Главная arrow Разделы arrow Местные новости arrow Область arrow «Сумигаз» проводить реконструкцію на 2,5 тисячах об'єктів за рік
«Сумигаз» проводить реконструкцію на 2,5 тисячах об'єктів за рік Печать
Автор Админ   
31.03.2021 г.Фахівці АТ «Сумигаз» щорічно здійснюють реконструкцію існуючої системи газопостачання на понад двох тисячах об'єктів.

Це роботи з перенесення газового лічильника чи котла, заміни будь-яких газових приладів й пролягання газових мереж, встановлення додаткового обладнання, не передбаченого робочим проєктом тощо.

«Спеціалісти АТ «Сумигаз» мають відповідний досвід та володіють новітніми технологіями, що дозволяє виконувати роботи будь-якого рівня складності. Усі співробітники, які проводять реконструкцію системи газопостачання, постійно підтверджують свою кваліфікацію, адже газ не пробачає помилок», - зазначає директор з капітального будівництва компанії Катерина Дакар.

Споживачам, які планують реконструкцію, АТ «Сумигаз» радить звернутись до Клієнтського простору 104ua. Персональний менеджер клієнта супрововджуватиме усі етапи робіт та допоможе з вибором сучасного газового обладнання, яке дозволить економити на споживанні ресурсу до 30%. Використання енергії природного газу можна повністю автоматизувати залежно від температури повітря, дня тижня і часу доби. Це забезпечить ефективність та високий рівень комфорту.

 
on_110221.gif

bezp_181120.gif

Реклама
Реклама

express.gif

Реклама
Реклама

voda_020421_01.jpg

pam_100221_02.jpg
Реклама
Загрузка...

Реклама