Головна
Новый Форум
Добро пожаловать, Гость
Пожалуйста Вход или Регистрация.
Забыли пароль?
В ответ на: Прямая связь Просматривают 1: [гостей - 1]
Вниз Ответить Избранное: 0

Сообщения темы: В ответ на: Прямая связь

#402704
Эксперт
Постов: 701
Пользователь в оффлайне Профиль
В ответ на: Прямая связь 08.02.2014 01:00  
вопрос:
- почему не платятся деньги на приобретения лекарств для инвалидов (бесплатные рецепты)?
 
Не страшно если ты один, страшно если ноль.
  Для добавления сообщений Вы должны зарегистрироваться или авторизоваться.
#402706
Мастер
Постов: 1280
Пользователь в оффлайне Профиль
В ответ на: Прямая связь 08.02.2014 09:07  
Bumer писал(а):
И

я досліджував цю історію

відповідь була на першій сторінці газети в номері від 29 січня
 
Редактировалось: 08.02.2014 09:08. Редактировал дослідник історій.
  Для добавления сообщений Вы должны зарегистрироваться или авторизоваться.
#402707
Мастер
Постов: 1280
Пользователь в оффлайне Профиль
В ответ на: Прямая связь 08.02.2014 09:09  
1
  Для добавления сообщений Вы должны зарегистрироваться или авторизоваться.
#402730
Мастер
Постов: 2352
Пользователь в оффлайне Профиль
В ответ на: Прямая связь 09.02.2014 09:36  
vovan писал(а):

Чому не вивозять кучі снігу з площі Леніна?
___________________________________________________

Роботи по вивезенню снігу по місту розпочато 04 лютого працівниками КП «Благоустрій».
О. Цілуйко[/color]



А віз, тобто сніг, і нині там.
Прокоментуйте - це ви обманули мене, нас, чи "благоустрій" вас, чи "благоустрою" просто несила справитися з такою роботою?
Вам за ці купи не соромно?
Скажу чому я чіпляюсь до цих куп. Колись давно, ще при Нестеренкові, бачив, як до ночі після снігопаду вдень вичищали та вивозили сніг, от і врізалося в пам"ть. То ж якщо не вважаєте цю ситуацію проблемою, а площу Леніна лицем міста, то хай так і буде. Я ж залищу за собою право вважати регрес міської влади таким, що наразі є.
_________________________________________________________
Хоча снігу вже нема, відповім так - з 2002 до 2011 року у комунаьному підприємстві "Благоустрій" не оновлювався технічний парк. З боргом майже в 330 тис. грн підприємство розпочало свою роботу у 2011 році. Сьогодні ми хочемо, щоб підприємство працювало, бо його робота чи не робота завжди на виду усіх.
Не треба виключати в кожній ситуації і людський фактор, то ж прошу з розумінням віднестись до цього.
А ще мені подобається, коли "шкодують" за керівником, якого вже нема на посаді... Повірте, ми працюємо для людей, а тому в межах повноважень виконуємо все, аби охтирчани почувалися в місті добре. Сьогодні проблеми і труднощі відрізняються від вчорашнього дня, а завтра проблеми будуть зовсім інші, ніж сьогодні, то ж звичайне сумлінне виконання своїх обовязків - це головне для кожного, від кого залежать долі людей.
 
Редактировалось: 13.02.2014 12:39. Редактировал Олександр Цілуйко.
 
хутин пуй
Number One
  Для добавления сообщений Вы должны зарегистрироваться или авторизоваться.
#402799
ГУРУ
Постов: 10345
Пользователь в оффлайне Профиль
В ответ на: Прямая связь 11.02.2014 16:35  
Bonliya писал(а):
вопрос:
- почему не платятся деньги на приобретения лекарств для инвалидов (бесплатные рецепты)?


Очень хороший вопрос !
. . . . И сразу в догоночку пока на этот не ответили. Почему ЦРБ не заключило договор с аптекой на отоваривание рецептов ?(тендеры, шментеры всякие и т.д.)
Только что подал запрос в аптеку, подожду что ответят, но думаю ничего хорошего не напишут, наверняка распишут что ни копейки не получали.
Короче что с лекарствами январь-февраль будем делать?
_________________________________________________________Шановні форумчани, мені вже соромно, але повторюю, що є проблема з проходженням платежів. Ситуація неприємна і досить складна, але переговори із керівниками аптек ідуть про можливість відпуску ліків у борг, виходячи з фактично запланованих коштів з міського бюджету. Ми намагаємось зробити все можливе, щоб ви мінімально відчували негаразди сьогоднішнього дня.
За 2013 рік майже 4 млн. грн. місто винне підприємствам і організаціям різних форм власності за виконані роботи та надані послуги, не враховуючи сюди кошти на дороги та тротуари.
 
