Реклама

влажн.:

давл.:


Главная arrow Разделы arrow Местные новости arrow Город arrow Санітарний стан територій контролюється щоденно
Санітарний стан територій контролюється щоденно Печать
Автор ОМР   
10.02.2019 г.
ImageПідтримання належного санітарного стану території залишається пріоритетною в роботі інспекції з благоустрою Охтирської міської ради

В зимовий період збільшується об'єм роботи не тільки у комунальних служб міста, а також і у суб'єктів господарювання усіх форм власності. Працівниками інспекції постійно проводяться рейди з перевірки дотримання правил благоустрою приватними підприємцями, які не повинні забувати, що, відповідно до Правил благоустрою території м. Охтирка, вони зобов'язані  цілорічно, а взимку - особливо відповідально - утримувати у належному стані територію, прилеглу до місць ведення торгівлі, бізнесу. Відтак, ретельно очищати її від снігу, льоду, обробляти соляно-піщаною сумішшю тощо, щоб мешканці могли безпечно пересуватись містом.

За поточний тиждень здійснено 10 рейдів, за результатами перевірки центральної частини міста надано до виконання 19 письмових попереджень та 14 приписів: по вул. Незалежності - магазин «АТБ», відділення «Приватбанку», ТЦ«Славна», «Форпост», Охтирське відділення ПАТ «Сумигаз», «Будинок молоді» ДНЗ «Охтирського центру професійно-технічної освіти», аптечні заклади; по вул. Батюка - магазин «Екомаркет», магазин «Єва», магазин «Піксель», відділення «Приватбанку» та інші. За результатами контролю зауваження усунуті. Опрацьовано та вжито заходів по зверненням громадян щодо розчищення від снігових наметів вул. Заводської та пров. Юності. Здійснено особистий прийом 11 громадян міста та вжито заходів по ліквідації наслідків негоди за їх зверненнями.

 
onclinik_010719.gif

bezp.gif

doma.jpg

Реклама

express.gif

Реклама
Загрузка...

Реклама