Главная arrow Разделы arrow Местные новости arrow Город arrow Кузьменко скликає позачергову сесію
Кузьменко скликає позачергову сесію Печать
Автор Админ   
06.04.2021 г.Міський голова видав розпорядження про зупинення кількох рішень 8 сесії Охтирської міської ради і вирішив найскоріше провести позачергову сесію.

На меті залишити секретарем Мирослава Нікуліна, відділ охорони здоров’я і не проводити депутатське розслідування щодо відповідності роботи ЦРЛ її Статуту.

За Регламентом міської ради подолати «вето» міського голови можна 2/3  депутатського складу.

На момент прийняття рішень «Про припинення повноважень секретаря міської ради», «Про припинення відділу охорони здоров’я», «Про виконання рішення суду» опозиція мала 18 голосів із 35.

Для перемоги в повторному голосуванні 18 голосів недостатньо, і міський голова вирішив не давати ворогу часу на підготовку.

Також до порядку денного включили кілька питань, які мають на меті полегшити податковий тягар на час обмежень, пов’язаних з коронавірусом:

1. Про звільнення від виконання зобов’язань зі сплати орендної плати за оренду нерухомого майна комунальної власності Охтирської міської територіальної громади

 

2. Про звільнення від плати за тимчасове користування місцями розташування рекламних засобів, що перебувають в комунальній власності

 


 
on_110221.gif

bezp_181120.gif

Реклама
Реклама

express.gif

Реклама
Реклама

voda_020421_01.jpg

pam_100221_02.jpg
Реклама
Загрузка...

Реклама