Редактировалось: 13.02.2014 11:47. Редактировал Олександр Цілуйко.
 
Я думаю история будет благосклонна ко мне, т.к. я собственноручно собираюсь её писать
( с ) У. Черчиль.
P.S. . . . и наплевать нам, чья берёт в борьбе мерзавцев с негодяями!
  Для добавления сообщений Вы должны зарегистрироваться или авторизоваться.
#402810
Эксперт
Постов: 689
Пользователь в оффлайне Профиль
В ответ на: Прямая связь 11.02.2014 20:15  
Мухомор писал(а):
Почему бюджетников города а именно учителей заставляют выписывать газету Лидер?
_________________________________________________________
Кого конкретно змусили підписати газету? Говорити про такі речі, ховаючись за ніками - це
дуже зручно, напевно , окремим людям. Якщо були такі випадки, будь ласка, прийдіть до мене
і підтвердіть це фактами, я, повірте, відкритий для діалогу.
До речі, в газеті "Лідер" матеріал, якщо Ви вже бачили нові випуски, стосується життя і
роботи охтирчан, висвітлення подій в місті, і займає це значно більшу кількість місця, ніж в
інших газетах міста.

Лично присутствовал, в начале прошлой недели при разговоре библиотекаря 11 школы со старшекласником(извиняюсь- оказывается это был не старшикласник, а молодой учитель), который извинялся, что еще не подписался. Не так сложно сделать опирающийся на ФИО репортаж. (наверное)


Если, Вы сейчас не поможите работнкам больницы высказаться по поводу, добровольно-принудительного подписывания на комунальную газету "Лидер"(план на медиков 1000 годовых подписок) мы еще долго не услышем, за кого они действительно хотят голосовать.
Вы хотите знать мнение, крупнейшей бюджетной групы города- спровацируйте диалог. Немолчите.
_______________________________________________________
«Лідер» - міська комунальна газета, яка належить територіальній громаді міста, на сторінках газети висвітлюються міські події, розповідається про людей міста, які в ньому живуть, працюють, творять. До цього року в Сумській області лише в Охтирці не було комунальної газети.
Я не вірю в те, що комусь викручують руки і змушують насильно виписувати екземпляр газети. Мова йде про те, що проводиться роз’яснювальна робота по підтримці комунальної газети, і, повірте, не лише серед працівників бюджетної сфери. Працівникам Охтирських підприємств всіх форм власності також пропонується підписатись на отримання комунальної газети вдома.
 
Редактировалось: 13.02.2014 11:48. Редактировал Олександр Цілуйко.
  Для добавления сообщений Вы должны зарегистрироваться или авторизоваться.
#402855
Юниор
Постов: 2
Пользователь в оффлайне Профиль
В ответ на: Прямая связь 13.02.2014 11:44  
Я вдячний, що продовжується гілка прямого зв’язку, хоча, на жаль, не можу стільки часу приділити на спілкування в інтернет-ефірі, щоб відразу надавати відповіді. Але діалог продовжимо, а тому намагатимусь щопонеділка давати відповіді на питання, що у вас виникають.
  Для добавления сообщений Вы должны зарегистрироваться или авторизоваться.
#402857
Мастер
Постов: 1616
Пользователь в оффлайне Профиль
В ответ на: Прямая связь 13.02.2014 12:09  
Шановний Олексанре Володимировичу, хотелось бы увидеть ответы и на вопросы заданые и на предидущей странице,просим.
А что касается " лидера" так это факт,руководители коммунальных предприятий заставляют выписывать эту газету, я знаю об этом как минимум от трёх людей,которым я доверяю. Возможно это перегибы со стороны старающихся выслужится руководителей, в таком случае просьба осадить этих лошадей или уволить. В моём понимании руководитель должен в первую очередь заботится о своём коллективе и его благосостоянии,а не о своём рейтинге в глазах вышестоящего чинуши,и отстаивать насмерть права своих подчинённых.
__________________________________________________________
Відповіді вже розміщено, якщо будуть уточнення, то ви їх побачите.
Людського фактору ніхто не відміняв...
Дякую за спілкування.
 
Редактировалось: 13.02.2014 12:43. Редактировал Олександр Цілуйко.
 
