453132
Мастер
Постов: 1423
Пользователь в оффлайне Профиль
В ответ на: МОНОЛОГИ ПРО ВЛАСТЬ 28.02.2017 15:25  
Рано,чи пізно події початку 14-го року будуть досліджені і виясниться хто де був і де стояв.Особисто я переконаний,що наш очільник решав питання в Сумах,а не в центрі Києва.21-го вони вже пресконференцію давали в Матриці,яку за 15 хв. не підготуєш і АВЦ ще сидів у своєму креслі.Без вказівки зверху не могло бути ніякої пресконференції.
  Для добавления сообщений Вы должны зарегистрироваться или авторизоваться.
#453134
Писатель
Постов: 157
Пользователь в оффлайне Профиль
В ответ на: МОНОЛОГИ ПРО ВЛАСТЬ 28.02.2017 16:46  
Мені не потрібні привороти ,чи відвороти. А що стосується " Касьяненко Олега , у нього були особисті причини піти. Я не хочу їх розголошувати. І взагалі , я " касьяненками" не харчувався
 
Редактировалось: 28.02.2017 16:51. Редактировал АВЦ.
  Для добавления сообщений Вы должны зарегистрироваться или авторизоваться.
#453135
Мастер
Постов: 1423
Пользователь в оффлайне Профиль
В ответ на: МОНОЛОГИ ПРО ВЛАСТЬ 28.02.2017 18:16  
Чого взагалі ми сперечаємося.Брехуни,ворюги і прочі калабраціоністи завжди були у тренді серед нашої громади.Касьяненко - слабак,здувся,як першу сесію побачив у дверну щілину,це йому було не нулі чіпляти на свого кросовера.СДПУ-Батьківщина-Сильна Україна- весь шлях до Білого Дому,а в результаті- слабак.
  Для добавления сообщений Вы должны зарегистрироваться или авторизоваться.
#453136
Эксперт
Постов: 689
Пользователь в оффлайне Профиль
В ответ на: МОНОЛОГИ ПРО ВЛАСТЬ 28.02.2017 18:17  
АВЦ писал(а):
А що стосується нинішнього очільника міста , то він 19 лютого 2014 був в кабінеті губернатора і узгоджував мою відставку із посади секретаря і його обрання. Так що не говоріть мені про зраду і порядність. Моя проблема одна - брехати не вмію.

Врать может вы и не умеете. Но от реальности зачастую были далеки. Как выступающий в кабинете министров с месяц назад: "закон о регулировании цен на сено отменяли, а торгуют или нет им на рынках не знает". Чего стоит только ваше выражение: "За супермаркеты голосуют рублем". А как же вымывание средств из города, кому как не "главным" в городе про это думать? Ну или ваши комментарии про "конюшню", когда инфекционное отделение навещали. Алексеев тоже, обещаниями ни о чем, уже подчеркнул себя, но предвзятости у него все же поменьше. И я надеюсь воспримите это, как конструктив. (Ели это вы, если это я, и если не много букв напутал не Хитря)
 
Редактировалось: 28.02.2017 18:36. Редактировал Мухомор.
  Для добавления сообщений Вы должны зарегистрироваться или авторизоваться.
#453137
Эксперт
Постов: 689
Пользователь в оффлайне Профиль
В ответ на: МОНОЛОГИ ПРО ВЛАСТЬ 28.02.2017 18:19  
 
Редактировалось: 28.02.2017 18:19. Редактировал Мухомор.
  Для добавления сообщений Вы должны зарегистрироваться или авторизоваться.
#453139
Писатель
Постов: 157
Пользователь в оффлайне Профиль
В ответ на: МОНОЛОГИ ПРО ВЛАСТЬ 28.02.2017 18:55  
Нажаль , супермаркети вимивають кошти і нічого із цим не вдієш. А , що стосується інфекційного відділення , то воно досих пір так і знаходиться в жахливому стані. А я і підтверджую , що завжди говорив прямо , можливо десь здавалося грубо , але без брехні. Але наголошую , тема влада , а я вже більше як три роки не є в ній. Я доречі вів діалог і відповідав на питання. А чому нинішній керівник утік ( іншого слова не скажеш) від прямого спілкування?
  Для добавления сообщений Вы должны зарегистрироваться или авторизоваться.
#453144
Писатель
Постов: 162
Пользователь в оффлайне Профиль
В ответ на: МОНОЛОГИ ПРО ВЛАСТЬ 28.02.2017 19:30  
Беззмістовна дискусія. АВЦ відповідає вибірково і не по суті питання, "незручні" для нього питання ігнорує, а коли ставлять перед фактом - звинувачує у демагогії і популізмі.
  Для добавления сообщений Вы должны зарегистрироваться или авторизоваться.
#453145
Писатель
Постов: 157
Пользователь в оффлайне Профиль
В ответ на: МОНОЛОГИ ПРО ВЛАСТЬ 28.02.2017 19:46  
Так я вільна людина і відповідаю так як вважаю за потрібне. Наголошую , Ви спробуйте поставити питання нинішньому керівнику. А я говорю відверто , а Вам аленка 2 дам пораду : формулюйте чітко та коректно питання ( без демагогії) і я із задоволенням продовжу діалог.
  Для добавления сообщений Вы должны зарегистрироваться или авторизоваться.
#453146
ГУРУ
Постов: 10345
Пользователь в оффлайне Профиль
В ответ на: МОНОЛОГИ ПРО ВЛАСТЬ 28.02.2017 19:51  
АВЦ писал(а):
Я доречі вів діалог і відповідав на питання. А чому нинішній керівник утік ( іншого слова не скажеш) від прямого спілкування?