Победа будет за нами чего бы это не стоило врагу
  Для добавления сообщений Вы должны зарегистрироваться или авторизоваться.
#402885
VVo
ГУРУ
Постов: 12665
Пользователь в оффлайне Профиль
В ответ на: Прямая связь 13.02.2014 20:34  
(план на медиков 1000 годовых подписок) Вы не преувеличиваете? откуда в Ахтырке наберётся 1000 медиков?- этож почти самая большая трибуна на стадионе...
тогда они бы разводили пациентов....прописывали бы в рецептах:
Cito: газета- Лидер ...за март - принимать один раз перед обедом (продаётся в аптеках города)- тогда бы вышли из положения...все бы были довольны....И пациенты, и врачи, и пенсионеры, и издательство и мэрия
  Для добавления сообщений Вы должны зарегистрироваться или авторизоваться.
#402887
VVo
ГУРУ
Постов: 12665
Пользователь в оффлайне Профиль
В ответ на: Прямая связь 13.02.2014 20:43  
Мухомор писал(а):

Я не вірю в те, що комусь викручують руки і змушують насильно виписувати екземпляр газети. Мова йде про те, що проводиться роз’яснювальна робота по підтримці комунальної газети,

примерно так же начальник колонии выполнял указание свыше об взносах на "ДИНАМО"....вопросы совещания
1)ПРЕДЛАГАЮ всем сотрудникам сдать по 10 рублей на "ДИНАМО"
2)Определение коэфициента участия сотрудников к начислению премии за 1 квартал.
  Для добавления сообщений Вы должны зарегистрироваться или авторизоваться.
#402895
Мастер
Постов: 1616
Пользователь в оффлайне Профиль
В ответ на: Прямая связь 13.02.2014 21:22  
Ну шо ж тогда повторю вопрос.
Может стоит вынести этот вопрос на сессию,принять решение и поставить на вид руководству ГАИ о ненадлежащем,халатном исполнении работниками ГАИ своих обязаностей?
Ведь эти фуры не только разбивают наши дороги но и представляют реальную угрозу для пешеходов и наших детей,едут они, не смотря на гололёд, с приличной скоростью,а остановить эту дуру гораздо труднее ,на моих глазах сегодня парень еле успел ускакать от бензовоза,которые наскоко я помню вообще должны в черте города передвигацца по спецмаршруту и в сопровождении машины ДПС, а если бы это был ребёнок? или старушка?
Поэтому просим вас подумать как заставить мусоров прекратить за взятки пропускать на улицы города фуры. Я думаю писем мало им на них некогда,может всё таки как то через сессию, я думаю это в ваших силах и в рамках полномочий? Спасибо.
________________________________________________________
На сесії міської ради питання роботи ДАІ будуть винесені на розгляд депутатів.
 
Редактировалось: 17.02.2014 16:16. Редактировал Олександр Цілуйко.
 
Победа будет за нами чего бы это не стоило врагу
  Для добавления сообщений Вы должны зарегистрироваться или авторизоваться.
#402897
VVo
ГУРУ
Постов: 12665
Пользователь в оффлайне Профиль
В ответ на: Прямая связь 13.02.2014 21:50  
уже ИСТОРИЧЕСКИ сложилось, - около рынка стоит бригада МЕНЯЛ...они горожанам приносят пользу, в дождь, в жару в мороз в пургу стоят ....может им разрешить поставить вагончики или разрешить работать в комфортных трейлерах... зачем мы сами себя обманываем? всё равно все знают, без них никак- вилка уних меньше...
______________________________________________________
Це наш Охтирський креатив. Мало знайдеться міст в Україні, де б просто неба проводився обмін валюти… Така собі місцева родзинка… Це звичайно, жарт, але я не готовий відповісти на якій підставі здійснюють люди свою діяльність біля ринку. Цієї категорії серед тих, хто забезпечує надходження до бюджету, на жаль, сьогодні не бачу.
 
Редактировалось: 17.02.2014 17:09. Редактировал Олександр Цілуйко.
  Для добавления сообщений Вы должны зарегистрироваться или авторизоваться.
#402899
Эксперт
Постов: 689
Пользователь в оффлайне Профиль
В ответ на: Прямая связь 13.02.2014 22:53  
VVo писал(а):
(план на медиков 1000 годовых подписок) Вы не преувеличиваете? откуда в Ахтырке наберётся 1000 медиков?-

За, что купил за то продал. Не из третьих рук.
  Для добавления сообщений Вы должны зарегистрироваться или авторизоваться.
#402900
Эксперт
Постов: 689
Пользователь в оффлайне Профиль
В ответ на: Прямая связь 13.02.2014 23:17  
VVo писал(а):
Мухомор писал(а):

Я не вірю в те, що комусь викручують руки і змушують насильно виписувати екземпляр газети. Мова йде про те, що проводиться роз’яснювальна робота по підтримці комунальної газети,

примерно так же начальник колонии выполнял указание свыше об взносах на "ДИНАМО"....вопросы совещания
1)ПРЕДЛАГАЮ всем сотрудникам сдать по 10 рублей на "ДИНАМО"
2)Определение коэфициента участия сотрудников к начислению премии за 1 квартал.




Уважаемый, Александр Владимирович, проблема не выписке газеты, а в ситуации граждвнских прав и свобод, их реализация в реальночти, у людей работающих в бюджетных организациях.
ПОВТОРЮСЬ!
Вы хотите знать мнение, крупнейшей бюджетной групы города- спровацируйте диалог. Если хотите конечно. (потому, что бюджетники люди "сознательные")
_____________________________________________________
Мені здається я максимально намагаюсь вийти на контакт, не уникаю його і в межах компетенції надаю відповіді. Якщо цього не достатньо, то нагадую Вам що кожного понеділка з 9.00 до 10.00 години я чекаю ваших запитань і пропозицій телефоном 4-15-00. Особистий прийом громадян проводжу кожного І і ІІІ понеділка місяця з 14.00 години. Дзвоніть, приходьте, обовязково поспілкуємось.
 
Редактировалось: 17.02.2014 16:18. Редактировал Олександр Цілуйко.
  Для добавления сообщений Вы должны зарегистрироваться или авторизоваться.
#402901
Эксперт
Постов: 395
Пользователь в оффлайне Профиль
В ответ на: Прямая связь 13.02.2014 23:24  
________________________________________________________
Я завжди обома руками "За" колективи, де дорослі і діти можуть розвивати свої таланти.
Щодо танцювального клубу "Динамо", то він працює в районному будинку культури, який належить районній територіальній громаді, хоча й знаходиться в місті. Які стосунки у керівника клубу з адміністрацією нам не відомо.
З приводу "Реверанса" скажу наступне: сьогодні до відділу освіти міської ради надійшла заява про можливість надання в оренду приміщення для проведення занять учасниками колективу. Зараз іде процес встановлення правових відносин між тими, хто проводитиме заняття з дітьми та працівниками відділу освіти, ми чекаємо, коли будуть надані необхідні документи для проведення відповідних занять. Я не хочу підводити своїх підлеглих під корупційні дії, тому питання буде вирішено в правовому полі.
Понятно. Спасибо.
  Для добавления сообщений Вы должны зарегистрироваться или авторизоваться.
#402905
ГУРУ
Постов: 6067
Пользователь в оффлайне Профиль
В ответ на: Прямая связь 14.02.2014 10:04  
Bumer писал(а):
Ну шо ж тогда повторю вопрос.
Может стоит вынести этот вопрос на сессию,принять решение и поставить на вид руководству ГАИ о ненадлежащем,халатном исполнении работниками ГАИ своих обязаностей?
Ведь эти фуры не только разбивают наши дороги но и представляют реальную угрозу для пешеходов и наших детей,едут они, не смотря на гололёд, с приличной скоростью,а остановить эту дуру гораздо труднее ,на моих глазах сегодня парень еле успел ускакать от бензовоза,которые наскоко я помню вообще должны в черте города передвигацца по спецмаршруту и в сопровождении машины ДПС, а если бы это был ребёнок? или старушка?
Поэтому просим вас подумать как заставить мусоров прекратить за взятки пропускать на улицы города фуры. Я думаю писем мало им на них некогда,может всё таки как то через сессию, я думаю это в ваших силах и в рамках полномочий? Спасибо.


газета роксолана за вчера.
 
возьму двух скинхедов на перевоспитание!
  Для добавления сообщений Вы должны зарегистрироваться или авторизоваться.
#402908
VVo
ГУРУ
Постов: 12665
Пользователь в оффлайне Профиль
В ответ на: Прямая связь 14.02.2014 11:00  
Bumer писал(а):
Ну шо ж тогда повторю вопрос.
Может стоит вынести этот вопрос на сессию,принять решение и поставить на вид руководству ГАИ о ненадлежащем,халатном исполнении работниками ГАИ своих обязаностей?