Да не сильно тут и диалог был при предыдущем и.о. миського головы. Шось було - Андреас вроде собирал раз чи два вопросы интересующие форумчан.
. . . А нынешний сказал шо хамят тут дуже.

hazar писал(а):
...Да,ребята,хамство причина ухода. И этот пост-дань уважения тем,кого считаю адекватными,нормальными людьми. Шайтан не передал моих слов вам о благодарности за общение. Я не просил,думал он автоматом передаст,ошибся. Я,действительно,очень терпеливый человек. Но, не готов терпеть хамство вечно. Ради чего? Влияние портала я не переоцениваю уже давно и результаты выборов тому подтверждение. Не только мои результаты. Мне просто было интересно с вами общаться. Общаться,а не оправдываться. Правы ЕЕ,Пистон-есть правила,их надо соблюдать.всем.И в первую очередь администрции. Я соблюдал,а администрация? Не буду лезть в историю форума(сафари и пр.)- последние публикации перечитайте сами. Будь я админом, ников хазар,алексеев не было бы. Как и ветки о свадьбе. Возвращаться? Чтобы объяснить,что путевку детям подарили родители невесты,а я не могу себе этого позволить? Чтобы сказали,что наотмывал и зажал или нищеброд? Увольте. Есть вопросы-задавайте на ватнике,отвечаю всем и на все.Военных тайн я там не разглашаю,ущерба стране не приношу. Еще раз спасибо за общение.
 
Редактировалось: 28.02.2017 19:51. Редактировал Shaytan.
 
Я думаю история будет благосклонна ко мне, т.к. я собственноручно собираюсь её писать
( с ) У. Черчиль.
P.S. . . . и наплевать нам, чья берёт в борьбе мерзавцев с негодяями!
  Для добавления сообщений Вы должны зарегистрироваться или авторизоваться.
#453148
Irma (Администратор)
Администратор
Постов: 2538
Пользователь в онлайне Профиль
В ответ на: МОНОЛОГИ ПРО ВЛАСТЬ 28.02.2017 20:32  
Про хамство - "отмазка".
НИГДЕ он на вопросы не отвечает. Тем более "неприятные".
На ватном вконтакте ответы не публичные и только добавленным в друзья. Да и не долго это длилось.
Администрации господин мэр отомстил. Достаточно подло.
Всьо.
  Для добавления сообщений Вы должны зарегистрироваться или авторизоваться.
#453159
Мастер
Постов: 2247
Пользователь в оффлайне Профиль
В ответ на: МОНОЛОГИ ПРО ВЛАСТЬ 01.03.2017 10:19  
АВЦ писал(а):
Мені не потрібні привороти ,чи відвороти. А що стосується " Касьяненко Олега , у нього були особисті причини піти. Я не хочу їх розголошувати. І взагалі , я " касьяненками" не харчувався

Пане цілуйко,ви краще закрийте пельку на цю тему. Бо я,як кажуть в темі, і про ультиматуми і про наїзди на бізнес ОВК через податкову,і хто приймав у цьому участь і про вашу роль в подіях Революції Гідності.То вам краще жувати огирки ніж говорити.Чи ви думаете час пройшов і все забулось? Ні ви помиляетесь,час ще не настав,і ви і ваші поплічники ще відповісте за все,трохи пізніше,зараз ще не на часі.
 
Редактировалось: 01.03.2017 10:23. Редактировал Stels.
 
[b]Коли беззаконня стає законом
Супротив стає обовязком
[/b]
  Для добавления сообщений Вы должны зарегистрироваться или авторизоваться.
#453162
Писатель
Постов: 157
Пользователь в оффлайне Профиль
В ответ на: МОНОЛОГИ ПРО ВЛАСТЬ 01.03.2017 11:21  
Краще розпитайте товариш н свою дружину , вона багато вам може розповісти, вона освічена і розумна жінка. А огірки у вільному продажі так що купуйте і також смакуйте.
  Для добавления сообщений Вы должны зарегистрироваться или авторизоваться.
ВверхОтветить
kylymy_150523.jpg

bezp_181120.gif

express.gif

pam_100221_02.jpg

bud_250323.jpg

brus_110423_02.jpg

pesok_220823_01.jpg