Поэтому просим вас подумать как заставить мусоров прекратить за взятки пропускать на улицы города фуры?
так ГАИ вроде как ГОСУДАРСТВЕННАЯ структура, а Мэрия как МУНИЦИПАЛЬНАЯ. уровень не тот

так пусть и по Москве, Лос-Анжелесу и Киеву примут решение...ну чтоб там сразу одной бумагой....

Фуры конечно фурами, но и Газель можно так припарковать, что закупорят пешеходам переход....та даже скутеры вредят не меньше фур....может по скутерам и великам тоже чёто принять?
________________________________________________________
Я не несу відповідальність за перераховані міста, але в нашому місті я хочу, щоб Правила дорожнього руху дотримувались. Щодо фур, то ми, маючи велику надію на допомогу Народного депутата, звернимось до І. В. Купрейчик з проханням посприяти у вирішенні питання фінансування ремонту обїзної дороги.
 
Редактировалось: 17.02.2014 16:23. Редактировал Олександр Цілуйко.
  Для добавления сообщений Вы должны зарегистрироваться или авторизоваться.
#402911
Мастер
Постов: 1616
Пользователь в оффлайне Профиль
В ответ на: Прямая связь 14.02.2014 11:42  
Прими 250 грамм и отдохни,оно попустит.
 
Победа будет за нами чего бы это не стоило врагу
  Для добавления сообщений Вы должны зарегистрироваться или авторизоваться.
#402913
ГУРУ
Постов: 6156
Пользователь в оффлайне Профиль
В ответ на: Прямая связь 14.02.2014 11:58  
Як Ви ставитеся до розвитку спорту в нашому місті? Які заходи були проведені? І взагалі, хотілося б почути Вашу думку з приводу можливості заняття спортом населення і про Ваше бачення пропаганди його в нашому місті.
Дякую.
______________________________________________________
Завжди позитивно.
Пропаганда спорту – це добре. Нині модно бути здоровим, наше суспільство рухається в цьому напрямку і заняття фізкультурою для громадян це вже норма. Щодо професійних занять спортом, то всім відомо, що це досить дороге задоволення і на жаль ми не в змозі фінансувати й на 50 % участь наших спортсменів у змаганнях. Ми утримуємо міську спортивну школу і, дякуючи батькам вихованців ДЮСШ, пишаємось спортивними перемогами охтирчан.
Коротенько про спортивний 2013 рік:
Відділом освіти, молоді і спорту спільно з громадськими спортивними організаціями проведено 26 міських спортивно-масових заходів, а саме:
- кубок міста з міні-футболу (брало участь 36 футбольних команд),
- першість міста з лижних гонок
- міський турнір з настільного тенісу, присвячений Дню захисника Вітчизни,
- міський турнір з карате-до,
- спортивні змагання на народному гулянні «Масляна» (підняття гирі, перетягування канату стовб, армреслінг),
- міський турнір з настільного тенісу до міжнародного Дня
прав жінок,
- міський турнір з хокею з шайбой серед дітей,
- змагання з прикладного багатоборства, серед допризовної молоді,
- міські змагання з шахів, присвячені дню Перемоги,
- спортивні змагання на обласному фестивалі дитячої творчості «Юні таланти нової Сумщини»,
- пробіг Всеукраїнського олімпійського дня,
- спортивні змагання до Дня Конституції та дня Молоді ( волейбол, канат, підняття гирі, змагання з армрестлінгу, настольний теніс), .
- міський етап Кубку шкільного футболу Сумщини «Золота осінь»,
- міський турнір з волейболу,
- міський турнір з баскетболу.
Всього в заходах взяло участь близько 3,5 тис чол.
У 2014 році, окрім заходів 22.02.2014 на "Проводах зими" ми вже плануємо загальноміський тенісний та футбольний турніри
 
Редактировалось: 17.02.2014 17:12. Редактировал Олександр Цілуйко.
  Для добавления сообщений Вы должны зарегистрироваться или авторизоваться.
#402922
VVo
ГУРУ
Постов: 12665
Пользователь в оффлайне Профиль
В ответ на: Прямая связь 14.02.2014 15:37  
Bumer писал(а):
Прими 250 грамм и отдохни,оно попустит.обязательно хлопну вечером дома....с тостом ЗА ПРАВИЛЬНУЮ ПАРКОВКУ....и завтра в АХТЫРКЕ воцарятся правила дорожного движения?
  Для добавления сообщений Вы должны зарегистрироваться или авторизоваться.
ВверхОтветить